Nowości

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download PC

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download PC

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download PC od dziś dostępny na naszej stronie , dodatek można pobrać tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gotowy na całkowicie nowy instalator, który raz jeszcze urozmaici twoją zabawę w farmera? Przywitajcie się z Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download ! Co to takiego jest? Otóż jak wiecie, najnowszy dodatek do Farming Simulator 17, zatytułowany Big Bud, miał niedawno swoją premierę. Jako grupa, która bez problemy zajęła się przygotowaniem cracka do podstawowej wersji gry oraz jako grupa, która umożliwiła wam połączenie internetowe z innymi graczami, byliśmy równocześnie odpowiedzialni za przygotowanie dla was aplikacji, która to samo zrobi z dodatkiem. Jesteśmy pobierzgry24.pl i za moment otrzymacie od nas pełną wersję dodatku w polskiej wersji językowej! Za moment przedstawimy wam jeden z najnowocześniejszych instalatorów, jakie udało nam się zaprogramować. Jednakże zanim to zrobimy, warto wiedzieć więcej o grze, do której powstał Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download !

Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download

Co nowego wnosi ten dodatek? Jeżeli interesujecie się gospodarką rolną, to doskonale znacie pojęcie Big Bud. Big Budy to nic innego jak ogromne traktory, które w tym dodatku zostaną dodane do gry. Dzięki temu, gracze będą mogli pokierować traktorem z serii Big Bud 747 oraz jego nieco mniejszym bratem – Big Budem 450. Ponadto, dodatek przewiduje również 12 specjalnie przygotowanych części do naszego ekwipunku. Dzięki temu każda osoba, która lubi pracować w polu, będzie mogła zwiększyć swoją produktywność i przyśpieszyć cały proces pracy na farmie. Oprócz takich dodatków, DLC nie za wiele różni się od podstawy. W przypadku grafiki i dźwięku nie ujrzycie za wiele zmian, co może być dobrym znakiem dla osób z nieco słabszymi komputerami. Jeżeli chcecie przetestować wszelkie zmiany i nowinki samemu, to polecamy skorzystać z Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download , który to już teraz udostępniamy każdemu z was!

Farming Simulator 17 Big Bud Download Trailer:

Przejdźmy teraz do opisu naszego instalatora. Pierwsza rzecz, która zdecydowanie rzuca nam się w oczy, jest oczywiście proces, w jaki przebiega instalacja gry. Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download PC został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu zapewnić wam dostęp do pełnej wersji gry oraz dodatku. Oczywiście udało nam się oddzielić te dwie rzeczy i jeśli macie już zainstalowaną podstawę, nie musicie na nowo jej pobierać, a jedynie doinstalować dodatek Big Bud. Jak to zrobić? Szczerze mówiąc instrukcja do tego nie jest potrzebna, ponieważ pobierzgry24.pl oferuje bardzo proste usługi, które zdecydowanie nie sprawią wam żadnych problemów. Po uruchomieniu naszego produktu, musisz jedynie kliknąć przycisk „dalej”, a nasze narzędzie samo znajdzie miejsce, w którym gra została zainstalowana. Jeśli jednak Farming Simulator 17 nie był nigdy instalowany na komputerze, to zostaniesz poproszony o wybranie miejsca instalacji.

Jak widzicie, nie ma nic prostszego niż skorzystanie z naszej aplikacji. Upewniliśmy się, że nikt nie będzie poszkodowany i każdy będzie zadowolony z urządzenia, jakie oferujemy. Jest to kompletna, spolszczona wersja gry, która ma w sobie automatycznie dodane najnowsze łatki, aktualizacje i oczywiście sam dodatek. Jeżeli jest coś, o czym zapomnieliśmy wspomnieć, nie wahaj się zadać pytania w sekcji z komentarzami! Znajdziesz tam odpowiedź na dręczące cię pytanie jeśli nie od nas, to od innych użytkowników, którzy skorzystali z Farming Simulator 17 Big Bud Pobierz PC!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Poniższe wymagania przedstawiają wymagania podstawowej wersji gry, jednakże nie powinno znacząco różnić się od tych, jakie najnowszy dodatek będzie oferował. Zatem polecamy raz jeszcze zaznajomić się z zarówno minimalnymi, jak i zalecanymi wymaganiami, ażeby mieć pewność Farming Simulator 17 Big Bud DLC Pobierz PC nie będzie pobrany z naszej strony.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub jego odpowiednik AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+

– Karta graficzna o pamięci 1 GB NVidia GeForce GTS 450 v4 lub jej odpowiednik AMD Radeon HD 6770

– 2 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 32 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 6 GB wolnego miejsca na dysku HDD + dodatek

Wymagania rekomendowane dla Farming Simulator 17 Big Bud DLC Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz lub jego odpowiednik AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+

– Karta graficzna o pamięci 2 GB NVidia GeForce GTX 660 lub jej odpowiednik AMD Radeon R9 270 v2

– 4 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 6 GB wolnego miejsca na dysku HDD + dodatek

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *