0

Divinity Original Sin II Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Divinity Original Sin II Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Divinity Original Sin II Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry Fabuła gry czyli walka z Zakonem oraz inwazją Pustki:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj, jeżeli poszukujesz instalatora Divinity Original Sin II Download PC to trafiłeś w idealne miejsce. Nasza strona od wielu lat dostarcza graczom z całego świata pełne wersje gier na platformę PC. Zawartość, jaką znajdziecie na tej stronie, jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu oraz jest w stu procentach autorska. Gry, które instalowane są poprzez nasz instalator, w pełni pokrywają się z tymi kupionymi w sklepach internetowych czy platformach gier typu STEAM. Nasze instalatory są banalne w użytkowaniu. Z instalacją poradzą sobie osoby, które nie posiadają praktycznie żadnych umiejętności w obsługiwaniu się komputerem. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, jakie zawarte są w naszym instalatorze do gry. Wszelkie informacje, które widnieją na ekranie procesu instalacji są dostępne w wielu językach, co jeszcze bardziej usprawni instalacje gry. Nie czekajcie zatem ani chwili dłużej, sprawdźcie już dziś Divinity Original Sin II Download i cieszcie się niesamowitą jakością gry!

Divinity Original Sin II Download PC Divinity Original Sin II Pobierz Pełna Wersja Gry

Dzięki Divinity Original Sin II Download będziecie mogli sprawdzić scenariusz w najnowszej części gry bez żadnych problemów, W Divinity: Original Sin II kolejny raz przenosimy się do krainy Rivellon, którą to znamy z poprzedniej części gry. Akcja gry toczy się około tysiąc lat po wydarzeniach, jakie miały miejsce w pierwszej części Divinity. To, co bardzo wyróżnia tę produkcję, to fakt, że tym razem wcielamy się w rolę postaci korzystającej z mocy źródła, czyli zakazanej magii. Zakon, którym graliśmy w pierwszej części nie na długo wydaje się być naszym jedynym wrogiem. W międzyczasie potwory z Pustki przeprowadzają inwazje, która może zakończyć się dla śmiertelników tylko w jeden sposób. Naszym zadaniem jest uchronić siebie przed niebezpieczeństwem oraz powstrzymać inwazję i pomścić śmierć Boskiego.

Klasyczne RPG jeszcze żyją i mają się całkiem dobrze

Divinity Original Sin II Download PC to świetna propozycja, która pozwoli wam przetestować klasycznego RPGa. W obecnej fazie early access zebrała bardzo pozytywne opinie wśród fanów gatunku. Za produkcję odpowiada Larian Studios, a gra swoją premierę ma 17 września 2017 roku. Projekt w pewnym procencie został sfinansowany przez zbiórkę funduszy w serwisie Kickstarter (ok 2 miliony dolarów!). Klasyczny RPG z lubianym rzutem izometrycznym oraz turowym systemem walki to znane i zachwalane cechy najlepszych gier turowych. Jest to piąta już odsłona serii Divinity a Divinity Original Sin II Pełna Wersja PC to fabularna kontynuacja Divinity: Original Sin, który wydany został 2014 roku. Całość zamieszczona jest na platformie Steam, gdzie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami odnośnie produkcji. W skrócie przedstawimy najważniejsze informacje dotyczące powyższego tytułu

Tryby gry w Divinity

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Divinity Original Sin II Download , który zostanie użyty do zainstalowania gry, posiada funkcje przypisania gry do platformy STEAM. Po zainstalowaniu tytułu wystarczy uruchomić Steama i odświeżyć swoją bibliotekę gier. Warto przypomnieć, że posiadanie konta na tej platformie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Gra, do której uzyskacie dostęp, posiada wiele trybów rozgrywki, a podstawowym jest oczywiście tryb dla jednego gracza. To, na czym jednak twórcy skupili swoją uwagę, to tryb dla wielu graczy. Jest on bardzo rozbudowany oraz podzielony na dwie sekcje. Pierwszą jest gra wieloosobowa sieciowa, gdzie można korzystać z serwerów globalnych oraz społecznościowych. Drugim jest wieloosobowa gra lokalna. Nasz postęp gry, ustawienia czy ulubione serwery zostają zapisywane w Steam Cloud.

Divinity Original Sin II Download Kwestie techniczne i wymagania:

Divinity: Original Sin II zostało zaprojektowane na znanym nam już silniku, czyli Divinity Engine. Twórcy udoskonalili silnik do wersji Divinity Engine 3.0, który wprowadza do gry jeszcze ładniejszą oprawę graficzną w porównaniu do poprzednich części. Dodatkowe wsparcie techniczne dla DirectX 12 oraz zaawansowana fizyka i animacje to wisienka na torcie. Ciekawa i wpadająca w ucho kompozycja dźwiękowa zapewni nam jeszcze większą dawkę emocji, a z każdej stoczonej potyczki wyciśnie tyle ile się da.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-650 3.2GHz lub AMD APU A10-6700T Quad-Core

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 6770

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-860S Quad 2.53GHz lub AMD FX-8100

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 280

– Pamięć RAM 8 GB

– System Windows 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 12

– 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

  • Divinity Original Sin II Download PC
  • Divinity Original Sin II Pełna Wersja PC
  • Divinity Original Sin II Torrent
  • Divinity Original Sin II Crack
  • Download Divinity Original Sin II Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *