Nowości Pełna Wersja

Frostpunk Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja

Frostpunk Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry - Recenzja

Frostpunk Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry – Recenzja więcej informacji oczywiście poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Frostpunk Download PC to instalator autorstwa naszych programistów. Instalator ten zaprojektowany został na wasze prośby by odblokować permanentny dostęp do pełnej wersji gry Frostpunk na platformę komputerów osobistych. Dlaczego warto skorzystać z Frostpunk Download ? Po pierwsze – jako jedyni w sieci oferujemy kompatybilny instalator z każdym systemem operacyjnym. Po drugie instalowana jest gra w preferowanej przez nas wersji językowej (w tym język polski). Instalator Frostpunk Download jest bardzo prosty w użyciu. Cały proces instalacji sprowadza się do uruchomienia pobranego wcześniej instalatora i postepowaniu zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie instalacji. Pamiętaj, aby wybrać ścieżkę gry zgodną z lokalizacją folderu STEAM by gra poprawnie została przypisana do Twojego konta. Prócz oczywistych korzyści wynikających z przypisania gry dodatkowo otrzymasz możliwość zdobywania kart, które potem możesz sprzedać na rynku STEAM.

Fabuła

Fabuła gry Frostpunk przenosi nas do alternatywnej rzeczywistości XIX wieku. Jest to świat skryty lodem, nastała nowa epoka lodowcowa. Naszemu bohaterowi nie są znane powody takiego biegu wydarzeń. Naszym zadaniem jest przetrwać i dowiedzieć się co wywołało epokę lodowcową. Gra ma charakter survivalowy i jest to strategia czasu rzeczywistego, takie połączenie twórcy nazwali „socjety survival”. Gra prócz domyślnej kampanii fabularnej oferuje wiele misji pobocznych. Producentem gry jest 11 bit studios, które zasłynęło z produkcji takich jak This War Of Mine wydany w 2016 roku czy seria Anomaly, która z powodzeniem podbija serca graczy od 2011 roku. Wydawcą gry jest Cenega S.A a premiera ma miejsce 24 kwietnia 2018 roku na platformie STEAM i komputery osobiste.

Frostpunk DownloadFrostpunk Download PC

Mechanika

Frostpunk Download PC gwarantuje pełen dostęp do gry Frostpunk. Warto zapoznać się z mechaniką jaką przygotowali dla nas twórcy. Gra skupia naszą uwagę na rozbudowie generatora w miejsce przyjazne każdemu ocalałemu. Naszym zadaniem jest rozbudowa osady nie tylko o domy dla mieszkańców, ale także o budynki przemysłowe czy zbrojeniowe. W ramach upływu czasu zdobywamy nowych mieszkańców. Prócz podstawowego zadania jakim jest rozbudowa osady musimy kontrolować społeczność tak by nie pojawiały się konflikty czy spory. Ważne jest kontrolowanie ludzi w taki sposób by jak najwięcej zostało przy życiu. Gra Frostpunk nie wymusza na nas specyficznych zachowań, pozwala nam dokonywać wyborów, które nie zawsze muszą być zgodne z powszechnie znanymi zasadami. Możemy zmusić dzieci do pracy, zabijać poszczególnych mieszkańców czy tworzyć masowe groby. Zwróć uwagę na zadowolenie jak i strach mieszkańców tak by utrzymać oba wskaźniki na zbalansowanym poziomie. Pamiętaj każdy wybór niesie za sobą konsekwencje krótko i długoterminowe.

Frostpunk Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra Frostpunk wyprodukowana przez 11 bit studios oferuje dwa tryby gry. Do naszej dyspozycji jest rozbudowany tryb fabularny, którego główne cele zostały omówione w poprzednich paragrafach. Dodatkowy tryb gry to moduł sandboxowy, tryb ten pozwala nam rozbudowywać osadę według naszych zasad. Możemy być okrutnym władcom, który będzie siać zniszczenie lub możemy starać się by każdy mieszkaniec nas pokochał. Sami wybieramy nasza ścieżkę rozwoju infrastruktury i technologii. Zarówno w trybie pierwszym jak i drugim musimy eksplorować świat gry w poszukiwaniu bezcennego węgla, który wykorzystywany jest w generatorze. Warto zwrócić uwagę na fakt, że gra nie wymaga stałego łącza internetowego. Pozwala to na możliwość grania bez martwienia się o prędkość przesyłania danych. Pomimo braku trybu dla wielu graczy, mechanika gry i jej losowość sprawiają wrażenie, że gramy z innymi graczami.

Kwestie techniczne

Frostpunk Frostpunk Pełna Wersja PC

Grafika w grze robi ogromne wrażenie, chłodne barwy otoczenia, skute lodem tereny są wykonane z największą starannością. Budynki, efekty wizualne i nasycenie szczegółami poszczególnych budynków tylko utwierdza nas w przekonaniu, że gra została wykonana na najwyższym poziomie. Interfejs gry jest prosty i intuicyjny, pozwala szybko zaznajomić się z podstawową mechaniką gry i dostosować rozgrywkę do naszego stylu gry. Ścieżka dźwiękowa w grze jest dziełem Piotra Musiała, który zasłynął z utworów skomponowanych dla Wiedźmina 3: Dziki Gon. Całość dopieszczona jest ciekawymi wstawkami video, które pozwalają nam jeszcze bardziej wczuć się w rolę bohatera. Instalator Frostpunk Pobierz PC jak już wspomnieliśmy na początku artykułu jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym. Gra Frostpunk niestety nie jest – warto więc sprawdzić szczegółowe wymagania, które dostępne są na stronie producenta.

Wymagania minimalne Pobierz Frostpunk Download PC:

 • Procesor Intel Core i5-3330 3.0GHz lub AMD FX-8300
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1500X
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 3GB lub AMD Radeon RX 480 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Frostpunk Download PC
 • Frostpunk Pełna Wersja PC
 • Frostpunk Do pobrania
 • Frostpunk Ściagni
 • Frostpunk Torrent
 • Frostpunk Crack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *