0

Detroit Become Human Download PC – Pobierz

Detroit Become Human Download PC

Detroit Become Human PC

52,20zł - 72%
Kup Grę

Detroit Become Human Download PC link oraz recenzja gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Czy jesteś gotowy na najnowszą grę od studia Quantic Dream? Detroit Become Human Download PC to instalator, który oferuje bardzo prosty w obsłudze oraz szybki dostęp do najnowszej, pełnej wersji gry. Detroit: Become Human to produkcja, która łączy w sobie świetną eksplorację z futurystycznym światem wykorzystującym tematykę cyber punka. Z tego względu jest to niesłychanie ciekawe i wciągające połączenie, które spodoba się niejednej osobie. Jeżeli i ty chciałbyś przetestować się w najnowszej grze od producentów Beyond Two Souls, to skorzystaj z Detroit Become Human Download już dziś!

Fabuła gry i co nieco o producencie

Detroit Become Human Download PC - Pobierz

Quantic Dream to, jak już wspomnieliśmy, twórca, który odpowiada za wiele ciekawych i wciągających gier przygodowych oferujących możliwości eksploracyjne. Oprócz Beyond: Two Souls, twórcy zaoferowali nam również niezwykle udaną grę Fahrenheit oraz bestsellerowe Heavy Rain. Tym razem postanowili oni połączyć surrealistyczny świat science fiction z elementami zręcznościowymi i typowym dla studia aspektem przygodowym.

Opisywany tytuł to przede wszystkim historia androidów, którzy starają się odnaleźć w tytułowym mieście Detroit. W grze poznajemy trójkę głównych bohaterów – wszyscy są zmechanizowani. Akcja toczy się wokół Kary i Markusa, którzy wykorzystywani są jako pomoc domowa, oraz Connorem. Connor to prototypowy android, który ma za zadanie pomóc w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. W grze poznajemy ich historię oraz powoli odkrywamy, że z pozoru chłodne roboty zaczynają odczuwać prawdziwe, ludzkie emocje.

Detroit Become Human Download PC – Pobierz Mechanika

Wartym omówienia jest przede wszystkim mechanika w grze Detroit: Become Human. Tutaj mamy oczywiście sprawdzony i popularny dla tej firmy system, czyli opowieść interaktywna. Oznacza to, że w wielu przypadkach będziemy oglądać długie przerywniki filmowe, które niejednokrotnie będą kończyć się pewną akcją bądź konwersacją. W ten sposób odczuwamy, jakbyśmy rzeczywiście brali udział w filmie, na który mamy wpływ naszymi własnymi decyzjami.

Dodatkowo warto pamiętać, że każdy android gwarantuje nam różne umiejętności specjalne. Dla przykładu Connor potrafi wykorzystać specjalną umiejętność, podobną do tej, którą znaleźć możemy w grze Batman: Arkham Origins, aby zrekonstruować wydarzenia bazując na znalezionych poszlakach i dowodach. Skorzystaj już teraz z Detroit Become Human Pobierz PC i sprawdź jak poradzisz sobie w cyber punkowym świecie.

Jak przystało na opowieść interaktywną, w grze twórcy przygotowali dla nas bardzo rozbudowane i zaawansowane dialogi. Dzięki tak skrzętnie przygotowanemu systemowi, będziemy mogli rzeczywiście odpowiadać w taki sposób, jaki tylko chcemy. Co więcej, progres w śledztwie bądź odkrycie tajemnic pozwoli nam wykorzystać nowe opcje dialogowe, co również wpłynie na sam przebieg fabuły.

Detroit Become Human Download PC - Pobierz
Detroit Become Human Download
Detroit Become Human Download

Tryby gry

Jak przystało na grę od studia Quantic Dream, nie odnajdziemy tutaj trybu wieloosobowego czy nawet kooperacji. Twórcy skupili się na przygotowaniu dla nas gry, która pod każdym względem będzie idealną produkcją do solowych przygód. Dzięki temu tryb single player nie tylko zyskuje, gdyż jest lepiej przygotowany i bardziej dopracowany, ale również dzięki temu przygotowanie w pełni odblokowanej i działającej wersji gry było łatwiejsze! Oznacza to, że instalator Detroit Become Human Pełna Wersja dostępny jest zaledwie kilka godzin po premierze!

Detroit Become Human Download

Kwestie techniczne

Pod względem grafiki oraz oprawy dźwiękowej, gra wyróżnia się na tle innych produkcji od tego studia. Zauważyć zatem możemy duży krok w przód, jeśli chodzi o wykonanie postaci oraz ich animacje. Co więcej, nie ujrzymy tak zwanych artefaktów graficznych czy problemów związanych z niewłaściwą optymalizacją świata. Całość przygotowana została w taki sposób, aby wciągnąć nas od samego początku i żebyśmy mogli zapoznać się z niemalże każdym istotnym elementem gry.

Detroit Become Human Download to instalator, który oczywiście w żaden sposób nie zawyża wymagań gry. Warto jednak zapoznać się zarówno z minimalnymi, jak i rekomendowanymi wymaganiami. W ten sposób będziemy pewni, że grę bez żadnych problemów uruchomimy i spełni każdą, nawet najmniejszą naszą zachciankę.

Wymagania minimalne dla Detroit Become Human Download :

 • Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-2700K 4-Core 3.50GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX Vega 64 Air 8GB
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Detroit Become Human Download PC
 • Detroit Become Human Pełna Wersja
 • Detroit Become Human Pobierz
 • Detroit Become Human Recenzja
 • Detroit Become Human Telecharger

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *