0

Fade to Silence Download PC – Pełna Wersja Gry + Recenzja

Fade to Silence Download PC informacje o grze i link do jej pobrania :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fade to Silence Download PC - Pełna Wersja Gry + Recenzja

Dzisiejszym artykułem dotyczącym Fade to Silence Download PC postaramy się przybliżyć fabułę survivalowej gry akcji z 2019 roku. Poznasz tutaj zarys fabuły bez większych spoilerów, mechanikę gry, wymagania i kwestie techniczne, a także dostępne tryby gry. Na wstępie zajmijmy się jednak samym instalatorem, jakim jest Fade to Silence Download . Instalator ten pozwoli pobrać na Twój komputer osobisty pełną, w pełni działającą wersję gry Fade to Silence.

Fade to Silence Download PC

Instalator, o którym mowa to pełnoprawne narzędzie, które korzysta z prawdziwych plików gry umożliwiając nam rozgrywkę we wszystkich oferowanych standardowo trybach. Instalator Fade to Silence jest wolny od wirusów, nie obciąża komputera i został stworzony bazując na legalnych plikach. Omawiany tytuł znajdziemy na platformie gier STEAM. Bez problemu z pomocą naszego instalatora przypiszesz grę automatycznie do wybranego konta STEAM by wyglądało tak jakby pochodziła prosto ze sklepu. Co więcej, takie rozwiązanie pozwoli nam cieszyć się stałymi aktualizacjami i wsparciem od strony producentów. Tak więc nie czekaj, przetestuj Fade to Silence Download PC już dziś!

Fade to Silence Download Fabuła i producent :

Producentem gry jest Black Forest Games, czyli studio, które dotychczas nie odnosiło większych sukcesów. Przełomowym produktem ma być właśnie omawiany dzisiaj tytuł. Dotychczas w kwestii fabuły nie chcemy zdradzać wiele — wcielamy się w bohatera o imieniu Ash i próbujemy przeżyć w postapokaliptycznym świecie pokrytym lodem. Sama rozgrywka ma charakter survivalowy i nasycona jest elementami RPG.

W grze mamy 6 żyć, a niebezpieczeństw nieskończenie wiele. Warto zatem rekrutować napotkanych na naszej drodze ludzi, których umieszczamy w naszej osadzie. Osadę, a tak naprawdę azyl, rozbudowujemy wraz z rozwojem naszej postaci o kolejne mniej lub bardziej istotne budynki, które pomogą nam w przetrwaniu i rozwoju. Każdy rekrutowany sojusznik może uczyć nas nowych umiejętności i cech.

Fade to Silence Download

Mechanika gry

Fade to Silence to typowa produkcja survivalowa zawierająca wiele elementów RPG, co jest charakterystyczne dla tego gatunku. Prezentowany tytuł skupia naszą rozgrywkę na przetrwaniu i odkrywaniu kolejnych sekretów przedstawionego świata. Podczas naszych przygód zbieramy surowce, pożywienie, a także craftujemy przedmioty i budujemy schronienia.

Naszym przeciwnikiem w Fade to Silence są nie tylko złe warunki atmosferyczne, ale także tajemnicze potwory, które bez zawahania pozbawią nas i naszych sojuszników życia. W Fade to Silence mamy dostępny szeroki wachlarz ekwipunku bojowego. Walczyć możemy nie tylko bronią białą, ale także dystansową. Wraz z rozwojem naszych umiejętności i cech charakteru jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze lepsze bronie, które pozwolą nam pokonać najpotężniejszych przeciwników. W grze możemy wykonywać uniki, bloki oraz zaskakiwać przeciwnika coraz to lepszymi technikami. Podczas rozgrywki należy zawsze pamiętać, że szybko możemy stać się ofiarą, jeżeli nie zacieramy śladów naszej obecności.

Fade to Silence Pełna Wersja
Fade to Silence Torrent

Tryby gry

Fade to Silence Download PC dostarcza nam wszystkie tryby gry dostępne w oficjalnej wersji gry. Mamy zatem odblokowany tryb gry dla jednego i dwóch graczy. Tryb wieloosobowy pozwala nam na podejmowanie ryzykownej gry o życie z partnerem przy naszym boku. Pamiętajmy, że każdy bohater ma tylko 6 żyć, nie mamy tutaj zapisu stanu gry, przez co tytuł skierowany jest do hardkorowych graczy, którzy wczują się w prawdziwie survivalowy charakter rozgrywki. Rozgrywka w zależności od naszych upodobań może mieć różny styl. Możemy strać się unikać bezpośredniej walki i skupić na pozyskiwaniu surowców i rozbudowie miasta.

Kwestie techniczne

Fade to Silence to gra, która zachwyca pod wieloma względami. Na uznanie zasługuje nie tylko oprawa graficzna, ale także ścieżka dźwiękowa. Muzyka, odgłosy natury i realizm dźwięku podczas walki robią ogromne wrażenie. Grafika 3D jest przyjemna dla oka a detale i szczegółowość prezentowanego świata sa na zadowalającym poziomie. Fade to Silence Pełna Wersja jest świetnie zoptymalizowany, tak samo jak sama gra. Dzięki temu bez problemu uruchomimy grę nawet na słabszym komputerze stacjonarnym czy przenośnym, który z reguły jest mniej wydajny. Prezentowany tytuł działa na większości systemów operacyjnych. Instalator Fade to Silence Do Pobrania nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania wspierającego.

Minimalne wymagania gry:

– Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-8320

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270 v2

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania gry:

– Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480 4GB

– Pamięć RAM 12 GB

– System operacyjny Win 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Fade to Silence Download PC
  • Fade to Silence Download
  • Pobierz Fade to Silence Download
  • Fade to Silence Full Game
  • Fade to Silence Full Version PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *