Pełna Wersja

Fable 3 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Fable 3 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Fable 3 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry dostępna do pobrania z linków oczywiście poniżej , pobierz ją już dzisiaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj drogi użytkowniku! W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić nasz nowy projekt, jakim jest instalator Fable 3 Download PL. Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy bardzo profesjonalnym zespołem, który ma doświadczenie w tworzeniu instalatorów. Dlaczego o tym wspominamy? Chcemy, aby każdy użytkownik, który pierwszy raz korzysta z naszych usług, czuł się bezpiecznie. Nasze instalatory są bardzo proste w obsłudze, nie posiadają żadnych reklam czy irytujących pop-outów. Instalator Fable 3 Download PC dostępny jest w wielu wersjach językowych, tak samo jak i gra. Domyślny język instalacji oraz gry to język polski, jednak sami możemy to zmienić jednym kliknięciem. Omawiany program nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i jest w pełni kompatybilny z każdym systemem operacyjnym.

Fabuła gry

Fable 3 Download daje wam akces to gry, która jest zasługą naszego zespołu, jednak za samą produkcje gry odpowiada studio LionHead Studios. Fable 3 to kolejna część przygodowej gry RPG.  Tytuł przenosi nas do fantastycznego świata krainy Albionu. Akcja gry ma miejsce pięćdziesiąt lat po wydarzeniach, jakie znamy z Fable 2. Przez te wszystkie lata królestwo Albion, jakie znaliśmy, zmieniło się w bogate królestwo. Tam, powstało dużo miast oraz ośrodków rozwoju, w których naukowcy stale powiększają swoją wiedzę. Prócz głównych misji fabularnych dostępne są zadania poboczne. Odblokowywane są one podczas niektórych misji głównych. Ważnym elementem rozgrywki jest poszukiwanie sekretów oraz skarbów takich jak złote klucze, srebrne książki oraz demoniczne wrota. Ich natężenie jest zależne od lokacji, w której się znajdujemy.

Fable 3 Download PC

Mechanika gry

W grze możemy walczyć zarówno wręcz jak i zaklęciami czy broniami zasięgowymi. Mag prezentuje najlepsze umiejętności w walce na odległość. Twórcy dali nam możliwość wybrania płci bohatera a stroje, które dostępne są w grze zmieniają wygląd postaci niezależnie od płci na całkiem nowy. Fable 3 wprowadza ciekawą lokacją, jaka jest sanktuarium. Stanowi ona swoistą kryjówkę. W miejscu tym jest wiele komnat a każda z nich ma inny cel. W jednej komnacie będziemy mogli podziwiać nasze całe wyposażenie, a w innej natomiast będziemy mogli oglądać mapę świata czy analizować nasze osiągnięcia. Gra Fable 3 posiada szereg dodatków, które w każdej chwili mogą być doinstalowane z panelu użytkownika w grze.

Fable 3 Do Pobrania

W ramach dodatku do naszego sanktuarium przyznane zostają góralskie tatuaże oraz ubranie góralskie, które nie wpływają na cechy bohatera. Trzy nowe fryzury, pies rasy Seter oraz mikstura do wyszkolenia go. Najcenniejsze natomiast dodatki to bron biała i palna, nieruchomości takie jak Chata Myśliwska wraz z psem, bokserem.

Fable 3 Download PC Tryby gry:

Fable 3 do którego uzyskasz pełny dostęp poprzez Fable 3 Download posiada w pełni działające tryby gier dla jednego gracza oraz dla wielu graczy. Gra dla wielu graczy polega na formie współpracy co-op. Do gry można zaprosić znajomego lub totalnie obcą osobę. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że twórcy dają nam większą swobodę działania. Co to oznacza dla graczy? W każdej chwili nasz partner może nas zostawić i podążać własną ścieżką, przez co stracimy nagrody za niektóre misje lub skarby. Każde działanie drugiego gracza na serwerze będzie miało wpływ na nasze misje fabularne oraz misje poboczne czy osiągnięcia. Gracz w każdej chwili może opuścić tryb dla wielu graczy i kontynuować go w trybie dla jednego gracza z zachowaniem osiągnięć z poprzedniej sesji.

Download Fable 3 Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne oraz wymagania

Fable 3 dostępny jest w wersji na PC oraz Xbox 360. Omawiany powyżej produkt, jakim jest instalator Fable 3 Download PC posiada możliwość instalacji również na Xboxie 360. Proces takiej instalacji jednak delikatnie się różni i warto mieć to na uwadze i zapoznać się z instalacja gry na urządzeniu Xbox 360.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fable 3 posiada bardzo ciekawą oprawę graficzną, która wzbogacona jest mocnym silnikiem, przez co gra działa płynnie a grafika się nie rozmazuje. Ogromna liczba szczegółów w terenie, ekwipunku czy umiejętnościach nie wpływa znacząco na komfort gry. Tytuł posiada stosunkowo niskie wymagania, gdy mowa o poszczególnych podzespołach komputera. Zapoznać się z nimi można na oficjalnej stronie producenta bądź Wikipedii, lub zajrzeć poniżej. Przed pobraniem i instalacją gry zalecamy koniecznie zapoznać się z nimi. Twórcy mocno postarali się, aby w Fable 3 mógł zagrać każdy, dlatego z czystym sumieniem ten tytuł polecić możemy nawet na najstarsze urządzenia.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core 2 Duo E8600 3.33GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+

– Karta graficzna NVidia GeForce 7600 GT 256MB lub AMD Radeon HD 2600 Pro

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Windows XP lub nowszy

– Kompatybilność z DX 9

– 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *