Nowości Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download PC

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download PC

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download PC Informacje link do pobrania poniżej i recenzja :

mirror-DOWNLOADEuro Truck Simulator 2 Vive la France Download w końcu dostępne. Przetestuj sam i oceń!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witajcie wszyscy z powrotem na pobierzgry24.pl, gdzie prezentujemy najnowsze gry, które często zgarniają nagrody gier roku. Tym razem zdecydowaliśmy skupić się na pewnym dodatku do gry Euro Truck Simulator 2, który to pojawił się na rynku gier dosyć niedawno, ale zdążył już zaskarbić sobie wasze serca. Opowiemy również trochę o samej grze, a dopiero wtedy przejdziemy do opisu instalatora, który da wam dostęp do pełnej wersji tej gry w polskiej wersji językowej, czyli Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download

Co takiego producenci dodali? Co zmienili? Trochę informacji o nowym dodatku

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download

Jest to już trzeci dodatek do gry ETS 2, który ujrzał światło dzienne. Skupia się, jak sama nazwa wskazuje, na Francji. Autorzy postanowili upiększyć cały ten teren, dodać nowe elementy i całkowicie zmodyfikować dotychczasowe miasta. Dzięki temu zobaczymy Paryż, który bardziej przypomina ten prawdziwy, niż jakieś podrzędne, małe miasteczko. Co więcej, gra oferuje nam dostęp do całej powierzchni, a nie tylko części kraju i jego najważniejszych miast. Bardziej szczegółowe otoczenie to kolejna nowość, którą możecie znaleźć w tej wersji.

A co możemy powiedzieć o Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download ? Kilka słów o oprogramowaniu instalacyjnym.

Główną rzeczą, która wyróżnia nasz instalator od innych, jest bardzo prosta obsługa oraz zautomatyzowany proces instalacyjny, który przebija wszystkie inne aplikacje dostępne w Internecie. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się i prawdopodobnie nie spotkamy się z takim przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsem, który to dosłownie może być używany przez dzieci. Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download gwarantuje wam działający crack, który jest kompatybilny z najnowszą wersją gry, zaktualizowaną edycję dzięki wszystkim łatkom oraz oczywiście klucz seryjny, który to pozwoli ci na dzielenie się swoimi osiągnięciami przez Steam. Te wszystkie opcje sprawiają, że unikalność, jaką nasz instalator prezentuje oraz efektywność pracy są niespotykanie i na pewno nie znajdziesz drugiego takiego instalatora!

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download wymagania gry:

Euro Truck Simulator 2 Vive la France Download  – jak się sprawa ma z wymaganiami?

Otóż przed zakończeniem powinniśmy wspomnieć o wymaganiach do gry. Nie różnią się one za bardzo od tych, które widzieliśmy w podstawowej wersji, jednak gra ta jest nowa i wyróżnia się na tle podstawowej wersji. Dlatego właśnie postanowiliśmy zaprezentować zarówno wymagania minimalne jak i rekomendowane.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Core 2 Duo 2.4 GHz lub jego odpowiednik Athlon X2 340 Dual Core
 • Karta graficzna 1 GB GeForce GTS 450 lub jej odpowiednik Radeon HD 4890
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System Operacyjny Windows 7 64 bit
 • Kompatybilność z DirectX 10
 • Ilość wolnego miejsca na dysku twardym 200 MB (+ wersja podstawowa)

Wymagania rekomendowane

 • Procesor 3 GHz Core i7-5650U Athlon X4 750K Quad Core
 • Karta graficzna 2 GB GeForce GTX 760 lub jej odpowiednik Radeon HD 7950 / R9 280
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System Operacyjny Windows 7 64 bit lub nowszy
 • Kompatybilność z DirectX 11
 • Ilość wolnego miejsca na dysku twardym 200 MB (+ wersja podstawowa)

Kilka słów podsumowana na koniec

Jak wiecie, pobierzgry24.pl zajmuje się tylko tworzeniem crackowaniem gier i tworzeniem instalatorów. Mimo to, fani z całej Polski są zadowoleni z naszych usług i dlatego coraz to częściej wracają po najnowsze nasze produkty. Tym razem przygotowaliśmy dla was dodatek do gry, którą i tak możecie znaleźć na naszej witrynie. Jest to bardzo ciekawe rozszerzenie, które sprawia, że cały francuski obszar jest o wiele ciekawszy i bardziej szczegółowy. Polecamy każdemu, aby sprawdzić Euro Truck Simulator 2 Vive la France Pobierz PC i ocenić samemu czy DLC warte pieniędzy, jakie sobie za nią twórcy zażyczyli!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *