7

Diablo III Download PC – Pełna Wersja – Gra Online

Diablo III Download PC – Pełna Wersja dostęp do wersji online już dostępna poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Diablo III Download PC - Pełna Wersja - Gra Online

Witaj na naszej stronie, w dzisiejszym artykule pragniemy zapoznać Cię z najnowszym instalatorem Diablo III Download PC  . Instalator, o którym mowa, powstał z myślą o fanach serii Diablo. Nasz zespół na swoim koncie ma już instalator do gry Diablo 1 oraz Diablo 2. W przypadku najnowszej części serii nie mogło być inaczej. Nasz zespół zaprogramował instalator Diablo 3 Download pozwalając cieszyć się wciągającą rozgrywką w świecie fantasy wszystkim fanom serii. Instalator standardowo już został zaprojektowany w taki sposób by nie sprawiał problemu nawet najmłodszej osobie korzystającej z komputera. Instalator Diablo 3 Download pozwala na szybką i intuicyjną instalacja pełnej wersji Diablo 3 a także zezwala na instalowanie popularnego dodatku. Nie przedłużając dłużej zapraszamy do zapoznania się z fabuła mechaniką gry oraz kwestiami technicznymi.

Fabuła, producent

Producentem jak i wydawcą gry jest Blizzard Entertainment, który powstał już w 1991 roku pod inną nazwą. Producent od połowy lat 90 ubiegłego wieku skupia głównie swoją uwagę na wysoko budżetowych produkcjach. Mowa tutaj o najpopularniejszych produkcjach w takich jak w StarCraft, World of Warcraft, a także Diablo. Producent też w ostatnich latach zasłynął z ciekawej strzelanki Overwatch. Blizzard w 1996 r uruchomił własną platformę sieciowa o nazwie battle.net. Platforma ta pozwalała na rozgrywkę wieloosobową w grze Diablo 2. Wraz z rozwojem platforma nie tylko została ulepszona wizualnie, funkcjonalnie, ale także stała się swoistym centrum dystrybucji gier Blizzarda. Diablo 3 przenosi nas 20 lat po wydarzeniach, jakie miały miejsce w Diablo 2. Podczas rozgrywki natkniemy się na wiele rozwiązań do zdarzeń znane z poprzedniej części. Jednak większość naszej uwagi poświęcona jest czterem aktom. W każdym dostępnym akcie dostępne są misje fabularne oraz poboczne, które pozwalają nam zrozumieć, jakie wydarzenie miały miejsce podczas naszej nieobecności.

Diablo III Download Diablo III Download PC

Mechanika gry

Diablo 3 pod względem samej mechaniki nie zmieniło się znacząco od tej, jaką znamy z poprzedniej części serii. Rozgrywka w Diablo 3 to standardowy Hack and Slash co za tym idzie zabawa sprowadza się do niszczenia kolejnych przeciwników w poszukiwaniu coraz to lepszych przedmiotów poprawiających statystyki naszego bohatera. W grze znaleźć można przedmioty zwyczajne, magiczne, rzadkie, legendarne i oczywiście przedmioty setowe, czyli zestawy, które dają określone bonusy przy zebraniu określonych przedmiotów.

W najnowszej odsłonie gry dostępne jest wiele klas bohaterów. Mamy do wyboru barbarzyńcę, który preferuje walkę wręcz z użyciem broni dwuręcznej czy dwoma rodzajami broni naraz. Podobnie działa Krzyżowiec. Jeżeli jednak chcesz dowodzić ogromną armią kościotrupów lub lubisz rzucać klątwy to nekromanta będzie świetnym wyborem. Jeżeli Preferujesz grę zespołową to mnich może być postacią dla Ciebie. Wszystko zawdzięcza swoim umiejętnościom wspierającym. Ostatnią klasą jest łowczyni demonów, która specjalizuje się w mobilności i atakowaniu z dystansu.

Diablo III Download PC Gameplay , informacje :

Tryby gry

Diablo 3 to gra pozwalająca na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, ale także dla wielu. Tryb fabularny dostępny jest w obydwu trybach gry, dzięki czemu możemy rozegrać kampanie ze swoimi przyjaciółmi lub obcymi graczami. Dodatkowo dostępny jest specjalny tryb gdzie możemy ze sobą rywalizować na specjalnej arenie.

Diablo III Pełna Wersja PC

Kwestie techniczne

Diablo III Pełna Wersja jest kompatybilny na wszystkie urządzenia. Warto jednak wiedzieć, że sama gra niestety nie. Diablo 3 to gra, która wymaga mocniejszego sprzętu. Koniecznie zatem zapoznaj się z wymaganiami, jakie stawiają przed nami twórcy. Możesz to zrobić korzystając z oficjalnej strony blizzarda w zakładce D3. Sama grafika jest bardzo szczegółową i robi ogromne wrażenie. Jest to ogromny przeskok z grafiki, jaką widzieliśmy w diablo II. Świetny klimat robi także ścieżka dźwiękowa, która jest dokładnie tak samo wciągająca, jak ta, która znamy z poprzedniej części serii. Twórcy poświecili bardzo dużo uwagi temu jak prezentują się przedmioty w grze, dzięki czemu każdy fan serii znajdzie przedmioty nie tylko silne, ale tez takie, które poprawią wygląd bohatera.

Minimalne wymagania Diablo 3 Download PC :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 • Procesor Intel Pentium D 820 2.8GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
 • Karta graficzna NVidia GeForce 315 512MB lub AMD Radeon HD 4550
 • Pamięć RAM 1 GB
 • System operacyjny Win Xp 32 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania Diablo 3 Download :

 • Procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 260 lub AMD Radeon HD 4870
 • Pamięć RAM 2 GB
 • System operacyjny Windows 7 32 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 10
 • 12 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Diablo III Download PC
 • Diablo 3 Download
 • Diablo III Recenzja
 • Diablo III Pełna Wersja
 • Gdzie pobrać Diablo III PC

PobierzGry24.pl

7 Comments

 1. po co ta druga aktalizacja to ja nie wiem … gra dziala lecz trzeba zapalcic

 2. Nie – pobierasz klucz podczas instalacji – trzeba wysłać sms potem automatycznie uruchamiasz grę po aktywacji.

  Gra dodaje się automatycznie na battelent co jest dość wygodne.
  Aktualnie nie gram już bo mi się gra troszkę znudziła 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *