0

Firewatch Download Pełna Wersja PC

Firewatch Download

Firewatch Download pełna wersja gry na pc która jest dostępna do pobrania tylko i wyłącznie na naszej stronie:

Jeżeli jesteście fanami gier Indie, które zostały wyprodukowane dzięki dotacjom użytkowników, to tytuł, który dla was dziś przygotowaliśmy na pewno spełni wasze oczekiwania. Firewatch Download  to najnowszy instalator, który udostępni wam nowy tytuł, z dosyć innowacyjną rozgrywką. Na rynku ciężko szukać podobnych produktów, także jesteśmy dumni, że poprosiliście nas o przygotowanie tego specjału. Nasza strona skupia się na produkcji tylko sprawdzonych aplikacji. Nigdy nie wypuścilibyśmy czegoś uszkodzonego, czegoś, co mogłoby zaszkodzić tobie bądź twoim przyjaciołom. Jesteśmy jedynym zaufanym źródłem, które potrafi stworzyć instalatory do najbardziej oczekiwanych gier. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany tą grą, możesz przeczytać ten artykuł, który skupia się na nie tylko instalatorze, ale również grze!

Firewatch Download Pełna Wersja PC
Tak więc, Firewatch to tytuł przygotowany przez nowatorskie studio Campo Santo, składające się z członków, którzy mają na swoim koncie tytuły takie jak Bioshock 2, Brutal Legend czy The Walking Dead: Season One. Jest to przygodówka przedstawiona z widoku pierwszej osoby, gdzie wcielamy się w rolę strażnika leśnego w jednym z amerykańskich lasów. Znajdujemy się w stanie Wyoming i nasza kariera strażnika dopiero się rozpoczyna. Na dzieńdobry pojawia się wiele interesujących wydarzeń, które musimy zbadać i upewnić się, że nikt nie będzie niszczył miejsca, w którym się znajdujemy. Firewatch Download to tytuł, gdzie więcej będziemy chodzić i eksplorować różne tereny, aniżeli brali udział w jakichkolwiek sekwencjach. Jednakże, to nie znaczy, że gra pozbawiona jest emocji. Znudzony 40-latek, który myślał, że praca leśnika będzie jako takim odpoczynkiem od jego życia staje się bardzo wymagająca, gdy ktoś zaczyna nas prześladować. Oprócz tego pojawiają się inne problemy, których zdradzać wam nie będziemy.

Firewatch Download Wymagania oraz link do pobrania:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Najważniejszą częścią gry jest fabuła. To dla niej producenci zrezygnowali z trybu wieloosobowego. Dzięki temu, możemy całkowicie się skupić na doznaniach solo i zagłębić się w świat, do którego wkaraczamy razem z naszym głównym bohaterem, Henrym. Jedyną osobą, z którą możemy rozmawiać, to Deliah – strażniczka, która znajduje się w kolejnej wieży. Z biegiem czasu, poznamy ją lepiej i będziemy nieodzowną częścią rozgrywki. Firewatch Download  został przygotowany specjalnie dla was, dla fanów tej strony, którzy uwierzyli w niesamowite umiejętności naszego zespołu. Stworzyliśmy prosty w obsłudze program, który udostępni wam pełną wersję gry w polskiej wersji językowej za darmo. Jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy i mamy nadzieję, że będziecie się cieszyć tą grą tak bardzo, jak my to robiliśmy podczas testowania!

Trailer:

Zanim zamkniemy ten temat, chcielibyśmy przedstawić wam poniżej wymagania jakie ta gra będzie posiadała. Są one bardzo ważne, bo dzięki nim określisz, czy twój komputer będzie w stanie odpalić tę grę na najwyższych ustawieniach. Mimo, że grafika nie jest najważniejsza, to wciąż Firewatch wymaga czegoś więcej, niż dziesięcio letniego komputera. Oto wymagania:
Minimalne:
– Procesor Intel Core i3 2.0 Ghz
– Karta graficzna GeForce 450 1 GB
– 6 GB pamięci RAM
– 4 GB wolnego miejsca na dysku
– System Windows 7 bądź nowszy
Rekomendowane:
– Procesor Intel Core i3 3.2 Ghz
– Karta graficzna Geforce GTX 560 ti 1 GB
– 6 GB pamięci RAM
– 4 GB wolnego miejsca na dysku
– System Windows 7 bądź nowszy

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *