0

Euro Truck Simulator 2 Download PC + DLC Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 Download PC + DLC Tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis instalacji :

 1. Pobierz Instalator z mirror który widzisz powyżej
 2. Uruchom installator , przejdź przez kolejne kroki zgodnie z instrukcja na ekranie.
 3. Poczekaj aż pobierze się gra z dodatkami.
 4. Aktywuj swoja grę unikalnym kluczem promocyjnym.
 5. Dokończ instalacje , poczekaj aż zainstalują się dodatki do gry.
 6. Wykonaj aktualizacje , oraz uruchom grę i graj.

Euro Truck Simulator 2 Download to instalator, który pozwala nam przetestować jedną z najbardziej udanych gier symulacyjnych w ostatnich latach. Jak sama nazwa wskazuje, jest to symulator prowadzenia ciężarówki, który z każdym kolejnym dodatkiem rozwijał się jeszcze bardziej, oferując nam dostęp do niemalże każdego miejsca w Europie.

Produkcja zachwyciła każdego przede wszystkim swoim interfejsem oraz przyjaznym sterowaniem. To natomiast mogło, w zależności od ustawień, oferować bardzo wymagającą rozgrywkę lub pozwolić niedzielnym kierowcom na spokojne i swobodne poruszanie się ogromnymi pojazdami. Korzystając z instalatora Euro Truck Simulator 2 Pobierz otrzymujecie dostęp do pełnej, niezablokowanej wersji gry. Dodatkowo, jest to produkcja dostępna w polskim języku, co zdecydowanie poprawi komfort instalacji oraz gry.

Co nieco o producentach Euro Truck Simulator 2 :

Osobami odpowiedzialnymi za stworzenie serii Euro Truck Simulator jest czeskie studio SCS Software. Stworzone zostało w 1997 roku i na początku zajmowali się oni tworzeniem silnika gier 3D. Jednakże, 2 lata po starcie zdecydowali się także zająć projektowaniem gier. W ten sposób rozpoczęli swoją pierwszą serię, a mianowicie Rocky Mountain Trophy Hunter. Gry myśliwskie okazały się jednym z dwóch głównych kategorii, w których rozpoczęli swoją specjalizację.

Pomimo jako takiego sukcesu cyklu Rocky Mountain Trophy Hunter oraz drugiej serii łowieckiej, a mianowicie Hunting Unlimited, autorzy musieli także zacząć tworzyć gry, które spodobałyby się szerszemu gronowi odbiorców. Z tego właśnie względu zdecydowali się wykorzystać swoją wiedzę w tworzeniu gier symulacyjnych w przygotowaniu jeszcze jednej serii symulacyjnej, a mianowicie 18 Wheels of Steel. Dodatki ekonomiczne oraz możliwość ustawienia nieco bardziej zręcznościowego stylu gry sprawiło, że twórcy udostępnili nam bardzo przyjemną grę, która zyskała ogromny rozgłos. Euro Truck Simulator 2 Do pobrania to bardzo prosty instalator, który oferuje wam dostęp do jednej z najbardziej kasowych gier studia.

Czesi zdecydowali się podążyć dalej za sukcesem swojej nowo powstałej serii z 2002 roku i zaoferowali nam Euro Truck Simulator, który to w 2008 roku oferowało wiele lepszą grafikę, zdecydowanie poprawioną mechanikę, a także dopracowane szczegóły. Jednakże, to w 2012 roku studio zaskoczyło najbardziej, wydając najbardziej kasową produkcję w historii SCS Software, a mianowicie Euro Truck Simulator 2. Gra spotkała się z tak dobrym przyjęciem, że do 2017 roku producenci rozwijali swój tytuł, oferując coraz to więcej dodatków.

Euro Truck Simulator 2 Download PC + DLC Pełna Wersja
Euro Truck Simulator 2 Pobierz
Euro Truck Simulator 2 Ściagni

Euro Truck Simulator 2 Download PC Fabuła w grze

Jak przystało na grę symulacyjną, nie uświadczymy tutaj zawiłej historii oraz rozbudowanego scenariusza. Jednakże, twórcy pozwolili nam niejako odczuć, że na początku naszej historii jesteśmy jedynie początkującymi kierowcami wielotonowych pojazdów. Dopiero z czasem udaje nam się odblokować nowe certyfikaty zezwalające na przewóz bardziej wymagających ładunków, dodatkowe trasy, kraje, a także nowe, o wiele skuteczniejsze pojazdy.

Produkcja oferuje nam także możliwość stworzenia własnego awatara. Zakładając profil w grze, zakładamy także niejako własną firmę oraz tworzymy postać, którą będziemy się poruszać. Co ciekawe, gra charakteryzuje się również wieloma usprawnieniami pod względem progresu, dzięki czemu każda kolejna godzina oraz każdy kolejny progres będzie odczuwalny. Jest to zatem jedna z ciekawszych gier symulacyjnych tego studia. Warto zatem skorzystać z Euro Truck Simulator 2 Download PC i sprawdzić na własne oczy jak gra się prezentuje!

Euro Truck Simulator 2 Pobierz i Mechanika w grze :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Podstawowym elementem, który wyróżnia ETS 2 od konkurencji, to oczywiście mechanika rozgrywki. W grze wcielamy się w postać kierowcy ciężarówki, a całość możemy oglądać z kokpitu, czyli tak jakby z perspektywy naszego bohatera. Oprócz tego, autorzy uwzględnili ogromną ilość innych kamer, dzięki czemu będziemy mogli nie tylko obserwować cały zestaw podczas podróży, ale także w momencie manewrowania pomożemy sobie zmianą kamery.

Z uwagi na zaawansowany system prowadzenia, producenci wprowadzili szereg usprawnień oraz urozmaiceń, jeśli chodzi o poziom trudności. Gra oferuje nam wiele możliwości dostosowania sobie ustawień. W ten sposób możemy zmienić kontrolę na bardziej zręcznościową, bądź w przypadku chęci prowadzenia realistycznego, bardziej symulacyjną. Jak przystało na tego typu grę, Euro Truck Simulator 2 gwarantuje także perfekcyjną synergię z kierownicami gamerskimi.

Studio SCS Software zadbało także o przygotowanie licencji znanych marek. Oznacza to, że będziemy mogli poruszać się po drodze prawdziwymi pojazdami od takich producentów, jak MAN, Scania, Mercedes, czy Renault. Warto także zwrócić uwagę na to, że nasze ciężarówki możemy poddać ulepszeniu.

Proces ulepszenia nie jest ograniczony jedynie do zmian mechanicznych czy wizualnych. Możemy poprawić osiągi, zmienić kolor, naklejki, a nawet dodać nowe halogeny czy szereg innych akcesoriów. Wszystko to przygotowane zostało z myślą o jak najlepszych dostosowaniu gry do wymagań i oczekiwań gracza. Warto wiec sprawdzić tę produkcję dzięki Euro Truck Simulator 2 DLC Download !

Euro Truck Simulator 2 Pobierz PC
Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 do pobrania Tryby gry

Z początku twórcy przygotowali nam wyłącznie tryb jednoosobowy. Miało to na celu jak najlepsze przygotowanie rozgrywki dla jednego gracza. W ten sposób otrzymaliśmy ogromna ilość detali i szczegółów, które w żadnej poprzedniej produkcji tego studia się nie pojawiały.

Oczywiście dodatkową zaletą wydania gry z trybem jednoosobowym jest o wiele prostsza i bezpieczniejsza instalacja. Euro Truck Simulator 2 Pobierz oferuje dostęp do pełnej, polskiej wersji gry. Warto zatem sprawdzić już teraz jak się prezentuje.

Z uwagi na to, że autorzy ze studia SCS Software przygotowali dla nas obszerne narzędzia modyfikacyjne, z czasem powstały specjalne mody, które zezwalają nam na grę w Euro Truck Simulator 2 z innymi graczami. Wtedy mamy do dyspozycji ogromną mapę oraz setki graczy, którzy starają się dojechać na czas ze swoim ładunkiem.

Kwestie techniczne Euro Truck Simulator 2 :

ETS 2 to gra, której premiera odbyła się aż 8 lat temu. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach grafika nie jest tak zachwycająca, jak niegdyś. Należy jednak pamiętać, że nawet w 2008 roku druga odsłona Euro Trucka nie była na tak wysokim poziomie, co inne gry typu AAA.

Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo dobrze odwzorowano zachowanie pojazdów ciężarowych, a także samo wykonanie – szczególnie wewnątrz. Dodatkowe zmiany wizualne w postaci nowych naklejek oraz akcesoriów także bardzo dobrze prezentują się podczas gry. Pamiętajcie że nasz upload posiada wszystkie DLC .

Wymagania minimalne dla Euro Truck Simulator 2 Pobierz :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 7500 LE lub AMD Radeon X1050
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows Xp 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Euro Truck Simulator 2 Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E6850 3.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 6670
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Euro Truck Simulator 2 Download
 • Euro Truck Simulator 2 Pobierz
 • Euro Truck Simulator 2 Torrent
 • Euro Truck Simulator 2 Do pobrania
 • Euro Truck Simulator 2 Dodatki

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *