0

Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC Dodatek

Euro Truck Simulator 2 Italia Download DLC

Euro Truck Simulator 2 Italia Download DLC dodatek do gry jest już dostępny do pobrania , jeśli jednak szukasz pełnej wersij gry znajdziesz ją również na naszej stronie:

Witaj na naszej stronie. Dowiesz się tutaj kim jesteśmy, co oferujemy oraz jak działają nasze produkty. Na wstępie warto zaznaczyć, że jesteśmy profesjonalnym zespołem. Od wielu lat dostarczamy wam instalatory takie jak na przykład Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC. Instalatory te służą do instalacji gry, dodatku lub rozszerzenia gry. W dzisiejszym artykule przedstawimy dodatek do gry Euro Truck Simulator 2. Zapoznaj się poniżej z działaniem naszego instalatora przed przejściem do sekcji pobierania. Instalatory stworzone przez nas zespół zawsze wyglądają podobnie, używamy stałego szablonu, który użytkownicy bardzo polubili w ciągu ostatnich lat. Wiemy jednak jak istotną cecha jest kompatybilność oraz unikalność, dlatego stale ulepszamy nasz instalator tak by działał na każdym urządzeniu. Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC jest niesamowicie prosty i intuicyjny w obsłudze. Na początku instalacji można wybrać język, w jakim odbywać się będzie proces instalacji oraz język instalowanej gry.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Fabuła gry

Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona najbardziej popularnego symulatora samochodów ciężarowych. Za produkcję podstawowej wersji gry, jak i dodatku Euro Truck Simulator 2 Italia, odpowiada studio SCS Software. Data premiery podstawowej wersji gry to 2012, a najnowszy dodatek Italia swoją premierę ma 2017 roku na PC. Warto mieć na uwadze, że jest to dodatek niesamodzielny, czyli do działania gry wymagana jest podstawa Euro Truck Simulator 2 z 2012 roku.
Jak sam tytuł rozszerzenia wskazuje, dodatek skupi nasza uwagę na włoskich regionach. Jako kierowcy na zlecenie będziemy mogli zwiedzać każdy zakątek nowych dostępnych terenów w wolnym czasie. Eksploracja nowej mapy, ukrytych tras, mostów czy innych lokacji na pewno poprawi nasze wyniki czasowe przy kolejnych przewozach w danym regionie. Twórcy nie zdradzają dużo informacji, ale wiemy już na pewno, że do dyspozycji będziemy mieli ogromną mapę, miejscami bardzo gęsto zaludnioną i wypełnioną niesamowitymi szczegółami.

Euro Truck Simulator 2 Italia Download Dodatek

Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC

Mechanika gry

Instalator Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC oferuje dodatek, jak i pełną wersję gry (podstawę, która jest wymagana). Studio, które stoi za produkcją tego symulatora, kolejny raz już dostarcza nam samochody bazowane o licencję znanych marek. Gwarantuje nam to idealne odwzorowanie takich marek jak np. Mercedes czy Scania. Twórcy dali nam możliwość modyfikacji poszczególnych elementów wyglądu naszego pojazdu. Rozgrywka prezentowana jest między innymi przy użyciu widoku z kabiny. Gra jest w pełni darmowa, nie wymaga realizowania żadnych płatności typu subskrypcja. Kolejne dodatki, które będą się pojawiać, będzie można standardowo pobrać z naszej strony z pomocą naszych instalatorów.

Euro Truck Simulator 2 Italia Download Dodatek Tryb gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Euro Truck Simulator 2 Italia dostępny jest jedynie w trybie dla jednego gracza. Pomimo braku możliwości gry z innymi graczami, tytuł posiada ciekawie rozbudowany system komunikacji z innymi kierowcami NPC czy mieszkańcami danego miasta. Poprzez możliwość wyboru własnej ścieżki przejazdu, możemy wielokrotnie zwiedzać nasze ulubione rejony, miasta czy trasy. Wiele miejsc na mapie możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka dzięki świetnemu odwzorowaniu terenu czy poszczególnych charakterystycznych budynków, zabytków. Nowe tereny to przede wszystkim duże wyzwanie dla każdego kierowcy, nawet najbardziej doświadczonego.

Nie zwlekaj dłużej i jeśli jesteś prawdziwym fanem serii Euro Truck Simulator to zapraszamy zapoznać się z kwestiami technicznymi. Po zapoznaniu przejdź do działu, w którym pobrać będzie można nasz instalator Euro Truck Simulator 2 Italia Download .

Kwestie techniczne

Euro Truck Simulator 2 Italia Crack

Instalator Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC dzięki naszemu zespołowi jest dostępny do użytku z każdym systemem operacyjnym. Nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania czy ściągania kolejnych aplikacji. Sama gra natomiast posiada swoje własne wymagania techniczne, z którymi jak zawsze radzimy się zapoznać, zanim pobierzecie grę. Wymagania takie można znaleźć na stronie producenta gry lub poniżej.
Grafika w grze prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Twórcy poprawili bardzo szatę graficzną w najnowszym dodatku do gry Euro Truck Simulator 2 Italia. Pomimo tak dużych zmian w oprawie, gra nadal bezproblemowo będzie działać na słabszych maszynach tak jak to ma miejsce w podstawie gry.
Ścieżka dźwiękowa zastosowana w grze to wielki plus tej produkcji. Możliwość dostosowania muzyki do własnych upodobań to coś, czego oczekujemy na każdej trasie.

Euro Truck Simulator 2 Italia Gra na PC

Wymagania minimalne Euro Truck Simulator 2 Italia Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+

– Karta graficzna NVidia GeForce 7500 LE lub AMD Radeon X1050

– Pamięć RAM 2 GB

– System operacyjny Windows Xp 32 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Euro Truck Simulator 2 Italia Download :

– Procesor Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+

– Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 6670

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Euro Truck Simulator 2 Italia Download PC
  • Euro Truck Simulator 2 Italia Dodatek PC
  • Euro Truck Simulator 2 Italia Dodatek
  • Download Euro Truck Simulator 2 Italia PC
  • Euro Truck Simulator 2 Italia DLC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *