6

Fifa 19 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Pobierz

Fifa 19 PC download

Fifa 19 PC

67,13zł - 76%
Kup Grę

Fifa 19 Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja - Pobierz

Fifa 19 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Pobierz już oficjalnie dostępna u nas , mnóstwo nowości a najważniejsza to licencja ligi mistrzów teraz można w pełni poczuć piłkarskie emocje:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Serdecznie witamy wszystkich miłośników gier sportowych, a jeśli twoim ulubionym sportem jest piłka nożna to na pewno uraduje Cię fakt o którym zaraz się dowiesz. Właśnie nadszedł czas by poinformować wszystkich, iż nowa odsłona gry od EA jest dostępna na naszej stronie. Jak możecie się domyślać na rynek wypuściliśmy nasz najnowszy instalator FIFA 19 Download PC ! Jesteśmy wielce podekscytowani, że jako jedni z nielicznych posiadamy dostęp do tak owego instalatora. Dla tych którzy jeszcze nie byli na naszej stronie, zapewniamy, iż jest ona w pełni bezpieczna. Pliki znajdujące się na pobierzgry24.pl są wolne od jakichkolwiek wirusów, a poza pobraniem naszego instalatora nie musicie szukać żadnych innych plików po całym Internecie. Nasze instalatory są gwarancją jakości jako firma znajdująca się na rynku gameingowym nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek wpadki. Gdyż strona ta, stworzona została dla graczy a gro osób z naszego zespoły w pełni wykorzystuje wszelkie dobrodziejstwa znajdujące się na pobierzgry24.pl.

Fabuła Gry

Fifa 19 Download PC

FIFA 19 Download to instalator, za pomocą którego przeniesiemy się w świat wielkiej piłki. W najnowszej odsłonie tej gry będziemy mieli ogromną przyjemność zagrania nową ligą, jak i co jest jeszcze większą nowinką mamy do dyspozycji trzy nowe turnieje. Co się tyczy nowej ligi, jest ona w tym momencie jedną z najlepiej opłacanych lig na świecie. Chodzi tu oczywiście o Ligę Chińską, w niej będziemy mogli zagrać takimi zawodnikami jak Hulk, Oscar, Fredy Guarin czy John Obi Mikel. Jeśli przyjrzymy się bliżej nowym turniejom, to zauważymy, że EA wydało dużą ilość pieniędzy na to by gracze byli usatysfakcjonowani z tego, iż wreszcie możemy zagrać w pełni licencjonowanej Lidze Mistrzów! Tak, to nie jest żart! Liga Mistrzów oraz Liga Europy są w najnowszej wersji FIFA 19. Oczywiście, jeśli mamy te dwa puchary to co z trzecim? Zwycięzcy Ligi Mistrzów i Ligi Europy zagrają w tak zwanym Superpucharze Europy. Są to nowinki które niesamowicie usprawniają grę i czynią ten tytuł jeszcze silniejszym od konkurencji.

Mechanika Gry

W instalatorze FIFA 19 Download PC znajdziemy szereg nowości, jak i dopracowanej do perfekcji starszej mechaniki gry. Technologia Real Player Motion, jest to system odpowiedzialny za animacje zawodników przy którym pracowały największe gwiazdy piłki nożnej. Z tego grona można wyróżnić najlepszego piłkarza świata grającego obecnie w najlepszym klubie, czyli jak wszyscy mogą już się domyślać chodzi tu o Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. To rozwiązanie sprawia, iż topowi zawodnicy wyglądają, poruszają się i zachowują na boisku zupełnie jak w rzeczywistości. Jednak aby nie zapomnieć o innych piłkarzach, RPM bierze pod uwagę również inne czynniki takie jak wzrost, wagę oraz inne atrybuty techniczne czy szybkościowe. Na przykład rosły oraz silny obrońca ma dużą przewagę w starciu bark w bark z niższym i chudszym zawodnikiem, lecz nie można mniejszego od razu spisywać na straty, gdyż ten może wykorzystać swoją technikę oraz szybkość by wyjść z opresji.

Fifa 19 Download Fifa 19 Pełna Wersja PC

Fifa 19 Download PC Pełna Wersja Gry Tryb Gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Co się tyczy trybów gry w naszym instalatorze FIFA 19 Download PC mamy wiele możliwości, jeśli chodzi o rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie. Tryb kariery podzielony jest na dwa rozdziały, możemy zagrać jako menadżer wybierając klub jaki tylko sobie zażyczymy. Czyli od początku możemy wybrać Real Madryt jak również naszą przygodę rozpocząć można od zespołu choćby w 3 Lidze Angielskiej. W drugiej części wybieramy zawodnika w wybranym klubie i pełnimy role menadżera zawodnika i prowadzimy jego karierę. W niej możemy zagrać standardowo jako cała drużyna bądź jako ten ów zawodnik. Warto również wspomnieć o końcu przygody z Alexem Hunterem w FIFA 19 kariera jako Alex została zapowiedziana jako ostatnia część z tego cyklu. W wolnych chwilach stworzyć możemy własny turniej by na przykład zagrać ze znajomymi w Lidze Mistrzów wybranymi klubami z rodzimej ligi. Dzięki instalatorowi FIFA 19 Download staniesz na boisku wraz ze swoimi ulubionymi piłkarzami. Gwizdek, sędziego i czas zacząć mecz, znaczy pobrać grę!

Kwestie techniczne

Download FIFA 19 Pobierz PC to instalator, który oferuje wam pełną wersję gry ze wszystkimi trybami. Tyczy się to również ustawień gry oraz optymalizacji. Dzięki temu nie musicie martwić się, że gra w jakikolwiek sposób będzie się wam zacinać czy pojawią się crashe. Wszystko zostało dostosowane do waszych komputerów, a instalka oferująca tę grę posiada najnowsze dodatki do biblioteki. Co więcej, dźwięki w grze prezentują się bardzo dobrze, a grafika została jeszcze bardziej dopracowana. Zachęcamy jednak do zapoznania się z wymaganiami minimalnymi i rekomendowanymi, zanim przejdziecie do korzystania z FIFA 19 Pobierz PC .

Fifa 19 Recenzja Gry

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz lub AMD Phenom II X4 965
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon R7 260X v3
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-2300 2.8GHz lub AMD FX-8120
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB lub AMD Radeon RX 560 2GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

PobierzGry24.pl

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *