1

Far Cry New Dawn Download PC – Pełna Wersja – Recenzja

Far Cry New Dawn Download PC – Informacje o grze , nasza mini recenzja i informacje o niej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 7 MB + 40 GB
Release: ElAmigos
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj

Far Cry New Dawn Download PC w końcu dostępne! Wielu z was zastanawia się jak to jest wcielić się w niezależną postać i prowadzić ją poprzez zróżnicowany, post apokaliptyczny świat. O ile w dzisiejszych czasach gry typu survival, które opowiadają o zniszczonym świecie wojnami jądrowymi czy biologicznymi to codzienność, tak jeszcze nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z taką tematyką w serii Far Cry. Co więcej, najnowsza odsłona gry wprowadza o wiele więcej nowinek oraz pozwala nam wziąć udział w całkowicie innej przygodzie. To wszystko sprawia, że granie w najnowszą część Far Cry New Dawn jest nie tylko niezwykle interesujące, ale również pochłania do reszty. pobierzgry24.pl to strona internetowa, która oferuje wam już dziś Far Cry New Dawn Download . Jest to instalator, który pozwala nam na kompletne zainstalowanie produktu bez niepotrzebnego zamartwiania się o rzeczy takie jak crack, cd key, czy inne podobne rzeczy.

Far Cry New Dawn Official Video

Fabuła gry

Zanim jednak opiszemy wam jak działa Far Cry New Dawn Pobierz PC, warto sprawdzić o co dokładnie chodzi w najnowszej części Far Cry. New Dawn to, co dziwne, kontynuacja Far Cry 5. Dziwne, dlatego że w całej serii Far Cry nie pojawiła się ani jedna gra, która by bezpośrednio kontynuowała wydarzenia, jakie miały miejsce w poprzedniej serii. Z tego właśnie powodu jest to duża odmiana, w szczególności że opowiadana historia przedstawia świat po wojnie atomowej. Wydarzenia mają miejsce 17 lat po finale w Far Cry 5. Po wybuchu wojny atomowej, która wyniszczyła większość życia na ziemi, nastał czas tak zwanego super wzrostu. Teraz, nasz bohater lub bohaterka (możliwości mamy bardzo dużo, gdyż gra oferuje nam niezwykle dużo opcji wygenerowania naszej własnej osoby) musi walczyć z dwoma bliźniaczkami, które doprowadzają rozkwitający po wojnie atomowej Hope County raz jeszcze do ruiny. Sprawdź Far Cry New Dawn Download już teraz!

Far Cry New Down Download PC Mechanika gry :

Pod względem rozgrywki, autorzy nie zdecydowali się wprowadzić wielkich zmian. Oznacza to, że sterowanie oraz typowe dla serii mechaniki pozostały bez większych zmian. Po raz kolejny będziemy mogli zwiedzać świat przy pomocy zróżnicowanych pojazdów lub na pieszo. Nowością w grze będą tereny wyłączone z eksploracji nie z powodu wymyślonej, wyimaginowanej ściany, lecz z powodu wszechobecnego skażenia radioaktywnego. Oznacza to, że mapa gry, którą otrzymaliśmy od twórców jest nieco mniejsza niż ta, która dostępna była w Far Cry 5. Jednakże, mapa została poszerzona o takie historyczne miejsca, jak na przykład Wielki Kanion, który możliwy jest do odwiedzenia dzięki helikopterowi.

Tryby gry

Dzięki zastosowaniu Far Cry New Dawn Pełna Wersja PC, możliwe jest zagranie w każdy tryb gry. Oznacza to, że gra dostarczy nam trybu jednoosobowego oraz wieloosobowego. Jeżeli chodzi o ten drugi tryb, to ma on charakterystykę kooperacji, gdyż wspólnie z innym graczem możliwe będzie przejście całej gry – od początku do końca. Tryb jednoosobowy oczywiście pozwala nam na spokojne, bezproblemowe wszystkich aspektów gry oraz wykonanie każdej misji pobocznej.

Kwestie techniczne

Zanim przejdziemy do kwestii technicznych, warto odnotować, że Far Cry New Dawn Download to instalator, który nie obciąża w żaden sposób komputera ani jego podzespołów. Co więcej, nie będzie potrzebna dodatkowa ilość miejsca na dysku twardym. Jeżeli mowa o audiowizualnej stronie produktu, to należy przede wszystkim zaznaczyć, że gra raz jeszcze bazuje na sprawdzonym i lubianym silniku graficznym Dunia Engine. Jest to jeden z najnowszych silników, który pozwala graczom na zwiedzanie przepięknie wykonanego świata. Oczywiście nie oznacza to, że nie zauważymy tutaj żadnych zmian. O ile grafika będzie wyglądać podobnie do tej z Far Cry 5, to tutaj otrzymamy odświeżone szczegóły, nowe cieniowanie oraz oświetlenie. Biorąc pod uwagę kolorystyczne podejście do tej części, będzie to z pewnością widoczne w wielu sytuacjach.

Wymagania minimalne dla Download Far Cry New Dawn Pobierz :

– Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6300

– Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon R9 270

– Pamięć 8 GB RAM,

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla gry:

– Procesor Intel Core i7-4770 4-Core 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1600

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon R9 290X

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 12

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Far Cry New Dawn Download PC
  • Far Cry New Dawn Download
  • Far Cry New Dawn Pełna Wersja
  • Far Cry New Dawn Do Pobrania
  • Download Far Cry New Dawn PC

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *