Nowości Pełna Wersja

Gears of War 4 Download Pełna Wersja PC

Gears of War 4 Pełna Wersja PC

Gears of War 4 Download Pełna Wersja PC już teraz dostępny na wasze komputery do pobrania tylko i wyłącznie u nas:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Czwarta część Gears of War wreszcie dostępna. Chciałbyś przetestować ją przed kupnem? W takim razie zapraszamy do nas, sprawdź grę dzięki Gears of War 4 Download za darmo!

pobierzgry24.pl to produkt programisty, który miał dość zespołów, które zajmowały się crackowaniem i nie potrafiły przygotować jednej gry przez miesiące. Petex założył tę stronę i sprowadził najlepszych programistów, aby razem tworzyć coś unikalnego, coś niespotykanego na tak szeroką skalę. Dzięki naszej inicjatywie, jesteśmy odpowiedzialni za setki scrackowanych gier, które ujrzały światło dzienne i są dostępne dla każdego całkowicie za darmo. Jeśli jesteś tutaj nowy, to polecamy zaznajomić się z podstronami „o nas”, „bezpieczeństwo” czy „FAQ” aby w pełni zrozumieć, że Gears of War 4 Download to produkt bezpieczny, szybki, i co najważniejsze – gotowy do uruchomienia na prawie każdej konfiguracji komputerowej!

Dostępna jest najnowsza część GEARS 5 Download

Co wiemy o samej grze?

Gears of War to legendarna odsłona strzelanek tworzonych wyłącznie dla platform Microsoftu – Xboxa. Jednakże, czwarta część gry została również przygotowana na komputery osobiste. To jest właśnie powód, dla którego zdecydowaliśmy się przygotować program instalujący. Jednakże, skupmy się na tytule. Jest to czwarta, pełnoprawna odsłona. Historia skupia się na trzech postaciach. Są to JD Feniks, Kait Diaz oraz Delmont „Del” Walker. Wszyscy są członkami grupy o nazwie Outsiderzy, która jest pewnego rodzaju buntem przeciwko organizacji o nazwie COG. Cała rozgrywka dzieje się 25 lat po wydarzeniach z trzeciej części. Świat uległ diametralnej zmianie, ale nie będziemy wam więcej o tym opowiadać, gdyż zachęcamy was do zgłębienia historii przedstawionej w tej grze samemu, za pomocą linków Gears of War 4 Download .

Gears4Monster610 gears-of-war-4-beta-rewards-revealed_f4a1.640

Zalety korzystania z naszego oprogramowania

Jest wiele cech, które różnią nas od zwykłej grupy crackującej. Nasze aplikacje to o wiele lepsze wersje tych, które dostępne są na torrentach. Wszystkie aplikacje wydane na pobierzgry24.pl zostały sprawdzone wielokrotnie pod względem bezpieczeństwa, sprawności i oczywiście łatwości w obsłudze. Nigdy nie wydalibyśmy gry, która jest pełna błędów. Naszym celem jest zaspokojenie każdego fana i wiemy, że robimy to przez wydawanie takich o to właśnie aplikacji. Tym razem skupiliśmy się na Gears of War 4 Download . Jakie jeszcze plusy związane z użyciem tego instalatora możemy wymienić? Na pewno brak konieczności kopiowania cracka, modyfikacji rejestru czy szukania klucza do gry, który pozwoliłby na grę wieloosobową. Zadbaliśmy o te wszystkie aspekty i zautomatyzowaliśmy cały proces instalacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć swoim znajomym o tym i razem cieszyć się tą grą!

Gears of War 4 Download PC Wymagania Gry:

Kilka słów na zakończenie + wymagania sprzętowe

To wszystko na dziś. pobierzgry24.pl jest miejscem szczególnym zwłaszcza dla osób, których nie stać na wszystkie ważne tytuły, które wychodzą każdego roku. Jesteśmy więc przekonani, że spodoba wam się instalator do Gears of War 4 i spędzicie wiele godzin podczas grania w pełną wersję tej gry (dotyczy to również trybu wieloosobowego oraz kooperacji). Zanim zakończymy, prosimy zaznajomić się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi podanymi poniżej.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-680 3.6GHz lub Phenom II X4 940
 • Karta graficzna GeForce GTX 750 Ti lub Radeon HD 7850
 • 6 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 7 64 bit
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz lub AMD FX-9370
 • Karta graficzna 4GB GeForce GTX 970 lub Radeon R9 390X
 • 16 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Win 10 64
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Kompatybilność z DX 12

  mirror-DOWNLOAD

  Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *