1

Cyberpunk 2077 Download PC – Pełna Wersja

Cyberpunk 2077 Download PC Pełna Wersja Deluxe Edycja

mirror-DOWNLOAD

Cyberpunk 2077 Download PC już dostępny! Dzisiejszy instalator pozwoli ci przetestować najnowszą grę od polskiego studia CD Projekt RED. Jeżeli jesteś fanem futurystycznych gier, które łączą w sobie elementy RPG z akcją i skradanką, to Cyberpunk 2077 będzie idealnym rozwiązaniem na wiele tygodni, miesięcy, a może nawet i lat. Nasze urządzenie to przede wszystkim prosty w obsłudze instalator. Skupia się on oczywiście na dostarczeniu pełnej wersji gry ze wszystkimi funkcjami i opcjami. Korzystanie z naszego serwisu jest bardzo proste i intuicyjne, a gra oferowana jest w kinowej wersji polskiej, to jest z napisami oraz wszystkie niezbędnymi informacjami przetłumaczonymi na język polski. Sprawdź już teraz Cyberpunk 2077 Download i zagraj w jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji na świecie!

Cyberpunk 2077 Download PC - Pełna Wersja

Fabuła gry i co nieco o producencie

Produkcja pozwala nam się przenieść do roku 2077 do miasta Night City. Jest to fikcyjna metropolia w Stanach Zjednoczonych, która może poszczycić się niesławnym rekordem, jeżeli chodzi o przestępczość. W tym świecie na porządku dziennym są specjalne wszczepy i chipy, które mają za zadanie zmodyfikować nasze ciało i nas wzmocnić.

Korzystając z Cyberpunk 2077 Download masz oczywiście dostęp do pełnej wersji gry, w tym do niezwykle ciekawej historii. W Cyberpunk 2077 wcielimy się w postać początkującego najemnika płci męskiej lub żeńskiej (to od nas zależy wybór). Naszym zadaniem będzie rozwijać naszą karierę i awansować na drabinie społecznej.

Rozgrywka nabiera tempa w momencie, kiedy natrafiamy na specjalny chip, który umożliwia nam zgłębienie tajemnicy nieśmiertelności. Będąc w posiadaniu tak wartościowego przedmiotu, będziemy musieli zmierzyć się z ogromnymi korporacjami, które z chęcią ukradną ten chip i wykorzystają do własnych celów.

Cyberpunk 2077 Download PC - Pełna Wersja
Cyberpunk 2077 Download PC - Pełna Wersja

Cyberpunk 2077 Download PC Mechanika i rozgrywka :

Jak przystało na grę z elementami RPG, na samym początku będziemy mogli stworzyć naszą własną postać. Co ciekawe, dostosowując wygląd oraz poszczególne cechy i atrybuty, będziemy mogli łączyć typowe cechy męskie czy żeńskie. W ten sposób stworzymy idealną postać, która wyróżniać się będzie nie tylko wyglądem czy zachowaniem, ale również i mocnymi czy słabymi stronami.

mirror-DOWNLOAD

Wyżej wspomniane zachowanie nie jest bez znaczenia. Wybieramy jedną spośród kilku historii bohatera, która wpływać będzie na naszego bohatera. W ten sposób gra zaoferuje nam różne sposoby prowadzenia akcji i konwersacji. Z tego względu jeżeli wybierzemy postać awanturnika, to ciężko będzie osiągnąć konsensus przez rozmowę, a częściej będziemy rozwiązywać spory brutalnie. Cyberpunk 2077 Pobierz

Gameplay z gry :

Gra oferuje nam otwarty świat, który będziemy mogli przemierzyć zarówno samochodem czy motocyklem, jak i pieszo. Co ciekawe, w produkcji nie musimy się martwić o liniowość misji, gdyż w wielu przypadkach możemy wybrać czy chcemy wdać się w otwartą wymianę ognia z naszymi przeciwnikami, postarać się po cichu wyeliminować wszystkich i dotrzeć do celu, czy może w dyplomatyczny sposób negocjować z NPC. Przetestuj grę już teraz i wykorzystaj Cyberpunk 2077 Pobierz PC!

Cyberpunk 2077 Download PC
Cyberpunk 2077 Download PC

Tryby gry

Gra oferuje nam bardzo zaawansowany tryb dla jednego gracza. Przewidziany on został na wiele godzin gry, co oczywiście przełoży się na niesamowitą zabawę przez wiele tygodni, jeśli nie miesięcy. To, co jednak wielu z was chciałoby już dziś przetestować, to tryb wieloosobowy. Twórcy ze studia CD Projekt RED bardzo długo ukrywali ten tryb w tajemnicy. Jeśli jednak i ty chciałbyś zapoznać się z fabułą i tematyką gry, a do tego współpracować lub rywalizować z innymi graczami, to skorzystaj z Cyberpunk 2077 Recenzja!

Kwestie techniczne

Pod względem grafiki i dźwięku, gra jest zdecydowanie topowym produktem. Najwyższa jakość gwarantowana jest przez ten sam silnik, aczkolwiek zoptymalizowany i ulepszony, który otrzymaliśmy w przypadku gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. Warto zauważyć, że ulepszenia dotyczyły przede wszystkim kompatybilności oraz możliwości stworzenia całodziennego świata. Innymi słowy, otrzymamy tutaj również cykl dnia i nocy. Dodatkowo pamiętajmy o technologii ray tracingu oraz o tym, że silnik graficzny pozwoli nam cieszyć się wysokim natężeniem ruchu w mieście.

Wymagania minimalne dla Cyberpunk 2077 Download :

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 64 Nano 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 70 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Cyberpunk 2077 Download PC
 • Cyberpunk 2077 Pobierz
 • Cyberpunk 2077 Za darmo
 • Cyberpunk 2077 Gdzie pobrać
 • Cyberpunk 2077 Recenzja

PobierzGry24.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *