0

Descenders Download PC Pełna Wersja

Descenders Download PC – Pełna Wersja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Szukacie niesamowitej gry ekstremalnej o wyścigach kolarskich? Downhill to specjalna odmiana kolarstwa górskiego, a instalator Descenders Download PC to najlepszy sposób na jej przetestowanie! Pomimo faktu, że gra nie pochodzi od dużego producenta i przygotowana została przez małe, nie tak bardzo doświadczone studio, to wykorzystany silnik graficzny oraz mechanika z pewnością sprawią, że niejeden gracz spędzi miło czas w Descenders. Już dziś skorzystaj z najnowsze urządzenia instalacyjnego oferowanego na stronie pobierzgry24.pl . Descenders Download to najlepsza jakość, która właśnie dostarcza nam pełną wersję świeżo co wydanej gry.

Fabuła i co nieco o producencie

Jak już wspomnieliśmy, Descenders to gra, która opowie nam o jednej z najciekawszych odmian kolarstwa górskiego, czyli tak zwanym downhillu. Skupia się ona na wykorzystaniu rowerów w celu zjechania z bardzo stromego stoku górskiego. W tej produkcji wcielimy się w kolarza, który przynależeć będzie do jednego z trzech zespołów. Nasze wyniki będą co miesiąc sprawdzane i ogłaszane, dzięki czemu będziemy mogli cały czas kontrolować przebieg rozgrywki.

Gra przygotowana została przez studio RageSquid. Jak już wspomnieliśmy, jest to bardzo mały deweloper. Jednakże, warto nadmienić, że twórcy przygotowali wcześniej bardzo dobrą produkcję, jaką jest Action Henk. Co ciekawe, ich najnowsza produkcja dostępna będzie nie tylko na PC, ale również na konsolach ósmej generacji, to jest PS4 oraz XONE.

Mechanika gry

Instalator Descenders Download pozwoli nam przetestować całą mechanikę w grze. Oznacza to, ze będziemy mogli cieszyć się wszystkimi funkcjami, jakie tylko producenci dla nas przygotowali. Oczywiście głównym zamysłem gry jest zjeżdżanie po stromych stokach górskich. Będziemy do tego używali specjalnie przygotowanych rowerów.

Warto zauważyć, że na nasz wynik będzie wpływać nie tylko czas ukończenia wyścigu, ale również styl. Oczywiście warto zauważyć, że gra ma charakter zręcznościowy. Nie zmienia to jednak faktu, że musimy odpowiednio manewrować rowerem i naszym ciałem, aby nie spaść z urwiska. Co ciekawe, w przypadku ciężkich zakrętów albo wąskich przejść, będziemy musieli tak zadbać o balans i środek ciężkości, aby wyjść z sytuacji jak najlepiej i zyskać cenne sekundy.

Pomimo bardzo dobrego wykonania, twórcom nie udało się uzyskać licencji producentów od części rowerowych. Jednakże, każdy zagorzały fan z pewnością wyłapie, że prawie każdy element – czy to amortyzatory czy ramy – przypomina nam produkty pochodzące od renomowanych firm.

Gra gwarantuje nam szereg różnych lokacji, a więc nie będziemy zmuszeni poruszać się po jedynie jednym konkretnym terenie. W grze będziemy zjeżdżać z urwisk przysypanych śniegiem, ukrytych w lasach deszczowych, czy będziemy też mogli przetestować swoje umiejętności na terenach piaszczystych. Descenders Pełna Wersja to twoja okazja, aby sprawdzić się w tej produkcji!

Descenders Download PC Pełna Wersja Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Korzystając z naszego instalatora, będziesz miał dostęp nie tylko do gry w pojedynkę. Jeżeli chcemy sprawdzić się w trybach wieloosobowych, warto wykorzystać Download Descenders Pobierz i włączyć multiplayer, gdzie będziemy walczyć o zwycięstwo z innymi zespołami, które reprezentowane są przez graczy z całego świata.

Warto zauważyć, że gra w trybie wieloosobowym pozwala nam śledzić wyniki w comiesięcznym przygotowaniu i dla najlepszych graczy przewidziane zostały nagrody. Oprócz tego, istnieje także możliwość organizowania wspólnych treningów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje nam bardzo ładną grafikę, szczególnie biorąc pod uwagę budżet produkcji. Oczywiście w porównaniu do gier AAA strona wizualna gry pozostawia wiele do życzenia. Aczkolwiek wartym odnotowania jest realizm zawodników oraz sposób, w jaki przeprowadzono ich animacje. W ten sposób twórcy zaoferowali nam bardzo ciekawe i szczegółowe odwzorowanie niemalże każdego ruchu.

Pamiętajmy oczywiście o tym, że w grze znajdziemy bardzo interesujący soudntrack, który umili nam grę oraz doda sił dzięki dynamicznej muzyce. Zagrzewająca do boju muzyka pozwoli nam wczuć się w klimat i jeszcze bardziej poczuć adrenalinę, jaką przeżywają śmiałkowie biorący udział w downhillu.

Minimalne wymagania dla Descenders Pobierz PC :

 • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 5770 512MB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 32 bitowy
 • Kompatybilność z DX 9
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania:

 • Procesor Intel Core i5-2320 3.0GHz lub AMD FX-6350
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 280
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *