Nowości Pełna Wersja Pozostałe RPG

Fallout 76 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Fallout 76 Pobierz

Fallout 76 Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja - Fallout 76 Pobierz

Fallout 76 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja – Fallout 76 Pobierz zobacz więcej poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fallout 76 Download to instalator, który odblokuje dostęp do pełnej wersji gry Fallout 76. Instalator działa dokładnie tak jak oryginalny oferowany przez twórców gry. Po pobraniu Fallout 76 Download PC należy uruchomić plik instalacyjny i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Instrukcje dostępne są w języku polskim oraz angielskim i hiszpańskim. Aby proces instalacji przebiegł pomyślnie należy posiadać odpowiednią wolną przestrzeń na dysku komputera oraz wybrać poprawną ścieżkę instalacji gry. Poprawna ścieżka będzie w folderze STEAM, instalując grę w tym folderze zostanie ona automatycznie przypisana do Twojego konta STEAM. Takie działanie jest w pełni bezpieczne i nie może skutkować blokadą konta lub gry. Przed pobraniem gry zalecamy zapoznać się z krótkim opisem fabuły oraz mechaniki gry jaki dla was przygotowaliśmy. Dodatkowo przed uruchomieniem gry sprawdź, czy spełniasz minimalne rekomendowane parametry sprzętowe.

Fabuła

Producentem gry jest Bethesda Softworks natomiast polskim wydawcą gry jest Cenega S.A. Gra dostępna jest w wielu wersjach językowych; wersji polskiej oraz angielskiej. Warto zaznaczyć jednak, że twórcy nie oferują polskiego lektora – nasz zespół jednak dokłada wszelkich starań, aby umieścić naszego lektora w plikach gry. Gra swoja premierę ma 14 listopada 2018 roku na platformę STEAM. Dodatkowo w grę będzie można zagrać nie tylko na PC, ale także Xboks One oraz PlayStation 4. Fallout 76 to poboczna część słynnej serii RPG, która zrealizowana została w post apokaliptycznym świecie, gdzie wcielamy się w bohatera pochodzącego z Krypty. Wspomniana Krypta to schron przeciwatomowy, który uchronił garstkę ludzi przed nuklearną Wielką Wojną, która zakończyła się w 2077 roku. Akcja przenosi nas na początku rozgrywki do Krypty 76, która zlokalizowana jest w okolicach stanu Wirginii. Nasz bohater i jego towarzysze muszą znaleźć idealne miejsce, w którym można się osiedlić i odbudować ludzkość.

Fallout 76 Download PC

Fallout 76 Download

Mechanika

Fallout 76 Download PL to instalator, który przypisze Fallout 76 do Twojego konta STEAM. Z tego miejsca będziesz mógł w pełni korzystać z mechaniki jaką oferuje rozbudowany tryb wieloosobowy. Świat gry jest ogromny, sandboksowe pustkowia mają powierzchnie nawet 4 razy większa od Fallout 4. Cała mapa gry została podzielona na 6 różnorodnych regionów, w którym każdy charakteryzuje się innym stylem, klimatem oraz typem zadań. Podczas misji czy eksploracji mapy gracze odnaleźć mogą kody startowe, które posłużyć mogą do wystrzelenia głowic nuklearnych w dowolny obiekt na mapie gry. Niszcząc niektóre tereny możemy znaleźć tajne, ukryte bazy lub schowki pełne przydanych przedmiotów lub surowców. Surowce te odgrywają bardzo istotną rolę przy budowaniu schronienia, bazy. Za pomocą narzędzia C.A.M.P możemy zakładać i rozbudowywać naszą bazę według uznania. Pamiętajmy jednak, że nowo powstałe budynki przyciągają nie tylko innych graczy, ale także potwory, które atakują bez zastanowienia.

Fallout 76 Download PC Pełna Wersja Gry Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fallout 76 to gra, która stworzona została z myślą wyłącznie o trybie wieloosobowym. Na początku miał to być dodatek do poprzedniej części gry, czyli Fallout 4. Jednak ze względu na ogromne rozmiary i nowe rozwiązania w silniku gry i mechanice twórcy oferują nową produkcję jako oddzielną część serii. Tryb wieloosobowy pozwala na rozgrywkę w czasie rzeczywistym co gwarantuje doznania na najwyższym poziomie. Pamiętaj, że w każdym miejscu możesz spotkać gracza, którego nastawienie nie musi być wrogie. Warto zakładać sojusze i powiększać rozmiary swojej drużyny tak by bronić się przed najcięższymi napastnikami i przejąć kontrolę nad światem.

Fallout 76 Pełna Wersja PC

Fallout 76 Pobierz PC

Kwestie techniczne

Fallout 76 to na pewno gra, która zrobi wrażenie na każdym fanie serii Fallout. Gra działa na ulepszonym silniku jaki mieliśmy okazje ujrzeć w Fallout 4. W zestawieniu z poprzednią częścią gry twórcy duży nacisk położyli na optymalizację. Do rozgrywki został wprowadzony nowy moduł renderowania, który generuje mapę szybciej i wczytuje daną lokalizacje na bieżąco. Twórcy obiecują, że nasze oko dostrzeże nawet 16 razy więcej detali na ekranie w zestawieniu z poprzednimi częściami serii. Warto również zapoznać się z wymaganiami minimalnymi, aby sprawdzić czy jest sens korzystać z Fallout 76 Download !

Fallout 76 Download PC wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Fallout 76 Download wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Fallout 76 Download PC
 • Fallout 76 Pełna Wersja
 • Fallout 76 Do pobrania
 • Fallout 76 Recenzja
 • Fallout 76 Ściagni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *