0

Dirt Rally 2.0 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja

Dirt Rally 2.0 Download PC Pełna Wersja Gry - Recenzja

Dirt Rally 2.0 Download PC Pełna Wersja Gry – Recenzja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 10 MB + 50 GB
Release: ElAmigos
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

Dzisiejszy artykuł będzie dotyczyć Dirt Rally 2.0 Download PC . Jest to instalator do najnowszej produkcji studia Codemasters Software. Gra, która zostanie zainstalowana na Twoim komputerze będzie bazować na oryginalnych plikach twórców. Instalator oraz gra dostępne są w wielu wersjach językowych. Sama instalacja gry z pomocą Dirt Rally 2.0 Download jest prosta i intuicyjna. Co więcej, od użytkownika wymaga jedynie wybrania ścieżki instalacji gry oraz jej język. Instalator jest wolny od wirusów, co zapewnia największy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo warto podkreślić, że podczas instalacji nie instalują się dodatkowe oprogramowania. Długość instalacji jest w pełni uzależniona od jakości Twojego sprzętu. Nie przedłużając zachęcamy do zapoznania się z wprowadzeniem do fabuły oraz mechaniki gry poniżej.

Fabuła, producent

Dirt Rally 2.0 to tytuł, który zadebiutuje na konsolach oraz komputerach osobistych. Studio Codemasters Software stworzyło kontynuacje pierwszej części, która cieszyła się ogromem pozytywnych recenzji. Premiera gry ma być 26 lutego 2019 roku. Warto zaznaczyć, że Dirt Rally 2.0 posiada oficjalna, pełną licencję Mistrzostw Świata FIA World Rallycross. Podnosi to prestiż samej produkcji a graczom zapewnia realizm na najwyższym poziomie. Gra pozwoli nam ścigać się w różnych zakątkach świata. Przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Austrii, Hiszpanii czy nawet Polsce. Gra skupia naszą uwagę przede wszystkim na rozwoju umiejętności prowadzenia pojazdu i wspinaniu się w rankingu. Twórcy gwarantują ogromny realizm rozgrywki i zapewniają, że najmniejszy błąd może kosztować nas karierę. Jeśli chciałbyś zatem sprawdzić się w roli kierowy rajdowego, to skorzystaj z Dirt Rally 2.0 Download !

Dirt Rally 2.0 Download PC

Mechanika gry

Twórcy po raz kolejny stawiają na wysoki realizm rozgrywki. Oznacza to, że nawet najmniejszy błąd czy uszkodzenia pojazdu mogą mieć niebagatelny wpływ na wynik naszego wyścigu. Pamiętajmy, że podczas jazdy nasze auto się niszczy i stale musimy oddawać je do naprawy by uniknąć większych usterek, które mogą mieć miejsce podczas wyścigu. Warto pamiętać, że nasze auto ciągle może być usprawniane. Zdobywając kolejne fundusze, doświadczenie możemy inwestować je w nowe części, które poprawią wydajność naszego auta i pozwolą nam jeszcze szybciej zaistnieć na arenie międzynarodowej. Twórcy udostępniają nam wiele licencjonowanych aut, które są świetnie odwzorowane. Pozwalając nam przy tym cieszyć się możliwością modernizacji nie tylko wyglądu auta. Sterownie w grze jest intuicyjne jednak wymaga treningu i przyzwyczajenia się do sterowania pojazdem przy takich prędkościach. Warto zwrócić uwagę na to by wybiera odpowiednie opony do nawierzchni na jakiej odbywa się wyścig. Jest to najistotniejszy aspekt zaraz po wyborze odpowiedniego auta.

Dirt Rally 2.0 Download Dirt Rally 2.0 Pobierz PC

Tryby gry

Dirt Rally 2.0 Download PL oferuje pełen dostęp do oficjalnej wersji gry Dirt Rally 2.0. Co za tym idzie pozwala na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza jak i dla wielu. Ponadto umożliwia zabawę we wszystkich trybach zaprojektowanych przez studio. Nie chcemy za dużo zdradzać, ale powiemy tylko, że gra nie skupia się jedynie na kolejnych wyścigach, ale także na innych formach rywalizacji. Dzięki temu jak dużo trybów oferują twórcy gra bez wątpienia będzie nam dostarczać rozrywki przez wiele miesięcy czy nawet lat. Możliwość rywalizacji z innymi graczami czy też sztuczną inteligencją pozwoli nam wyrobić umiejetności godne prawdziwego rajdowca.

Dirt Rally 2.0 Download PC Kwestie techniczne :

Gra Dirt Rally 2.0 prezentuje się naprawdę ciekawie. Wszystko dzięki realizmowi rozgrywki i oprawie graficznej na najwyższym poziomie. Gra charakteryzuje się wysoką dynamiką a silnik gry zapewnia płynność rozgrywki nawet przy najbardziej wymagających lokacjach. Ścieżka dźwiękowa, jakiej uświadczymy podczas rozgrywki robi wrażenie – jest świetnie stonowana i dobrana perfekcyjnie do dynamicznych wyścigów. Oprawa graficzna nasycona jest szczegółami, które nie wywierają dużego wpływu na płynność rozgrywki a stanowczo wpływają na to jak prezentuje się najnowsza odsłona Dirt Rally. Co do samych wymagań tytuł jest dosyć wymagający. Twórcy jednak do naszej dyspozycji oddają bardzo rozbudowane opcje graficzne, które możemy przystosować do urządzenia jakim operujemy. Biorąc to pod uwagę – nawet jeśli nie posiadamy mocnego sprzętu warto pobrać grę i sprawdzić jak sprawuje się na najniższych ustawieniach graficznych. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać na stronie producenta gry.

Minimalne wymagania Dirt Rally 2.0 Download :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 • Procesor Intel Core i3-530 2.9GHz lub AMD FX-4100
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 440 v2 lub AMD Radeon HD 5570 1024MB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Dirt Rally 2.0 Download PC :

 • Procesor Intel Core i5-4690 3.5GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 390
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Dirt Rally 2.0 Download PC
 • Dirt Rally 2.0 Pełna Wersja PC
 • Dirt Rally 2.0 Do pobrania
 • Dirt Rally 2.0 Torrent
 • Download Dirt Rally 2.0 Pełna wersja gry
 • Dirt Rally 2.0 za darmo

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *