Nowości Pełna Wersja

Firefighting Simulator Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja Torrent

Firefighting Simulator Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja Torrent

Firefighting Simulator Download PC Pełna Wersja Gry Recenzja:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj, w dzisiejszym artykule zapoznamy Cię z fabuła oraz mechaniką gry Firefighting Simulator, która swoją premierę ma w marcu 2018 roku. Dodatkowo przedstawimy Ci działanie naszego instalatora Firefighting Simulator Download PC . Nasza strona zrzesza profesjonalistów z całego świata, którzy znają się na programowaniu oraz łamaniu zabezpieczeń programów i gier. Każdy z nas jest także fanem gier, dlatego wszystko to robimy z największą starannością o detale. Na wstąpię warto zaznaczyć, że oferowany instalator do gry Firefighting Simulator jest dostępny w języku polskim. Gra, do której uzyskasz dostęp również dostępna jest w języku polskim. Instalator Firefighting Simulator Download jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu i jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym. Nie wymaga uruchamiania programów VPS czy instalowania zaawansowanych programów. Instalacja w zależności od posiadanego sprzętu może trwać od kilku minut do nawet kilkudziesięciu jednak jest to całkowicie uzależnione od poszczególnych podzespołów komputera.

Firefighting Simulator Download PC

Fabuła gry

Firefighting Simulator w wersji na PC to dzieło studia Astragon Entertainment, które na swoim koncie posiada wiele znanych produkcji. Studio specjalizuje się w tworzeniu symulatorów, są to symulatory koparek, śmieciarek, dźwigów oraz wielu innych maszyn czy konstrukcji. Prezentowana gra Firefighting Simulator to symulator, w którym gracz wciela się w rolę strażaka, którego głównym zadaniem jest gaszenie pożarów jak i interwencje podczas katastrof. Całość odgrywa się na zróżnicowanych terenach amerykańskich metropolii. Ciekawostka jest, że produkcja została stworzona we współpracy z firma Rosenbauer Group, czyli z liderem wśród sprzętu strażackiego. Sprawi to, że gracz poczuje się jakby brał udział w prawdziwych zdarzeniach korzystać z prawdziwego, licencjonowanego sprzętu strażackiego. Firefighting Simulator pozwala nam zasiąść za kierownica pojazdu strażackiego, który jest odwzorowaniem prawdziwego modelu Rosenbauer TP3 Pumper. Więcej na temat fabuły jak i mechaniki gry dowiesz się poniżej.

Mechanika gry

W grze Firefighting Simulator, którą otrzymasz korzystając z instalatora Firefighting Simulator Download PC wcielasz się w rolę strażaka. Cała zabawa polega na wykonywaniu misji, które wyróżniają się kilkoma aspektami. Większość misji odbywać się będzie w innym środowisku, przy innych warunkach atmosferycznych przez co poziom trudności stale będzie nas mógł zaskakiwać. Rozgrywka odbywa się z perspektywy pierwszej osoby, dodatkowo w grze widoczny jest filtr, który stanowi imitacje gogli noszonych przez strażaków. Gra posiada bardzo intuicyjne sterowanie, które oferuje nam ogromną mobilność. Gra dostępna jest na platformie STEAM, oferowany instalator bez problemu przypisze grę do Twojego konta steam tak byś mógł monitorować swoje osiągnięcia względem znajomych. Dodatkowo zabieg taki oferuje automatyczne aktualizacje do przyszłych wersji gry.

Firefighting Simulator Pobierz PC

Firefighting Simulator Download PC Tryby gry:

Gra Firefighting Simulator oferuje nam jedynie tryb dla jednego gracza. Nie jest to jednak minusem produkcji a wręcz przeciwnie. Dlaczego według nas jest to plus? twórcy mogli skupić się na dopracowaniu misji, otoczenia, w którym się znajdujemy oraz mechanikę rozgrywki. W grze występuje przeogromna ilość misji a każda z nich może odbywać się w innym miejscu. Każdy strażak w życiu realnym musi być gotowy na nieoczekiwane zwroty akcji, w tej produkcji także musimy być gotowi na każda ewentualność. Wielokrotnie zwroty akcji które mogą zagrozić życiu naszego bohatera jak i innych strażaków lub poszkodowanych.

Kwestie techniczne

Firefighting Simulator Download PC to instalator, który sam w sobie, jak już wspomnieliśmy nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania czy sterowników. Warto jednak przeanalizować wymagania sprzętowe odnoszące się jedynie do omawianej gry. Gra działa na zaawansowanym i nowoczesnym silniku graficznym Unreal Engine 4 co w przypadku gier z rodziny symulatorów robi wrażenie. Wysokiej jakości grafika w połączeniu z płynnym obrazem, świetnie zaprojektowanymi budynkami oraz całym otoczeniem zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Wszystko to wymaga jednak od przyszłego gracza całkiem dobrego sprzętu, twórcy obiecują jednak, że po odpowiedniej konfiguracji w menu opcji nawet na starszym urządzeniu będzie można pograć w ten symulator.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Warto zapoznać się ze szczegółowymi wymaganiami systemowymi, które dostępne są na stronie producenta gry lub w sklepie internetowym.

Firefighting Simulator Download  wymagania minimalne:

  • Procesor Intel Core i5 3.4 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270X
  • 6 GB pamięci RAM
  • System operacyjny Windows 7/8/10 64 bit
  • Kompatybilność z DirectX Version: 11.0
  • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *