0

Gears 5 Download PC – Pełna Wersja – Pobierz

Gears 5 Download PC Pełna Wersja gry , dostępna w pełnej wersji , i wiecznej aktualizacji u nas :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

W dzisiejszym dniu prezentujemy Gears 5 Download PC , czyli instalator do najnowszej odsłony popularnego TPS-a. Nasz zespół od wielu lat zajmuje się projektowaniem instalatorów do najnowszych gier na platformę komputerów osobistych. W przypadku omawianego tytułu nie jest inaczej. GEARS 5 Download to instalator dedykowany komputerom, który w kilka chwil zainstaluje pełną wersje gry na Twoim sprzęcie. Instalator jest dostępny w wielu wariantach językowych. Co więcej nasz instalator jest łatwy w obsłudze. Instalacja sprowadza się jedynie do postępowania według instrukcji widocznych na ekranie procesu instalacji. Z tego względu zachęcamy was wszystkich do przetestowania Gears 5 PC oraz do sprawdzenia samej gry, która może okazać się jedną z najpopularniejszych gier na świecie!

Gears 5 Download PC – Pełna Wersja – Pobierz

Fabuła, producent

Jak już wspomnieliśmy wyżej, jest to piąta odsłona kultowej gry akcji, za którego produkcją stoi studio The Coalition / Black Tusk Studios. Początki studia sięgają 2010 roku, na swoim koncie ma kilka tytułów, które zyskały popularność na całym świecie. Są to przede wszystkim Gears Of War 4, Gears Of War: Ultimate Edition oraz Microsoft Flight. Akcja gry przenosi nas do świata poznanego z poprzedniej, czwartej części serii. Trafiamy na niebezpieczną i piękną planetę Sera. Głównym zadaniem naszych bohaterów jest odkryć pochodzenie Szarańczy oraz zrozumieć koszmary, które prześladują ją od zawsze.

Mechanika gry

Gears 5 Download PC gwarantuje dostęp do pełnej wersji gry, która wprowadza nas w świat gdzie akcje obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Na planecie Sara przemierzać będziemy kolejne lokacje, które są zróżnicowane i zmienne. Do eliminacji przeciwników wykorzystać możemy bogaty arsenał broni i gadżetów. Do wyboru mamy karabiny maszynowe, piły, shotguny, karabiny snajperskie oraz broń masowego rażenia. Mechanika gry nie odbiega znacząco od tej, jaką znamy z poprzednich odsłon serii. W grze napotkać możemy różne warunki pogodowe, które mogą zmienić wynik walki. Jeśli zatem chcielibyście przetestować tę grę, to warto wykorzystać Gears 5 Pobierz PC, który już dziś wam oferujemy!

Tryby gry

Gears 5 Download PC
Gears 5 Download

Gdy mowa o trybach gry na uwagę zasługuje przede wszystkim rozbudowana kampania fabularna. Tryb kampanii można przechodzić w pojedynkę a także w trybie (CO-OP) czyli trybie kooperacyjnym. Twórcy pozwalają w trybie kooperacyjnym korzystać z postaci bota o imieniu Jack, który zadaje obrażenia i chroni sojuszników. Tryb kooperacji to nie wszystko, dostępny jest rozbudowany tryb multiplayer, w którym do wyboru mamy znane moduły z poprzednich odsłon. Mamy tutaj do wyboru moduł Horde gdzie walczymy z kolejnymi falami przeciwników. Escape to kolejny moduł, gdzie zadaniem graczy jest podłożenie ładunków wybuchowych i ucieczka. Największa popularnością cieszyć się będzie z pewnością moduł PvP, który dzieli się na Arcade oraz Escalation 2.0, znany z poprzednich odsłon. Warto wiedzieć, że twórcy udostępnili nam map buildera, czyli narzędzie do komponowania własnych map, które wykorzystać możemy w poszczególnych trybach i modułach gry.

Gears 5 Download PC Kwestie techniczne :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gears 5 działa na zaawansowanym silniku graficznym i korzysta z popularnej technologii Unreal Engine 4. Trójwymiarowa grafika w GEARS 5 robi wrażenie, jej szczegółowość i jakość jest na najwyższym poziomie, co stawia najnowszą odsłonę w jeszcze lepszym świetle. Całość dopieszcza świetna ścieżka dźwiękowa, która idealnie wpasowuje się w klimat rozgrywki. Wymagania techniczne w przypadku GEARS 5 nie są wygórowane, dzięki implementacji technologii Unreal Engine 4 Twórcom udało się zoptymalizować rozgrywkę tak by była płynna nawet na gorszym sprzęcie. Przed pobraniem gry zalecamy by zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami. Minimalne jak i rekomendowane wymagania sprzętowe znaleźć można na stronie producenta gry.

Gears 5 Pobierz PC
Gears 5 Pełna Wersja PC

Zanim jednak zdecydujecie się skorzystać z Gears 5 Pełna Wersja , warto zapoznać się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi, jakie przygotowali dla nas autorzy gry.

Wymagania minimalne dla Gears 5 Download PC :

 • Procesor Intel Core i3-7320 2-Core 4.1GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1050 lub AMD Radeon RX 560 2GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD Ryzen 3 2200G
 • Karta graficzna GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon RX 570 4GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Gears 5 Download PC
 • Gears 5 Pełna Wersja
 • Gears 5 Recenzja
 • Gears 5 Pobierz PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *