Nowości Pełna Wersja

Far Cry Primal Download Pełna Wersja PC | Far Cry 5 Download PC

Far Cry Primal Download Pełna Wersja PC

Far Cry Primal Download Pełna Wersja Gry PC oraz informacje na jej temat:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Takiej gry jeszcze nie było! A na pewno nie była ona zrobiona z takim rozmachem! Od dziś na naszej stronie będzie dostępny instalator do gry, na którą czekają wszyscy fani serii Far Cry, oraz gracze lubiący coś innowacyjnego i innego niż wszystko, co wyszło dotychczas.
Nasza strona angażuje się we wszystkie najnowsze projekty, dlatego właśnie możecie skorzystać z Far Cry Primal Download  Domyślamy się, że większość z Was słyszała już o najnowszej części popularnej gry Far Cry, chociażby z tego względu, iż jest to zupełnie coś innego. Dla nas osobiście firma Ubisoft, zrobiła bardzo dobrze odchodząc (przynajmniej w tej części) od utartego modelu gry, który bez wątpienia był naprawdę niezły, niemniej jednak taka zmiana przyniesie Ubisoftowi jeszcze więcej fanów, a naszej stronie więcej odwiedzających.

Far Cry Primal Download

Jeśli chodzi o nasze instalatory stricte, to nie spotkacie tutaj nic nowego, wszystko wygląda tak samo, jak wcześniej. Jeżeli korzystacie z naszych produktów co jakiś czas i będzie to wasz kolejny raz, kiedy zainstalujecie grę za pomocą naszych urządzeń, to na pewno nie będziecie mieć żadnych problemów. To samo tyczy się nowych użytkowników, ponieważ wszystkie nasze produkty są tworzone tak, aby były, jak najbardziej przystępne. Dla absolutnie wszystkich. Jeżeli Far Cry Primal Download będzie pierwszą grą, jaką zainstalujesz dzięki nam, to nie obawiaj się żadnych problemów. Instalator ten został stworzony przez takich samych ludzi jak Wy, czyli przez graczy, którzy w szybki i komfortowy sposób chcą zagrać w wymarzoną grę, albo taką, która ich po prostu interesuje. Jesteśmy pewni, iż nie napotkacie żadnych problemów w czasie instalacji, jak i grania. Nawet dodanie pliku Crack, zostało w pełni zautomatyzowane i nie musisz się o to martwić, ponieważ doda się on do folderu z grą podczas instalacji.

Far Cry Primal Download Trailer oraz wymagania:

Co spotka Cię w Far Cry Primal? Na pewno niesamowita i niezapomniana przygoda! Tak jak wspomnieliśmy jest to coś zupełnie innego. Tym razem nie wcielisz się w samotnego wojownika, który dysponuje nowoczesnym arsenałem. Nie będziesz używał wyrzutni rakiet, granatów, ani ładunków wybuchowych. Nie przyjdą Ci również z pomocą szybkie pojazdy. Tym razem będziesz musiał stanąć naprzeciw krwiożerczym zwierzętom, które żyły dziesięć tysięcy lat przed naszą erą. Głównym tłem zatem jest epoka kamienia łupanego. Plemię bohatera (którym przyjdzie przeżywać nam te niesamowite przygody) zostaje wymordowane przez inne, my natomiast trafiamy do krainy Oros, w której musimy stawić czoła na prawdę wielu przeciwnościom. Oprócz fabularnych zadań będziemy musieli nauczyć się rozpalać ogień, oraz odpowiednio go wykorzystać, polować na zwierzęta i przyrządzać pożywienie z ich mięsa. Dzięki temu gra zyskała mocny charakter survivalowy. Ponadto mechaniczne środki transportu zostały zamienione na oswojone zwierzęta, na których będziemy mogli przemierzać spory świat gry.
Kończąc Primal posiada świetną oprawę graficzną, mechanika gry posiada kilka elementów z poprzednich części, dzięki czemu fani serii Far Cry, nie będą się musieli przestawiać.

Jeżeli jesteś pewien, że Far Cry Primal Download jest tym, w co musisz zagrać, to sprawdź wymagania i ruszaj do dzikiego świata!
Wymagania:
– Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon 64 X2 480
– Pamięć RAM 2 GB
– System Operacyjny Windows XP, Vista, 7
– Karta Graficzna: ATI Radeon 3850 HD 512 MB lub NVIDIA GeForce 8800 GT 512
– Wolne miejsce na dysku twardym: 17 GB

 • Far Cry Primal Download PC
 • Far Cry Primal Pełna Wersja PC
 • Far Cry Primal Do Pobrania
 • Far Cry Primal Full Game
 • mirror-DOWNLOAD

  Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

4 Komentarze

 • FDSF 21 marca 2016

  Działa polecam chujowo ze nie ma multiplaer w tym far cry :/

 • Biesol 23 marca 2016

  dziala to ?

 • arti 18 maja 2016

  Fa cry godny uwagi

 • Marciek 11 grudnia 2017

  Fajneen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *