Nowości Pełna Wersja

Fable Fortune Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC

Fable Fortune Download PC Pełna Wersja Gry - Pobierz na PC

Fable Fortune Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC jeśli lubisz karcianki ta gra jest na pewno dla ciebie pobrać ją możesz tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie, w dzisiejszym artykule zapoznamy Cię z naszym najnowszym projektem jakim jest Fable Fortune Download PC. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który od wielu lat zajmuje się dostarczaniem gier nowych oraz tych starszych, które są ciężko dostępne w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Instalator, który oferujemy jest stworzony z najwyższą starannością o bezpieczeństwo oraz łatwość w użytkowaniu. Każdy instalator, w tym również Fable Fortune Download jest programem, który istnieje w wielu wersjach językowych. Warto zwrócić uwagę, że użytkownik może wybrać nie tylko język instalacji, ale także język w grze. Program, który oferujemy odblokuje permanentnie dostęp do gry Fable Fortune. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla Twojego komputera, instalator jest wolny od wirusów oraz szkodliwych malware.

Fabuła gry

Producentem gry jest Flaming Fowl Studios, studio to zrzesza byłych pracowników Lionhead. Twórcy otrzymali zgodę na użycie marki Fable. Prace nad produkcją trwały prawie 2 lata zanim projekt został upubliczniony. Na początku studio zorganizowało zbiórkę na kickstarterze jednak otrzymali wsparcie inwestycyjne dzięki czemu mogli porzucić zbiórkę pieniędzy. Twórcy postarali się, aby gra spełniała obecne standardy wielbionych karcianek jednak wprowadzili dodatkowe funkcje ze świata RPG. W zależności od trybu gry nasza rozgrywka różni się pod wieloma względami. Gra nie jest kontynuacją poprzednich części, gdyż jest to produkcja stworzona przez inny zespół oraz należy do innego gatunku gier.

Fable Fortune Download PC Fable Fortune Download

Mechanika gry

Gra, która dla Was dostarczamy to ciekawa propozycja dla fanów karcianek, które zyskują na świecie coraz większą popularność. Cała rozgrywka toczy się za pomocą kart, w zależności od rodzaju karty przywoływane są inne jednostki do walki lub używane czary czy przedmioty. Gra stanowczo różni się od tych, które są w czołówce rankingu światowego. Rozgrywka pozwala na wybranie bohatera, który charakteryzuje się szczególnymi umiejętnościami oraz statystykami które znacząco oddziałują na nasz styl gry. Fable Fortune, dostępne dzięki Fable Fortune Download PC obecnie dostępne jest we wczesnym dostępie. Produkcja jest odpłatna jednak twórcy zapowiadają możliwość przeniesienia modelu na free to play w niedalekiej przyszłości. Fable Fortune to gra, która pomimo nowego modelu rozgrywki oferuję to co lubimy w fable najbardziej, czyli możliwość wyboru między czynami dobrymi a złymi.

Fable Fortune Pobierz

Tryby gry

Fable Fortune to karcianka, która pozwala nam na rozgrywkę zarówno w trybie dla jednego gracza jak i dla wielu. Rozgrywka może opierać się głownie na rywalizacji ze sztuczną inteligencją, ale również na rywalizacji w dwuosobowym trybie kooperacyjnym. Dostępne są również rozgrywki w trybie PvP, możemy wtedy rywalizować z graczami zarówno grającymi na konsoli jak i na komputerze osobistym. Każdy gracz na starcie otrzymuje do wyboru misje, które możemy wykonać dobierając jedną z wielu dostępnych talii. Warto mieć na uwadze fakt by zawsze aktualizować grę przed rozpoczęciem rozgrywki online, ponieważ gra ciągle jest w trakcie rozwoju i mogą wystąpić niespodziewane problemy.

Fable Fortune Download PC Pełna Wersja Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Gra Fable Fortune, które uzyskamy dzięki instalatorowi Fable Fortune Download to wspaniała karcianka, warto wiec zapoznać się z kwestiami technicznymi oraz wymaganiami. Fable Fortune prezentuje się naprawdę świetnie. Silnik na jakim działa gra to zaawansowana technologia, która pozwala na wysokiej jakości rozgrywkę przy wysokiej liczbie klatek na sekundę nawet na starszych urządzeniach. Efekty wizualne, które widzimy podczas rozgrywek karcianych są na najwyższym poziomie przez co bez problemu można porównać grę do topowych produkcji karcianek. Ścieżka dźwiękowa dostępna w Fable Fortune świetnie pasuje do klimatu rozgrywki. Gra dostępna jest na platformie STEAM oraz w sklepie Microsoftu za opłatą, jest to wersja w ramach wczesnego dostępu. Produkt oferowany w dzisiejszym artykule to aktualna wersja gry, która bez problemu można przypisać do konta STEAM.

Dobrą wiadomością dla każdego gracza będzie fakt, że omawiany tytuł nie wymaga najwyższej jakości sprzętu. Gra bez problemu będzie działać nawet na starszych maszynach, które nie koniecznie mogą posiadać dobrej karty graficznej lub odpowiednej ilości RAMu. Zalecamy zapoznanie się ze szczegółowymi wymaganiami sprzętowymi dostępnymi na stronie producenta lub w sklepie Microsotfu bądź STEAM.

Minimalne wymagania Fable Fortune Download PC:

 • Procesor Intel Core i3-6100 3.7GHz lub AMD FX-6300,
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 v2 lub AMD Radeon R7 265 Sapphire Dual-X 2GB,
 • Pamięć RAM 4 GB,
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy,
 • Kompatybilność z DX 11,
 • 4.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Fable Fortune Download PC
 • Fable Fortune Pełna Wersja PC
 • Fable Fortune Do Pobrania
 • Fable Fortune Ściagni
 • Fable Fortune Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *