0

Dirt Rally Download Pełna Wersja PC | DiRT 4 Full Game Download

Dirt Rally Download Pełna Wersja PC Wczesny dostęp możecie pobrać już tutaj:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dirt Rally Download Pełna Wersja PC Dirt Rally Full Game Download

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Witajcie panie i panowie! W dzisiejszym dniu chcielibyśmy przedstawić wam najnowszy produkt pozwalający dostać się do wirtualnego świata wyścigów. DiRT Rally Download PL to instalator wydany przez profesjonalne studio ze strony pobierzgry24.pl. Tutaj, prezentujemy wyłącznie sprawdzone oprogramowanie, które bez problemu może być zainstalowane na waszym komputerze. Tym razem skupiliśmy się na najnowszej odsłonie Dirt. Jeśli jesteś zainteresowany pełną wersją gry w polskiej edycji językowej, to trafiłeś w idealne miejsce! Na dole opiszemy nasz produkt i damy wam znać czemu ten instalator jest najlepszy na rynku.

Gra ze studia Codemasters Software jest jedną z najbardziej popularnych wyścigówek na świecie. Wszyscy pamiętamy jeszcze serię Colin McRae i genialny czas, jaki z nimi spędziliśmy. Nowe wydania, już bez nazwiska legendarnego kierowcy w tytule są trochę inne, ale podstawa pozostała bez zmian. Nadal mamy do dyspozycji multum samochodów rajdowych, specjalnie przygotowanych do różnego rodzaju wyścigów i inne pojazdy, którymi można się ścigać na off-roadach i innych rodzajach kompetycji. Dirt Rally, roboczo zatytułowany Dirt 4, przyniesie nam diametralne zmiany, jeśli chodzi o system sterowania. Producenci bowiem skupili się bardziej na realizmie i chcą sprowadzić ich serię ze ścieżki, jaką obrał Need For Speed. Według twórców, nowy system będzie brał pod uwagę nawet najmniejsze zmiany otoczenia takie jak żwir, który zgromadzi się na bieżniku kół. Oczywiście, to nadal trasa będzie największym wyznacznikiem jak nasze auto będzie poruszać się po drodze. Oprócz wspomnianych zmian w sterowaniu nieznacznemu usprawnieniu uległa oprawa audio-wizualna. Ta, w dokładnych detalach przedstawi nam nasz samochód i otoczenie wokół nas.

Oczekiwania co do tej części były ogromne i osoby, których stać na zakup oryginalnej gry mogą ją już testować. Jednakże, są osoby, które są wiernymi fanami tej serii, lecz nie stać je na zakup gry. Dlatego postanowiliśmy udostępnić DiRT Rally Download w pełnej wersji! Pobierz nasz instalator i zainstaluj na swoim komputerze oryginalną grę. Przetestuj swoje umiejętności i zagraj w trybie multiplayer z innymi graczami! Nie potrzebujesz do tego oryginalnej gry, ponieważ dzięki keygenowi zaaplikowanemu w naszym oprogramowaniu, będziesz w stanie uruchomić grę sieciową bez żadnych problemów.

Koniec z podmienianiem plików, zabawą w plikach systemowych, tworzeniem dodatkowych profili czy ściąganie zawirusowanych cracków. DiRT Rally Download PL to coś, czego wcześniej nie było. Instalator, który po prostej instalacji da Ci grę bez błędów, crashów czy innych problematycznych sytuacji. Jest to polska wersja kinowa, czyli z napisami polskimi i angielskim dubbingiem. Jeżeli martwisz się, że będziesz miał problemy z instalacją, warto zwrócić uwagę na tę część tekstu. DiRT Rally Pobierz to tylko kilka klików „next”! Nie musisz robić niczego, oprócz wyboru miejsca instalacji!

Dirt Rally Download Wymagania Gry:

Ostatnią kwestią wartą poruszenia, są wymagania gry. Jak wiecie, czwarta część Dirta będzie przeznaczona tylko na komputery stacjonarne. Dzięki pominięciu konsol producenci byli w stanie wycisnąć z silnika gry jak najwięcej i dać nam grę, która nie tylko zaskoczy nas rozgrywką, ale również grafiką, jak i dźwiękiem. Dlatego Intel Core i5 4670K to minimum. Karta grafiki z 3 GB pamięcią, najlepiej GeForce GTX lub lepszy i standardowo jak na dzisiejsze gry 35 GB miejsca na dysku. Windows Vista/7/8 64 bitowe są wspomagane. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz!

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *