0

Days of War Download Pełna Wersja PC

Days of War Download Pełna Wersja PC

Days of War Download Pełna Wersja PC kolejna wyśmienita gra dostępna do pobrania tutaj , oczywiście nasze instalatory są bezpieczne i strona całkowicie zabezpieczona przez https:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Days of War jest to pierwszoosobowa strzelanka dostępna na platformy PC od 2017 roku. Jest to niesamowicie wciągający FPS w którym akcja została osadzona w realiach II wojny światowej gdzie wcielamy się w role żołnierzy na polu walki. Ciekawostką jest, że gra powstała przede wszystkim dzięki hojnym dotacją na serwisie Kickstarter gdzie studio Driven Arts zebrało prawie 70 000 dolarów.

Days of War Download

Days Of War Download jest to na pewno produkcja na która wiele osób czekało, poprzez obecną sytuację na rynku gier w kategorii strzelanek brakuje gier, które przeniosłyby gracza w realia II wojny światowej, zamiast w kółko wałkować obecny styl jakim jest futurystyczny świat.
Twórcy bardzo uważnie słuchali sugestii, jakie otrzymali od swoich supporterów i postarali się aby w rozgrywce nie zabrakło możliwości utworzenia klanu, w grze istnieje także możliwość zmiany poszczególnych opcji rozgrywki ale tylko na specjalnie przygotowanych serwerach (dedykowanych).
Na podstawowych serwerach, jakie udostępniają nam twórcy możemy prowadzić rozgrywkę na różnych mapach, które różnią się nie tylko wielkością ale i maksymalna liczbą graczy, która obecnie sięga 32, po 16 na drużynę. Sama rozgrywka nie będzie się skupiać jedynie na zabijaniu ale na wypełnieniu celu misji. W grze już na samym początku otrzymujemy dostęp do całego ekwipunku, różnych rodzajów wyposażenia a doświadczenie, które zdobywamy w trakcie rozgrywki nie wpływa w żaden sposób na siłę naszego ognia czy celność. Do naszej dyspozycji mamy kilka rodzajów klas: Rifleman, Assault, Support, Machine Gunner, Sniper, Rocket, Twórcy stawiają na szybka i dynamiczną rozgrywkę, która opierać się będzie jedynie na umiejętnościach strategicznego i szybkiego myślenia gracza a także refleksu i spostrzegawczości.

Days of War Download nasza recenzja:

Minusem a może i dla niektórych plusem jest fakt, ze gra nie posiada trybu single player ani żadnej kampanii przez co Twórcy w pełni mogli się skupić na modelu rozgrywki, różnorodności trybów, dokładnym odwzorowaniu każdego elementu broni oraz ciekawych detalach na poszczególnych mapach. Pomimo iż Days Of War Download nie ma bardzo rozbudowanej grafiki a jakością nie dorównuje obecnym produkcją typu Battlefield czy Call of Duty to wciąż wygląda naprawdę ciekawie. Wszystko dzięki technologii Unreal Engine 4. Aby grać w Days Of War Download PL potrzebujemy przede wszystkim platformy STEAM, przez która to musimy uruchomić grę.

Jeżeli nasza recenzja gry oraz podstawowe informacje o rozgrywce sprawiły, że nie możesz się doczekać aby zagrać w tę produkcję to koniecznie pobierz ją od nas, totalnie za darmo.
Pobierając ją z naszej strony uzyskasz dostęp do pełnego pakietu gry, każdej mapy oraz broni totalnie za darmo. Nasz instalator tworzy kopie gry na Twoim koncie steam, przypisując ja na stałe do Twojego konta na które obecnie jesteś zalogowany.
Aby instalator poprawnie działał nie wymagane jest pobieranie żadnego dodatkowego oprogramowania, wymagane jest natomiast zaktualizowanie wszystkich sterowników oraz javy, której brak może spowodować błąd podczas instalacji. Pamiętaj, wszystkie pliki oraz gry, które pobierasz z naszej strony są bezpiecznie oraz nie zawierają szkodliwych toolbarów czy oprogramowania szpiegującego.
Jeżeli zdecydujecie się aby pobrać nasz inslator do gry Days Of War Download nie zapomnijcie zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi jakie ogłosili twórcy.

Wymagania sprzętowe potrzebne do uruchomienia Days Of War Download :

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i5-2500K lub nowszy;

 • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 7850, ewentualnie nowsza;

 • DirectX 11;

 • Pamięć: 4 GB RAM lub więcej;

 • Ilość wolnego miejsca na dysku: 12 GB;

 • System operacyjny: Windows 7 SP1 (x64).

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i7 2600K lub nowszy;

 • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290, ewentualnie nowsza;

 • DirectX 12;

 • Pamięć: 8 GB RAM lub więcej;

 • Ilość wolnego miejsca na dysku: 12 GB;

 • System operacyjny: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64).

 • mirror-DOWNLOAD

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.