Nowości Pełna Wersja

D4: Dark Dreams Don’t Die Download Pełna Wersja | D4 Pobierz

D4: Dark Dreams Don’t Die już dziś możecie pobrać z linku poniżej:

mirror-DOWNLOADHeroes of Might and Magic III HD Edition Pełna Wersja DownloadKliknij i zobacz <————— Nasze Pliki są czyste zobacz!

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

D4: Dark Dreams Don't Die Download Pełna Wersja D4 Pobierz

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

Przedstawiamy jeden z najciekawszych tytułów, które pojawiły się w ostatnim czasie, nie tylko z uwagi na swoją fabułę, ale również z powodu grafiki, jaka występuje w tej grze. Przed wami genialna detektywistyczna gra akcji- D4 Download PC PL, którą będziecie rozgrywać w kilku epizodach, gdyż naszym zadaniem, będzie rozwiązanie kilku detektywistycznych zagadek. Twórcą gry jest japońskie studio Access Games, które ma na swoim koncie znany survival horror – Deadly Premontion. Fabuła opiera się na śledztwie prowadzonym przez prywatnego detektywa, który usiłuje rozwiązać sprawę zabójstwa swojej żony. Niestety podczas prowadzenia sprawy, zostaje on ranny w skroń, wskutek czego doznaje uszkodzenia pamięci. Tytuł gry nawiązuje, do ostatnich słów kobiety naszego bohatera, która prosi go o to, aby szukał D.

Tak naprawdę na samym początku nie mamy pojęcia, o co może chodzić, ale podejmujemy wyzwanie i wyruszamy na szlak pełen przeróżnych zagadek do rozwikłania. Jest to prześwietna propozycja, dla wszystkich, którzy uwielbiają śledztwa, bądź czują, że mają predyspozycje do tego rodzaju zadań. Oprócz amnezji naszej postaci budzą się w nim niesamowite zdolności, które możemy wykorzystać w czasie swojej detektywistycznej przygody. Dzięki nowym sprawnościom będziemy w stanie zapobiec wielu innym nieszczęściom. Między logiczną grą detektywistyczną odnajdziemy również elementy gry akcji, w której będziemy musieli przeszukiwać pomieszczenia, w celu odnalezienia ważnych zagadnień, oraz przedmiotów dla sprawy. Aby przedostać się do kolejnego epizodu, będziemy potrzebować konkretnych rzeczy, które są powiązane ze sprawą. Niezłą gratką są również okna dialogowe, które należy poprowadzić w sposób rozważny, gdyż również od nich zależeć będzie wynik naszego śledztwa. Niektóre elementy gry zawierają zręcznościowe mini gry, które należy wykonać w określonym ściśle czasie. Jeżeli czujesz chęć podjęcia próby rozwiązania tajemniczego śledztwa, to wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, przedstawiając D4 Download, dzięki któremu już za kilka chwil możesz stać się posiadaczem, tego ciekawego tytułu, bez żadnych kombinacji, wystarczy, że pobierzesz instalator.

D4: Dark Dreams Don’t Wymagania Sprzętowe:

D4 Download PC to bardzo prosty w obsłudze instalator, które nie sprawi Ci żadnych trudności w czasie instalacji. Wybierając nasz produkt, możesz być pewien, że jedyne, na czym będziesz musiał się skupić, to należyte przeprowadzenie śledztwa, które na Ciebie czeka. Nie bój podjąć się wyzwania, ponieważ nie masz nic do stracenia. Gra D4 odznacza się oryginalną grafiką, która można przyrównać nawet do komiksowej, co sprawi, że jeżeli fani tego rodzaju zajęcia, jakim jest przeglądanie komiksów, poczują się jak w „u siebie”. Jeżeli oprawa graficzna trafia w wasze gusta, to dodamy ze swojej strony, że fani mangi, również znajdą coś dla siebie (a co? W końcu japońska produkcja!) Jak na tego rodzaju grę, wymagania nie są niskie, ponieważ aby pozwolić sobie na niebywałą przyjemność, jaką jest stawienie czoła wyzwaniom, jakie są w tej grze, będziemy potrzebowali procesora Intel Core i7 3.5 Ghz. Rekomendowana ilość pamięci ram to 8GB, natomiast potrzebna karta grafiki, która przeniesie nas w komiksowy świat to, co 2 GB GeForce GTX 670/ Radeon HD 7850 lub lepsza. Wolne miejsce na dyski, jakie zajmie ta gra to ok 20GB. Rekomendowany system operacyjny to Windows 7 lub Windows 8

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu D4 Pobierz będziesz mógł spełnić swoje detektywistyczne plany. Zapraszamy częściej na naszą stronę, gdyż pracujemy właśnie nad kilkoma innymi tytułami, które będą mogły Ci się spodobać.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *