Nowości Pełna Wersja

FIFA 18 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

FIFA 18 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

FIFA 18 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Fabuła gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Sportowe gry symulacyjne, która tak popularne są na konsolach i na komputerach osobistych, od zawsze przyciągały setki tysięcy graczy. Najnowsze wydanie FIFY, które za moment ujrzycie dzięki FIFA 18 Download PC , to sugestia, którą najczęściej wymienialiście wy – nasi fani. To właśnie dzięki wam zdecydowaliśmy się pominąć inne premiery i skupić się na pełnej wersji gry, która przed chwilą miała swoją premierę. Jeśli chciałbyś zagrać w tę grę, ale nie wiesz jak to zrobić lub po prostu jesteś ciekawy co takiego przygotował dla ciebie producent ze stajni EA Sports, to zachęcamy do przeczytania poniższego opisu!

FIFA 18 Download PC

Jeśli chodzi o tryb gry Journey, to raz jeszcze wcielamy się tutaj w młodego piłkarza, który swoim talentem ściągnął na siebie uwagę największych klubów na świecie. Poprzednia edycja pokazała nam jak rozpoczęła się przygoda Alexa Huntera z footballem, jego pierwsze decyzje, pierwsi rywale oraz oczywiście pierwsze kontrakty. Tym razem ujrzymy rozwinięcie tej historii, która została ulepszona i dostosowana pod najnowszą część. Nie będziemy jednak zdradzać jak dokładnie potoczyła się historią Alexa. Zachęcamy was do przekonania się samemu przy użyciu FIFA 18 Download !

FIFA 18 Download

Mechanika gry

Porównując ten tytuł do wydania poprzedniego, możemy zauważyć znaczącą poprawę w systemie tak zwanej „szmacianej lalki”. Chodzi tutaj o realizm kolizji zawodników, wpływ wślizgów na fizykę oraz sposób, w jaki zawodnicy się przewracają. Dzięki tej poprawie, ujrzymy mniej błędów związanych z nierealistycznym lotem piłki czy piłkarzem, który w dziwaczny sposób nie przewrócił się lub na odwrót – zaliczył aż nadto spektakularny przewrót, pomimo braku jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem lub piłką. Ważnym punktem gry jest oczywiście możliwość skorzystania z oficjalnych strojów zespołów, ich nazw oraz oczywiście samych zawodników. Dzięki temu wcielimy się w nasze ulubione postacie ze świata futbolu lub po prostu będziemy rozgrywać mecze naszym ulubionym klubem. Gra jest zdecydowanie dobrze przygotowana pod względem rozgrywki, ale to FIFA 18 Download PC pozwoli ci to skontrolować!

FIFA 18 Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jak już wspomnieliśmy wyżej, nowy tryb gry Journey (czyli droga do sławy), który wprowadzony został w poprzedniej FIFIE, został tutaj rozbudowany i ulepszony oraz otrzymał całkowicie nowy scenariusz i linię fabularną. Oprócz tej znakomitej innowacji w grach FIFA, możemy również zagrać w stare, dobrze znany tryby gry. W grze dla jednego gracza mamy do dyspozycji szybkie mecze, gdzie bez żadnych konsekwencji i następstw gramy jeden na jednego. Oprócz tego, otrzymujemy dostęp do zorganizowania własnego turnieju na naszych zasadach, a nawet ligi, gdzie najlepsze zespoły ze świata będą ze sobą rywalizować. Pojawia się również tryb kariery, gdzie możemy wcielić się w jednego gracza (tym razem prawdziwego, którego znamy z boiska) oraz tryb kariery menadżera, wcielając się w osobę odpowiedzialną za wybór składu, treningi, transfery oraz sukcesy. Możesz oczywiście połączyć oba tryby i zostać grającym trenerem! Sprawdź się już teraz dzięki FIFA 18 Download PC i zobacz jak gra wygląda!

FIFA 18 Do Pobrania

Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy, mamy tutaj do czynienia ze znanymi rozwiązaniami, czyli tryb Fifa Ultimate Team (popularny FUT), jego odgałęzienie FUT Draft, oraz liga, gdzie zaczynając od zera budujemy nasz własny skład przy użyciu kard z graczami. FIFA 18 Download pozwoli ci przetestować wszystkie tryby, nawet te w trybie sieciowym!

Trailer:

Kwestie techniczne

Tak jak miało to miejsce w poprzedniej wersji FIFY, najnowsza część gry o tytule 18, została przygotowana na podstawie autorskiego silnika firmy DICE, czyli Frostbite. Jest to ten sam silnik, jaki możemy ujrzeć w serii Battlefield. Otrzymujemy zatem o wiele lepszą grafikę niż w szesnastce oraz lekko poprawioną w stosunku do poprzedniczki. Jeśli chcesz przetestować grę na własnym komputerze i upewnić się, że nie będzie się ona zacinała przed zakupem, skorzystaj już dziś z FIFA 18 Download !

Poniżej przedstawiamy wam również wymagania, które mniej więcej określą czy jest sens w ściąganiu FIFA 18 Download PC

FIFA 18 Pełna Wersja PC

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz lub AMD Athlon II X4 620

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 1GB lub AMD Radeon HD 5770 1024MB

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 64 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 11

– 15 GB wolnego miejsca na dysku HDD.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-3550 3.3GHz lub AMD FX-8350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1050 PNY 2GB lub AMD Radeon RX 460 4GB

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym

  • FIFA 18 Download PC
  • FIFA 18 Torrent
  • FIFA 18 Pobierz PC
  • FIFA 18 Pełna Wersja PC
  • Download FIFA 18 Pełna Wersja PC

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *