0

Farm Manager 2018 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Na PC

Farm Manager 2018 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry Na PC

Farm Manager 2018 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Na PC wkońcu długo oczekiwana gra dostępna dla was do pobrania , informacje recenzja oraz wymagania poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zastanawialiście się kiedyś nad rozpoczęciem przygody z grami o posiadaniu własnej farmy? Farm Manager 2018 Download PC to jedna z najnowszych ofert na naszej stronie, która dostarcza wam nieco inne doświadczenie niż wszystkie symulatory, jakie do tej pory zostały wydane. Programiści z pobierzgry24.pl przygotowali dla was niesamowitą ofertę, dzięki czemu będziecie mogli bez żadnych problemów związanych z pobieraniem czy instalacją gry cieszyć się grą Farm Manager 2018. Od samego początku naszej przygody z tworzeniem instalatorów, naszym celem było dostarczenie wam sprawdzonej aplikacji, która bez żadnego problemu pozwoli wam cieszyć się kompletnymi produkcjami. Jak wiecie, Farm Manager 2018 Download to kolejny produkt oferowany jako nasza usługa, która spełnia wszelkie oczekiwania, jakie możecie przed sobą postawić. Jesteśmy grupą, która jeszcze nigdy nie zawiodła waszych oczekiwań i tym razem też was nie zawiedziemy! Sprawdźcie zatem jak to jest prowadzenie własnej farmy, lecz nie jako farmer, ale ze stanowiska menedżera!

Fabuła gry

Farm Manager 2018 Download dostarcza wam pełną wersję gry. Oznacza to, że produkt przygotowany przez studio Cleversan Software i wydane przez PlayWay zawiera wszystkie opcje, funkcje i odblokowane historie. Tym razem nie otrzymujemy jednak bardzo zagmatwanej czy skomplikowanej historii. Wszystko przedstawia się następująco. Wcielamy się w początkującego menedżera, który kontroluje bardzo małą i źle prosperującą farmę. Naszym zadaniem jest doprowadzenie jej do szczytów możliwości i przy okazji rozwinąć usługi do poziomu, który zachwyci nas teraz i w przyszłości. Gra dostarcza nam bardzo fajnie zapowiadający się system rozwoju, dzięki czemu zawsze czeka nas nowe doświadczenie, nowy wyzwanie, i nowa przygoda.

Farm Manager 2018 Download PC Farm Manager 2018 Download

Mechanika gry

Farm Manager 2018 to typowa gra strategiczna wykorzystująca ekonomiczne elementy. W tej rolniczej produkcji, naszym zadaniem jest upewnić się, że każda nasza czynność przyniesie nam w przyszłości zyski. Możemy to zrobić przy użyciu ponad dwadzieścia różnych gatunków roślin. Do wyboru mamy przeróżne zboża, owoce, czy warzywa. To, co postanowimy zasadzić, zależy tylko i wyłącznie od nas. No i oczywiście od pogody oraz warunków klimatycznych! Aby rozwijać nasz farmerski biznes, gra pozwala nam na zatrudnienie pracowników, dzięki czemu poprawimy wydajność farmy. Oczywiście pracownicy wiążą się z kosztami, więc czasami lepiej wydać pieniądze na lepszy sprzęt, aniżeli szukać kolejnej pary rąk do pracy.

Oczywiście rośliny to nie jedyny sposób na zarobek. Jak na prawdziwy menedżer farmy przystało, będziemy mogli tutaj zająć się tutaj hodowlą zwierząt! Tutaj wliczyć możemy trzodę chlewną, ale również mniejsze zwierzęta! Dzięki temu, oprócz mięsa czy mleka, będziemy mogli również sprzedawać jaja czy miód! Farm Manager 2018 Download PC to świetna okazja, żeby poznać grę!

Farm Manager 2018 Pobierz PC

Farm Manager 2018 Download PC – Pobierz Tryby gry:

Jak sami wiecie, usługi oferowane przez nasza stronę zawsze dotyczą wszystkich trybów gry. Nie inaczej jest z zaprezentowanym przez nas Farm Manager 2018 Download PC . Gra oferowałaby wszystkie możliwe tryby gry, gdyby je oczywiście miała. Autorzy postanowili skupić się na trybie jednoosobowym. Oznacza to, że nie będziemy mogli w żaden sposób dzielić przygód z naszymi przyjaciółmi czy rywalizować z innymi graczami przez Internet. Nie oznacza to jednak, że autorzy całkowicie zrezygnowali z dostępu internetowego. Mamy tutaj wiele wyzwań, które osiągnąć możemy, a następnie dzielić się nimi i chwalić przed znajomymi za pośrednictwem wirtualnych platform, takich jak steam.

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zanim przejdziemy do Farm Manager 2018 Download , warto również wspomnieć o tym jak się ta gra prezentuje. Menedżery lub gry symulacyjne wiele razy potwierdziły fakt, że wizualna strona tytułu nie jest najważniejsza. Dlatego ucieszy niektórych z was fakt, że gra ta nie będzie zbyt wymagająca dla komputerów. Nie oznacza to jednak, że prezentowany poziom będzie nas w jakiś sposób zniechęcał lub sprawi, że mniej przychylnie spojrzymy na tę grę. Znajdziemy tutaj bardzo urozmaicone środowisko, które przygotowane zostało na nowoczesnym, a co za tym idzie lepszym silniku. Nie zapomnijmy o dźwiękach! Gra oferuje nam bardzo interesującą muzykę, która razem z efektami dźwiękowymi stanowi idealne uzupełnienie tytułu. Jeśli zastanawiacie się czy gra ta uruchomi się na waszym komputerze, zachęcamy do zapoznania się z minimalnymi wymaganiami oraz rekomendowanymi podanymi poniżej, zaraz nad linkami do Farm Manager 2018 Pobierz PC !

Farm Manager 2018 Pełna Wersja PC

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-2400 lub jego odpowiednik AMD FX-8320

– Karta graficzna NVidia GTX 560 2GB lub jej odpowiednik AMD Radeon 7850 2GB

– Pamięć RAM 4 GB,

– Kompatybilność z DirectX Wersja 10,

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– 6 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym HDD.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-2600K lub jego odpowiednik AMD FX-8350,

– Pamięć RAM 8 GB,

– Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 970 4GB lub jej odpowiednik AMD R9 290 4GB

– Kompatybilność z DirectX Wersja 11

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy

– GB wolnej przestrzeni na dysku twardym HDD.

  • Farm Manager 2018 Download PC
  • Farm Manager 2018 Pobierz PC
  • Farm Manager 2018 Torrent
  • Farm Manager 2018 Pełna Wersja
  • Farm Manager 2018 Chomikuj

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *