6

Farmer’s Dynasty Download PC | Pobierz

Farmer’s Dynasty PC Pobierz

Farmer’s Dynasty PC

36,94zł - 73%
Kup Grę

Farmer's Dynasty Download PC | Pobierz

Farmer’s Dynasty Download PC | Pobierz Pełna Wersja gry , gra oczywiście dostępna u nas można ją pobrać poniżej tylko i wyłącznie tutaj , gra jest dostępna w polskiej wersji językowej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na stronie, gdzie od wielu lat udostępniamy nasze autorskie instalatory do gier różnych kategorii. W dzisiejszym artykule uzyskasz dostęp do instalatora Farmer’s Dynasty  Download PC, który zagwarantuje permanentny dostęp do gry Farmer’s Dynasty. Po pobraniu instalatora do gry na swoje urządzenie wystarczy uruchomić program, wybrać język instalacji oraz ścieżkę docelową instalacji. W trakcie instalacji gry na naszym dysku będziemy mogli wybrać wersję językową instalowanej gry. Mamy dostępne wiele języków i to użytkownik decyduje z jakim chce użytkować grę. Po pomyślnym procesie instalacji gry, można przystąpić do rozgrywki bez stałego połączenia z Internetem. Cały proces jest bardzo krótki, prosty i intuicyjny, przez co nawet najmniej obeznane osoby poradzą sobie z obsługą Farmer’s Dynasty Download .

Fabuła

Farmer’s Dynasty to świetnie zapowiadająca się gra z rodziny symulatorów, która posiada ciekawe elementy RPG. Za produkcją stoi studio Toplitz Productions. Jest to nowe studio, a ta gra stanowi swoisty debiut marki. Gra swoją premierę miała w grudniu 2017 roku i zbierała cały ogrom fanów z całego świata już przed premierą. Wszystko przez ciekawą fabułę, jaką oferują twórcy gry. W rozgrywce wcielamy się w początkującego rolnika, który odziedziczył ogromne gospodarstwo rolne po swoim zmarłym dziadku. Farma, jaką zastajemy, jest w opłakanym stanie. Naszym zadaniem już na początku naszej przygody jest naprawa, modernizacja oraz rozwój farmy. Zakup nowego sprzętu, pojazdów to kolejne inwestycje, jakie spoczywać będą na naszych barkach. Prócz doprowadzenia farmy do ładu oraz zmodernizowaniu, musimy skupić się na założeniu rodziny. W grze występują postacie takie jak neutralne NPC, które zlecają nam przeróżne zadania. Mogą one mieć ogromny wpływ na nasz rozwój. Warto poświęcić im uwagę i swój cenny czas.

Farmer's Dynasty Download PC Farmer's Dynasty Pobierz

Mechanika gry

W Farmer’s Dynasty mamy do czynienia ze świetną symulacja życia oraz gospodarstwa rolnego. Rozległy, otwarty świat, po którym nasz bohater może przemieszczać się zarówno pieszo, jak i za pomocą pojazdów robi wrażenie już na starcie rozgrywki. Tak jak już wspomnieliśmy opisując fabułę gry, w grze występują postacie, które zlecić nam mogą wykonanie zadania. Misje, jakie otrzymamy, mogą się bardzo od siebie różnić. Wielokrotnie przyjdzie nam dokonać dużych zmian na naszej farmie, aby zdobyć uznanie wśród mieszkańców. Czasem naszym zadaniem będzie naprawa pojazdu, budynku czy sprzedaż danych plonów, a nawet hodowla zwierząt. Gra jest w pełni darmowa, nie posiada żadnych dodatkowych płatności w grze, przez co jest świetną alternatywą do innych płatnych produkcji. Świetne dialogi pomiędzy mieszkańcami okolicznych miast dodają grze charakteru, a różnorodność postaci, na jakie trafić możemy, praktycznie wszędzie poprawi nasze samopoczucie.

Farmer's Dynasty Pełna Wersja PC

Farmer’s Dynasty Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Farmer’s Dynasty posiada jedynie tryb gry dla jednego gracza. Niestety obecnie twórcy nie planują wprowadzenia możliwości gry dla wielu graczy. Gra tak jak już wyżej było wspomniane nie wymaga stałego połączenia z Internetem. Jednakże, co jakiś czas pojawić się mogą aktualizację, które wprowadzić mogą dużo dobrego do rozgrywki. Tryb, na którym przyjdzie nam grać, jest wystarczająco rozbudowany, byśmy mogli spędzić setki, a nawet tysiące godzin w grze nie nudząc się. Nielimitowane misje od mieszkańców czy innych farmerów sprawiają, że gra jest coraz ciekawsza i bardziej wymagająca.

Kwestie techniczne

Grafika, jaką oferują nam twórcy nie robi tak potężnego wrażenia jak inne gry z rodziny symulatorów. Trzeba na względzie mieć jednak fakt, że jest to pierwsza produkcja tej firmy. Pomimo tego, że grafika prezentuje się dosyć przeciętnie, na pochwałę zasługują świetnie prezentowane warunki atmosferyczne, zmiany klimatyczne oraz wiele innych aspektów związanych z mechaniką gry. Świetne odwzorowanie znanych marek traktorów czy innych pojazdów typowych dla gospodarstwa rolniczego to kolejny plus tej produkcji.

Wyróżnienie w grze zdecydowanie przypada wymaganiom, jakie trzeba spełnić by zagrać w Farmer’s Dynasty na PC. Wymagania techniczne potrzebne by uruchomić grę są na ekstremalnie niskim poziomie, co za tym idzie nawet najstarsze urządzenia poradzą sobie z tą produkcją z 2017 roku. Ścieżka dźwiękowa, a w tym muzyka, odgłosy natury, czytane dialogi czy odgłosy pojazdów sprawią, że jeszcze przyjemniej będziemy spędzać czas w tej produkcji.

Farmer's Dynasty Do Pobrania

Minimalne wymagania dla Farmer’s Dynasty Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+

– Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 v4 lub AMD Radeon HD 6770

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Windows 7 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla Farmer’s Dynasty Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+

– Karta Graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270 v2

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Farmer’s Dynasty Download PC
  • Farmer’s Dynasty Pełna Wersja PC
  • Farmer’s Dynasty Torrent
  • Download Farmer’s Dynasty Pełna Wersja
  • Farmer’s Dynasty Pobierz PC

PobierzGry24.pl

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *