4

Dragon Age Inkwizycja Pełna Wersja Download Skidrow PC

Dragon Age Inkwizycja Download PC Możecie Pobrać z tego Linku Sceny z gry poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dragon Ball Xenoverse No Have Virues

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Dragon Age Inkwizycja Pełna Wersja Download

Dragon Age Inkwizycja Download

Nie Wiesz Jak Pobrać CD-KEY? Kliknij Tutaj.

Serdecznie witamy Was ponownie na www.PobierzGry24.pl
18 listopada to dzień w który miejsce ma kolejna premiera z serii tych najbardziej oczekiwanych. To już dziś na Amerykańskim rynku pojawia się najnowsza odsłona fantastycznej serii Dragon Age, czołowego produktu BioWare studio. W raz z premierą umieszczamy na naszych serwerach darmową kopie gry Dragon Age Inkwizycja Download dla naszych użytkowników. Pamiętajcie, że Europejska premiera będzie miała miejsce dopiero 21 listopada, więc zanim będziecie mieli okazje kupić oryginalną wersję gry możecie wypróbować ją dzięki naszej stronie, zapraszamy do pobierania najnowszej odsłony tej świetnej gry fantasy!

Dragon Age Inkwizycja PL Pobierz

Dragon Age Inkwizycja Download Pełna Wersja Informacje:

W najnowszej części gry nadal znajdziemy takie klasyczne elementy jak ogromny wybór ścieżek i momentami przytłaczająca ilość decyzji które musimy podjąć jako bohater gry. Znów będziemy musieli wyważyć odpowiedni balans pomiędzy sojuszami i wojnami, a nasze powodzenie będzie zależało od ogromu czynników. Najbardziej od tego ludzkiego – nas samych. Jeżeli chodzi o fabułe gry to na pewno będziecie zaskoczeni, ale żeby nie psuć Wam niespodzianki – nie powiemy Wam niczego. Możemy jedynie wspomnieć, że jest dużo więcej możliwości rozwiązywania dylematów fabuły niż w poprzedniej części gry a samo jej zakończenie pozostawia wiele miejsca do interpretacji. Nie możemy powiedzieć więcej – musicie przekonać się sami.

Tym razem świat Thedas zapewni nam jeszcze większą ilość przygód oraz dużo więcej miejsc, które będzie można w nim odwiedzić. Przede wszystkim, jako gracze do dyspozycji dostajemy dwa nowe królestwa o nazwach Fereldan i Orlais zaskakujące swoim pięknem i tajemniczością. Poza tym, z tego co zauważyliśmy testując gre, świat w najnowszej odsłonie Dragon Age jest około czterokrotnie większy niż w jego poprzednik z Dragon Age: Origins. To naprawdę wygląda imponująco.

Tak jak w poprzedniej części tej znakomitej gry fantasy, Twoim zadaniem będzie wcielenie się w Inkwizytora dowodzącego drużyną wojowników. Każdy z nich ma z góry określone cechy i umiejętności, więc Ty jako dowódca masz za zadanie takie żonglowanie członkami swojej drużyny aby przyniosło Ci to jak najlepsze efekty. Uwierzcie nam – nie jest to łatwe, przeciwnicy są wymagający a strategia trudna do wyuczenia – za każdym razem będziecie musieli rozważać inne czynniki podczas podejmowania decyzji na polu walki. Mała podpowiedź: nie zapominajcie o logistyce! Odpowiednie rozmieszczenie oddziałów i agentów na polu walki to prawie połowa sukcesu.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Aby pobrać Dragon Age: Inquisition wcale nie musisz nam płacić ani zakładać konta podając nam swoje prywatne zdanie, jedyne co musisz zrobić to kliknąć przycisk DOWNLOAD i rozpakować pobrane archiwum. Znajdziesz w nim instalator oraz plik z kluczem aktywacyjnym do gry [cd-key.txt]. Uruchom instalator i przejdź przez proces instalacji, kiedy zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny, przepisz go z dołączonego pliku txt. 

PobierzGry24.pl

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.