0

F1 2019 Download PC – Pełna Wersja – Recenzja – Informacje

F1 2019 Download PC do pobrania u nas , dostępny pełny instalator łatwa aktywacja , szybko i przejrzyście poniżej recenzja gry oraz jej wymagania :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

F1 2019 Download PC - Pełna Wersja - Recenzja - Informacje

F1 2019 Download PC to najnowszy instalator, który został zaprojektowany z myślą o wszystkich fanach formuły 1. Instalator powstał na bazie oryginalnych plików gry, co gwarantuje pełną kompatybilność, brak błędów i możliwość rozgrywki we wszystkich trybach oferowanych przez producenta. Sam instalator F1 2019 Recenzja to prosta aplikacja typu .exe, w której wybieramy ścieżkę instalacji i postępujemy według kolejnych instrukcji wyświetlanych na ekranie. Nasz produkt, jakim jest F1 2019 Download , pozwala cieszyć się pełną wersją gry, wolną od wirusów, szkodliwych malware i aplikacji śledzących.

Aplikacja pozwala również korzystać z przyszłych aktualizacji, jakie wprowadzi producent. Sama długość instalacji w pełni uzależniona jest od sprzętu, jakim operujemy. Warto zaznaczyć, że posiadanie gry korzystając z instalatora F1 2019 Pełna Wersja jest w pełni legalne i nie może skutkować blokadą konta. Nie przedłużając – zapraszamy do zapoznania się z fabułą, mechanika gry i wymaganiami, jakie stawiają przed nami twórcy.

Producent, fabuła

Za produkcję F1 2019 odpowiada Codemasters Software Company Ltd. (Codemasters). Jest to producent jak i wydawca gier na konsole, komputery osobiste oraz smartfony. Na rynku istnieje od 1986 roku i na swoim koncie ma wiele ciekawych, udanych produkcji. Za najpopularniejsze uznaje się przede wszystkim serię Colin McRae Rally, DiRT, GRID czy właśnie F1.

Fabuła F1 2019 skupia naszą uwagę na trybie kariery, w którym naszym głównym celem oczywiście jest ciągła poprawa naszych umiejętności i wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery. Każdego Polaka zapewne ucieszy fakt, że do F1 2019 powróci nasz rodak – Robert Kubica, który po 8 letniej przerwie wraca do gry. W grze spotkamy także innych, popularnych zawodników, dokładnie jak i klasyczne bolidy. Producent mądrze wykorzystał powrót Roberta Kubicy i umieścił go obok aktualnego mistrza Lewisa Hamiltona (Mercedes) na okładce Polskiej wersji gry.

Mechanika gry

F1 2019 wprowadza wiele nowości, jedną z nich jest przede wszystkim wprowadzenie nowej maszyny, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby gry. Warto wiedzieć, że ten bolid dostępny będzie w trybie wieloosobowym dzięki temu, że spełnia wszystkie wymogi techniczne z sezonu 2019. Sterowanie w grze nie odbiega od standardów, jakie znamy z poprzednich części serii. Pewne mechanizmy sterowania zostały udoskonalone by pozwolić na jeszcze większą kontrolę nad bolidem.

Prosty panel rozgrywki pozwala na zabawę nawet najmłodszym graczom. Cała rozgrywka gwarantuje wiele godzin zabawy, wszystko za sprawą wielu czynników, bolidów jak i trybów gry. Blokowane koła, wypadki, błędy w obliczeniach czy zjazdy do pit stopu często zmieniają bieg wyścigu. Kolejne sesje treningowe, ulepszenia i poprawa pracy zespołu mają rozwijać nasze umiejętności tak byśmy byli coraz lepsi, co przełoży się na końcowy wynik wyścigu.

Tryby gry

Podstawowe tryby gry to oczywiście single player (dla jednego gracza) oraz multiplayer (dla wielu graczy). Jednak w grze występuje wiele dodatkowych trybów gry takich jak time trial, championships, career, grand prix. Bardzo rozbudowany tryb kariery dostępny jest wyłącznie dla trybu jednego gracza. Z pomocą instalatora Download F1 2019 Pełna Wersja zagrasz we wszystkie wymienione przez nas tryby gry, bez żadnych limitów.

F1 2019 Download PC Kwestie techniczne i wymagania:

Ścieżka dźwiękowa w grze jest świetnie dopasowana, dźwięki wytwarzane przez pojazdy są realistyczne i dodają charakteru rozgrywce. Zaawansowany silnik gry pozwala generowanie płynnego obrazu i animacji przy jednoczesnej stabilnej liczbie klatek na sekundę. Wysoka szczegółowość bolidów odznacza się na tle poprzednich części F1. Na pochwałę zasługuje usprawniona fizyka nadwozia jak i zawieszenia, które wpływają na kierowany przez nas bolid. Ogólna poprawa aerodynamiki sprawia, że nowa odsłona serii naprawdę robi wrażenie.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

F1 2019 Download PC , nasz autorski instalator sam w sobie nie ma wysokich wymagań sprzętowych. Wystarczy posiadać sprawny system operacyjny, natomiast sama gra wymaga od nas trochę więcej. Przed pobraniem instalatora F1 2019 Pobierz PC należy upewnić się czy spełniamy rekomendowane lub chociaż minimalne wymagania sprzętowe. Szczegółowe wymagania można znaleźć na oficjalnej stronie producenta gry.

Wymagania minimalne gry:

 • Procesor Intel Core i3-2130 3.4GHz lub AMD FX-4300
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 640 lub AMD Radeon HD 7750 1GB GDDR5
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilnośc z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-8600K 6-Core 3.6GHz lub AMD Ryzen 5 2600X 6-Core 3.6GHz
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 5GB lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • F1 2019 Download PC
 • F1 2019 Recenzja
 • F1 2019 Wymagania
 • F1 2019 Pełna Wersja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *