0

Dragon Ball FighterZ Download PC Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC

Dragon Ball FighterZ Download PC Pełna Wersja Gry - Pobierz na PC

Dragon Ball FighterZ Download Pełna Wersja Gry – Pobierz na PC jedna z lepszych bijatyk które wyszły , jeśli jesteś fanem Dragon Ball to ta gra jest dla ciebie obowiązkowa pobrać ją możesz oczywiście poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj na naszej stronie. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który od wielu lat tworzy instalatory do gier, takie jak Dragon Ball FighterZ Download PC Instalatory, które tworzymy specjalnie dla Was są zawsze tworzone z myślą o każdym użytkowniku komputera. Co to oznacza? Po pierwsze instalator jest kompatybilny z każdym systemem i oprogramowaniem. Po drugie jest banalnie prosty w obsłudze i intuicyjny, przez co przez proces instalacji pomyślnie przejdzie każdy. Instalator Dragon Ball FighterZ Download jest wolny od wirusów, irytujących reklam oraz innych szkodliwych aplikacji, które z automatu instalowane są w przypadku innych instalatorów. Po pobraniu oraz pomyślnej instalacji uzyskasz całkowity dostęp do pełnej wersji gry Dragon Ball FighterZ wraz ze wszystkimi dodatkami i aktualizacjami.

Dragon Ball FighterZ Download PC Dragon Ball FighterZ Download

Fabuła

Dragon Ball FighterZ na PC to klasyczna bijatyka produkcji Arc System Works oraz Bandai Namco, które to na swoim koncie posiada takie tytuły jak Guilty Gear Isuka, Double Dragon, BlazBlue oraz wiele innych pozycji. Dragon Ball FighterZ swoją kategorią przypomina produkcję typu Takken Tag Tournament czy Marvel Vs Capcom. Fabuła, której tak naprawdę brak to istota całej produkcji, gdyż cały nasz czas spędzony w grze poświecimy doskonaląc swoje umiejętności walki danymi postaciami. Dragon Ball FighterZ Download posiada unikatowy tryb fabularny o którym nie chcemy mówić za dużo. Scenariusz fabularny zostanie poprowadzony przez Androida 21, postaci tworzonej od zera, która stworzona została przez Akira Toriyama.

Mechanika

Rozpoczynając rozgrywkę tworzymy zespół, który zawiera trzy postacie. Każda charakteryzuje się innymi cechami, umiejętnościami i combosami. W trakcie walki możemy przełączać między postaciami w każdej chwili przez co możemy robić naprawdę fenomenalne triki i połączenia. Walka kończy się w momencie, gdy Twój zespół lub przeciwny (każda z trzech postaci) straci wszystkie punkty zdrowia. Każda postać tak jak już wspomnieliśmy różni się umiejętnościami, atakami ale także umiejętnościami specjalnymi. Ważnym aspektem będzie zaznajomienie się z każda umiejętnością postaci aby w pełni zoptymalizować nasze połączenie oraz zmaksymalizować obrażenia jakie możemy zadać w krótkim czasie. Gra jest bardzo ciekawie oskryptowana, zawiera ciekawe i zabawne dialogi czy komentarze jakie wypowiadają nasi bohaterowie.

Dragon Ball FighterZ Pobierz Dragon Ball FighterZ Za Darmo

Dragon Ball FighterZ Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball FIghterZ Download PC opiera się na systemie drużynowym stworzonym z 3 postaci w każdym zespole. Gra zawiera dwa tryby gry, dla jednego gracza oraz dla wielu graczy. Tryb dla wielu graczy dzieli się na dwa rodzaje: jest nim split-screen (współdzielenie ekranu), co oznacza rozgrywkę na jednym komputerze. Kolejnym rodzajem jest normalna rozgrywka dla wielu graczy do której wymagane jest stałe połączenie z Internetem. W takiej rozgrywce może uczestniczyć jednocześnie aż 6 graczy. Gracze dobierani są automatycznie jednak możemy także zaprosić do walki naszych znajomych. Gra posiada ciekawe funkcje online, takie jak interaktywne lobby w którym możemy czatować z przeciwnikami oraz sojusznikami. Starcia rankingowe globalne, gdzie celem każdego gracza powinno być ciągle doskonalenie naszych morderczych umiejętności aby wspinać się coraz wyżej w rankingu.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda gra zapraszamy tutaj:

Wymagania oraz kwestie techniczne

Gra Dragon Ball FighterZ Download osadzona jest na tej samej technologii trójwymiarowej, co w przypadku najnowszej odsłony Guilty Gear. Rozgrywkę obserwujemy w dwuwymiarowym rzucie z boku przy zachowaniu trójwymiarowej grafiki otoczenia i postaci. Gra dzięki takiemu zabiegowi do bólu przypominać będzie ulubione Anime i sprawi, że poczujemy się naprawdę świetnie w świecie Dragon Ball. Grafika oraz nasycenie detali robi wrażenie na nawet najbardziej wybrednym użytkowniku. Producent postawił na jakość nie tylko walki, ale również oprawy graficznej. Na pochwałę zasługuje również świetnie dobrana ścieżka dźwiękowa, która idealnie wpasowuje się do dynamicznych pojedynków. Twórcy zastosowali świetny silnik w tej produkcji, co zagwarantuje stabilność procesorową nawet na starszych procesorach. Co do pozostałych wymagań trzeba przyznać, że sugerowana minimalna ilość RAMu może być problemowa dla typowego gracza. Prawdopodobnie jednak jest to tylko błąd, dlatego pomimo wysokich wymagań zalecamy przetestować grę na swoim komputerze i przekonać się na własne oczy.

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-4160 3.6GHz lub AMD Phenom II X4 965
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy,
 • Kompatybilność z DX 11,
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8370
 • Karta Graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480 Asus 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy,
 • Kompatybilność z DX 11
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Dragon Ball FighterZ Download PC
 • Dragon Ball FighterZ Download
 • Dragon Ball FighterZ Pobierz PC
 • Dragon Ball FighterZ Do Pobrania
 • Dragon Ball FighterZ Ściagni

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *