0

Dead Rising 4 Download Pełna Wersja PC

Dead Rising 4 Download

Dead Rising 4 Download Pełna Wersja PC jest już tylko u nas dostępna do pobrania z linków na dole i pełna recenzja gry:

Witajcie z powrotem na pobierzgry24.pl, gdzie przygotowujemy dla was instalatory do najróżniejszych gier. Od samego początku zależało nam na tworzeniu najwyższej jakości instalatorów i tym razem postanowiliśmy przygotować dla was aplikację, która zagwarantuje wam najlepsze usługi oraz najprostszą instalację. Mamy tu oczywiście na myśli Dead Rising 4 Download , czyli polską wersję jednej z najbardziej wyczekiwanych rozwalanek z nieumarłymi w roli głównej. Jeśli zainteresowałeś się tą grą dopiero teraz, to zapraszamy do przeczytania poniższego opisu. Przedstawi ci on podstawowe mechaniki jakimi gra się kieruje. Jeśli natomiast jesteś fanem serii od dłuższego czasu, nie marnuj więcej czasu i przejdź na sam koniec, gdzie zapoznasz się z wymaganiami i pobierzesz instalator z linków Dead Rising 4 Download .

Dead Rising 4 Pełna Wersja PCDead Rising 4 Pobierz PC

Capcom to studio odpowiedzialne za wydanie kolejnej, czwartej już części o zombiakach. Tym razem wcielamy się w postać znaną nam z pierwszej części. Mowa tu oczywiście o Franku. Frank West jest fotografem, który w pierwszej części musiał przetrwać w centrum handlowym, gdzie został zamknięty w ramach kwarantanny z innymi zarażonymi. Wtedy otrzymaliśmy dosyć mały skrawek mapy do zwiedzania. Tym razem autorzy pokusili się o udostępnienie całego miasta. Dzięki temu będziemy mogli pozwiedzać o wiele większy obszar. Oznacza to również więcej misji pobocznych i co ważniejsze więcej zombiaków do zabijania. Brzmi ciekawie? Sprawdź już teraz dzięki Dead Rising 4 Download !

mirror-DOWNLOADOprócz wyżej wspomnianych zmian, czwarta odsłona może poszczycić się o wiele lepszą grafiką oraz ścieżką dźwiękową. Oprawa audiowizualna stoi w tej części na bardzo wysokim poziomie, o czym przekonują nas również same wymagania gry. Nie są one zawyżone. Co prawda, gra mogłaby być lepiej zoptymalizowana, co dałoby możliwość uruchomienia jej na słabszych konfiguracjach. Niestety gra została również wydana na konsole najnowszej generacji, więc poniżej pewnego pułapu twórcy gry zejsć nie mogli. Jednakże zmiany w grze to nie jedyne, co ujrzymy w Dead Rising 4. Ludzie z Capcomu udostępnili nam nowe projekty, z których stworzymy całkiem nowe, odjechane bronie. Będziemy mogli także użyć egzoszkieletu, który da nam nadludzką siłę i usprawni nasze ruchy. Dzięki temu będziemy mogli użyć na przykład mini guna i pozbyć się setek zombiaków w kilka sekund. Brzmi ciekawie? Przetestuj zatem grę z naszego źródła, to jest Dead Rising 4 Download , i powiedz nam co o niej sądzisz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zaletami, jakimi nasze oprogramowanie wyróżnia się od innych, to między innymi prosta obsługa, nieskomplikowana instalacja gry, co przekłada się na brak instrukcji. Sama paczka zawiera wszystko, co potrzebujesz do grania, czyli cracka, klucz, najnowsze patche i łatki.

Trailer:

Mamy nadzieję, że gra spełni wasze oczekiwania, ponieważ kiedy testowaliśmy, gra wywarła na nas naprawdę niezłe wrażenie. Z tego właśnie powodu liczymy na to, że gdy tylko poznacie wymagania minimalne oraz wymagania zalecane, to skorzystacie z Dead Rising 4 Pobierz. Jeśli natomiast martwicie się, że nasz instalator zawyży ustawienia, nie ma potrzeby! Możemy zapewnić cię, że nasza aplikacja to całkowicie zabezpieczony instalator i nie ma rzeczy, o jaką musiałbyś się martwić. Jeżeli nam nie wierzysz, możesz sprawdzić samemu, ponieważ instalator Dead Rising 4 Download jest dostępny dla każdego zainteresowanego gracza.

Dead Rising 4 Download Pełna Wersja PC Wymagania Gry:

Wymagania minimalne do gry:

– Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 950 2GB lub AMD Radeon R9 270

8 GB pamięci RAM

– Kompatybilność z Win 7 64 bit lub nowszym

– DX 11

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-6700 4-rdzeniowy 3.4GHz lub AMD FX-9590

– NVidia GeForce GTX 980 4GB lub AMD Radeon RX 480 4GB

– 16 GB pamięci RAM

– Kompatybilność z Win 10 64 bit

– DX 12

– 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *