Akcji

Devil May Cry 5 Download PC – Pełna Wersja Gry – Recenzja

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 9 MB + 59 GB
Release: ElAmigos
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj

Witamy na naszej stronie, która odwielu lat dostarcza wam najlepsze instalatory do popularnych,lubianych gier. W dzisiejszym artykule przedstawiamy instalator Devil May Cry 5 Download PC . Instalator ten został stworzony w pełniprzez nasz zespół i posiada legalne i aktualne pliki gry. Dziękitemu masz gwarancję, że korzystając z instalatora będzie możnaprowadzić rozgrywkę nie tylko w trybie dla jednego gracza, aletakże dla wielu graczy. Instalator Devil May Cry 5 Download działa bezproblemowo na każdym komputerze. Jest w pełnikompatybilny z większością systemów operacyjnych, uwzględniaćnawet starsze wersje systemowe. Warto zwrócić uwagę jednak nafakt, że działający instalator nie gwarantuje, ze instalowana grabędzie działać poprawnie. Sam proces instalacji jest bardzo prostyi w pełni zautomatyzowany. Nasze działania sprowadzają się dowybrania ścieżki instalacji gry i postępowania według zaleceń,jakie wyświetlane zostaną na ekranie instalatora Devil May Cry 5 Download .

Devil May Cry 5 Download PC Fabuła gry, producent :

Devil May Cry 5 Download ,czyli zaprojektowany przez nas instalator posiada w pełni legalne,oryginalne pliki gry studia Capcom. Studio to jest bardzo znane i naswoim koncie ma ogromne produkcje, które odniosły znaczący sukcesna arenie międzynarodowej. Najpopularniejsze tytuły to przedewszystkim seria Resident Evil, Street Fighter X Tekken, Dragon’sDogma: Dark Arisen oraz oczywiście Devil May Cry. Przechodząc dofabuły gry warto zwrócić uwagę, że omawiany tytuł to slasher zdwoma trybami gry, co gwarantuje zabawę na długie godziny nawet poprzejściu trybu fabularnego (kampanii). Sama fabuła stanowikontynuacje wydarzeń, jakie miały miejsce w czwartej częściserii. Jest to historia Nera i Dantego a także nowej postaci, którapóki co zostanie tajemnicą – V.


Devil May Cry 5 Download Mechanika gry :

Devil May Cry 5, którego otrzymamydzięki instalatorowi Devil May Cry 5 Pobierz PC pozwoli nampoznać dalsze losy bohaterów znanych z poprzednich częściprodukcji. Gra oferuje bardzo zbliżoną rozgrywkę do tej, którąjuż znamy. Rozbudowany system walki, bogaty arsenał broni ioczywiście ocena działań gracza po ukończeniu poszczególnychpoziomów czy fali. W grze czekają na nas nowości – nie są tojedynie bronie czy nowe combosy, ale także elementy sandoxowe.Tereny, na których walczymy dają nam o wiele większe pola manewrupozwalając tym samym wyeksplorować znacznie więcej niż wpoprzednich odsłonach DMC. W tym wszystkim warto zwrócić uwagę nanajważniejszy aspekt, jakim jest oczywiście walka. Ta doczekałasię bowiem wielu usprawnień oraz nowości jak np. korzystanie zelementów otoczenia. Ponadto wielokrotnie przyjdzie nam walczyć wwielkich bitwach gdzie walczymy z kolejnymi falami przeciwników.Często starcia te będą niezbalansowane, przez co naszeumiejętności musza być ponadprzeciętne.

Tryby gry

Devil May Cry 5 oferuje nam rozgrywkęnie tylko w trybie dla jednego gracza. Mamy przyjemność zabawićsię także w trybie dla wielu graczy. Obydwa tryby działająbezproblemowo przy instalacji gry przez nasz instalator Devil MayCry 5 Pełna Wersja PC . Standardowo już dla slashera najciekawszajest kampania, która oferuje rozrywkę na wiele godzin niszcząckolejnych przeciwników. Tryb dla wielu graczy to jednak wisienka natorcie, która zagwarantuje nam zabawę na nowym poziomie.

Kwestie techniczne

Devil May Cry 5 to kolejna odsłona slashera, który wybitnie wyróżnia się na tle swoich poprzednich części. W tytule wykorzystano technologię Unreal Engine, którą znamy z Playerunknown’s Battlegrounds czy np. Street Fighter V. Takie rozwiązanie pozwala na płynną rozgrywkę nawet w momencie, gdy na ekranie przelewa się dużo krwi i walczymy z wieloma przeciwnikami na raz. Udźwiękowienie jest na najwyższym poziomie, wiele kanałów dźwięków pozwala nam doświadczać wszystkiego w realnym czasie bez opóźnień czy zaników ścieżki dźwiękowej. Dodatkowo muzyka, jaką usłyszymy w najnowszej produkcji studia sprawi, że jeszcze lepiej wczujemy się w klimat rozgrywki. W trakcie przerywników, jakie znamy z poprzednich części usłyszymy głos naszego ulubionego Yuji Shimomura, który dodaje tej grze charakteru swoim głosem. W przypadku tej produkcji warto sprawdzić wymagania podstawowe oraz rekomendowane przez producenta. Jeżeli Twój sprzęt nie spełnia kryteriów minimalnych zalecamy pobrać grę i spróbować ją zmodyfikować korzystając z panelu opcji graficznych.

Minimalne wymagania Devil May Cry 5Download  PC:

 • Procesor Intel Core i7-4770 4-Core 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1500X
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania do gry:

 • Procesor Intel Core i7-4770 4-Core 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1500X
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.


 • Devil May Cry 5 Download PC

 • Devil May Cry 5 Pełna Wersja

 • Devil May Cry 5 Do pobrannia

 • Devil May Cry 5 Ściagni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *