Dragon Ball Z Kakarot Download PC
Akcji Pełna Wersja

Dragon Ball Z Kakarot Download PC – Pełna Wersja

Dragon Ball Z Kakarot Download PC – Pełna Wersja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Z Kakarot Download PC to najnowszy instalator, który udostępniamy na stronie pobierzgry24.pl . Dzisiejsze oprogramowanie pozwoli nam zagrać w świeżo co wydaną bijatykę umiejscowioną w świecie Dragon Balla. Nasz produkt to przede wszystkim najwyższa jakość oraz gwarancja bardzo prostej instalacji. Tworząc ten produkt zadbaliśmy o bezpieczeństwo użytkowników oraz o prostotę. Dzięki temu po dosłownie kilku minutach będziecie mogli cieszyć się z pełnej wersji gry Dragon Ball Z Kakarot.

Jest to kompletny instalator, który oprócz cracka oraz klucza seryjnego do trybu wieloosobowego oferuje również szereg innych dodatków i suplementów, dzięki czemu zainstalowana gra bez najmniejszych problemów uruchomi się w przeciągu kilku chwil. Nie czekaj ani chwili dłużej – sprawdź już dziś Dragon Ball Z Kakarot Download PC i wyrób swoją własną opinię o najnowszej bijatyce firmy Bandai Namco Entertainment!

Fabuła gry i producent

Jak już wspomnieliśmy, gra sfinansowana została przez Bandai Namco Entertainment – wydawcę, który wcześniej odpowiedzialny był za wiele innych gier. Należy jednak pamiętać, że deweloperem gry została firma Cyberconnect2 i to ten producent odpowiadał za przygotowane wszystkich smaczków w Dragon Ball Z Kakarot. Twórcy z tego studia odpowiedzialni byli za tworzenie serii gier Naruto, które oparte były na anime oraz mandze.

Jeżeli chodzi o historię przedstawioną w najnowszej grze, to śledzimy tak naprawdę całą sagę Z, a więc od początku wydarzeń z tego serialu, czyli walki z Androidami, Komórczakiem oraz oczywiście nie zapominajmy o walce z Buu Buu. Warto także zaznaczyć, że twórcy przygotowali dla nas szereg wydarzeń z życia bohatera, o których wcześniej nie słyszeliśmy. W ten sposób będziemy mogli znaleźć odpowiedzi na pytania, na które nigdy nie byliśmy w stanie odpowiedzieć. Sprawdź już dziś grę dzięki instalatorowi Dragon Ball Z Kakarot Download !

Mechanika gry

W przeciwieństwie do innych produkcji dziejących się w uniwersum Dragon Balla Z, Kakarot przedstawia nam nieco odmienną rozgrywkę. Oczywiście wciąż przyjdzie nam walczyć i wykonywać niesłychane combosy. Jednakże, warto również pamiętać o tym, że w grze będziemy mogli również przemierzać obszerne terytorium – albo na piechotę albo w powietrzu.

Ponadto, w miarę postępów będziemy mogli odwiedzać miejsca, które bardzo dobrze znamy z serialu i w których działy się ikoniczne wydarzenia. Mowa tutaj nie tylko o legendarnych i epickich bitwach, lecz również o treningach i spotkaniach różnego typu. Dlatego jeśli będziemy chcieli mierzyć się z przeciwnikiem, musimy upewnić się, że nasza postać wystarczająco długo trenowała i dobrze jadła, gdyż poszczególne posiłki mogą zagwarantować specjalny bonusy i podniesienie atrybutów.

Gra oczywiście skupia się na walkach z bossami, ale znajdziemy także tutaj mini pojedynki. Rozgrywka skupia się na zręcznościowych rozwiązaniach, a sterowanie jest niezwykle intuicyjne. Z tego właśnie powodu warto skorzystać z Dragon Ball Z Kakarot Download PC i przetestować tę cudowną produkcję.

Dragon Ball Z Kakarot Download PC Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Z Kakarot to przede wszystkim tryb jednoosobowy. Solowo możemy obserwować całą historię i rozwijać swoją postać jakkolwiek tylko chcemy. Producenci nie zdecydowali się zatem przygotować wieloosobowego trybu gry. Ma to jednak swoją zaletę. Otóż przede wszystkim takie rozwiązanie pozwoliło nam na stworzenie instalatora Dragon Ball Z Kakarot Pełna Wersja , który bez najmniejszych problemów utworzył nam kompletnie odblokowaną grę.

Oprócz tego, skupienie się na trybie single player zaowocowało niezwykle doprecyzowaną rozgrywką na wiele godzin, co zdecydowanie spodoba się zarówno fanom uniwersum Dragon Ball oraz każdemu, kto uwielbia gry RPG akcji z elementami bijatyki.

Kwestie techniczne

Jak przystało na grę inspirowaną anime i mangą, animacja przypomina nam to, co widzieliśmy w serialu i komiksach japońskich. Gra oczywiście oferuje nam trójwymiarową grafikę. Warto jednak zapamiętać, że oprócz bardzo dobrej grafiki oraz ciekawym efektom świetlnym, silnik pozwala nam również niszczyć otoczenie, co w przypadku epickich walk z przeciwnikami Goku będzie dosyć częstym widokiem.

Wymagania minimalne dla Dragon Ball Z Kakarot:

 • Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD Phenom II X6 1100T
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7950
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 36 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Dragon Ball Z Kakarot Pobierz :

 • Procesor Intel Core i5-3470 3.2GHz lub AMD Ryzen R3 1200
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 280X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Dragon Ball Z Kakarot Download PC
 • Dragon Ball Z Kakarot Pobierz
 • Dragon Ball Z Kakarot Pełna Wersja
 • Dragon Ball Z Kakarot Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *