0

Crysis Remastered Pobierz Download PC Pełna Wersja

Crysis Remastered Pobierz

Crysis Remastered Pobierz Download PC Pełna Wersja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Crysis to jedna z tych serii, która z każdą kolejną wersją zaskakiwała nas coraz to lepszą grafiką. Nowinki technologiczne wprowadzane w produkcjach z serii Crysis gwarantowały nam niezwykle realistyczne i przepiękne gry akcji. Umieszczona w niedalekiej przyszłości, gra Crysis bardzo dobrze przyjęła się na rynku i pozostawała topem przez długi czas. Teraz nadszedł czas na odświeżenie pierwszej wersji gry oraz zaktualizowanie wizualnych aspektów produkcji. W ten właśnie sposób otrzymaliśmy Crysis Remastered Download . Jest to instalator, który oferuje pełną, całkowicie odblokowaną zremasterowaną wersję gry Crysis. Nasze usługi gwarantują w pełni bezpieczne i całkowicie anonimowe pobieranie. Co więcej, instalacja jest niemalże automatyczna, tak więc nie musimy martwić się o trudności i skomplikowany proces aktywacyjny. Sprawdź już teraz korzystając z Crysis Remastered Pobierz .

Fabuła i co nieco o producencie

W Crysis Remastered otrzymujemy standardową dla tej gry fabułę, w której wcielamy się w postać żołnierza sił specjalnych. Wyposażeni w specjalną zbroję, wyruszamy na misję, w której musimy odkryć co się stało z naukowcami, którzy w 2020 roku dokonali przerażającego odkrycia na jednej z fikcyjnych wysp na Morzu Południowochińskim.

Co ciekawe, na wyspę wkroczyła armia Korei Północnej, która z powodu problemów amerykańskich sił postanowiła zdominować teren oraz przywłaszczyć sobie znalezisko. Z tego względu cała wyspa została odcięta od reszty świata, a my będziemy musieli przeniknąć na teren wroga i uratować naukowców. Podczas gry cel zmienia się wielokrotnie. Z początku misja ratunkowa zmieni się w bezpardonową walkę o przetrwanie, w której to, co ciekawe, głównym przeciwnikiem nie będzie armia Korei Północnej, lecz przeciwnik o wiele groźniejszy, pochodzący nie z tego świata.

Crysis powstał w 2007 roku, a zremasterowana wersja gry przygotowana została przez autorów pierwowzoru we współpracą z zespołem Saber Interactive. Ci drudzy znani są natomiast dzięki przygotowaniu gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch. Samo studia Crytek ma na swoim koncie liczne produkcje, lecz to właśnie cykl Crysis cieszy się największą popularnością.

Crysis Remastered Download
Crysis Remastered Pobierz PC

Mechanika i rozgrywka w Crysis Remastered

Pod względem mechaniki I rozgrywki, gra przypomina dokładnie to, co widzieliśmy 13 lat temu. Oznacza to, że obserwujemy akcję z widoku pierwszej osoby. Jak na prawdziwego FPSa przystało, produkcja oferuje nam niezwykle duży teren, który zaskakuje nas otwartą strukturą oraz możliwością wyboru jednej z wielu dróg oraz wielu sposobów na wykonanie zadania. Oprócz niesamowitej grafiki, te elementy sprawiły, że ponad dekadę temu Crysis zaskoczył wszystkich i stał się jedną z najlepszych gier akcji na rynku. Z tego właśnie względu skorzystaj już dziś z instalatora Crysis Remastered Pobierz PC i sprawdź się w roli żołnierza sił specjalnych w specjalnym kombinezonie.

Główną różnicą, jeśli chodzi o ten tytuł i pozostałe gry akcji, to wykorzystanie futurystycznej technologii. Wspomniany wcześniej nanokombinezon, który nasz bohater nosi, oferuje szereg ciekawych funkcji. Pozwalają one zmodyfikować styl walki oraz dopasować się do danej sytuacji. Oczywiście podstawowymi atutami tego pancerza jest możliwość przeżycia bohatera w nietypowym i nieprzyjaznym środowisku.

Ciekawie zaczyna się, kiedy zaczynamy korzystać z umiejętności specjalnych, jakie nanokombinezon oferuje. Możemy, na przykład, przyspieszyć się bądź zwiększyć naszą siłę czy odporność na obrażenia. Oprócz tego, istnieje także możliwość aktywowania chwilowej niewidzialności.

Inną kwestią wartą wspomnienia jest szeroki zakres modyfikowania naszej broni. Możemy montować dodatki typu tłumik, różne celowniki, granatniki czy inne elementy, dzięki czemu każda broń zostanie dostosowana do naszego stylu gry. Jakby tego było mało, autorzy oferują nam możliwość zwiedzania wyspy pieszo lub przy wykorzystaniu pojazdów szerokiej maści.

Crysis Remastered Do pobrania
Crysis Remastered Chomikuj

Tryby gry

Zremasterowana wersja gry zaimplementowana została wyłącznie w tryb jednoosobowy. Pomimo tego ograniczenia, tytuł oferuje nam wiele godzin rozgrywki ze względu na bardzo rozbudowany i wciągający tryb fabularny. Dostępny jest on dzięki instalatorowi Crysis Remastered Do pobrania, tak więc skorzystaj z niego już teraz i sprawdź się w roli żołnierza sił specjalnych już teraz.

Crysis Remastered Pobierz Download PC Kwestie techniczne :

Największe różnice to te dotyczące samej oprawy audiowizualnej. Gra oferuje o wiele lepszą grafikę. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii, klasyczna odsłona oferowała bardzo dobre efekty wizualne. Teraz twórcy zadbali o to, aby odświeżyć każdą teksturę oraz każdy detal.

Bardzo duży wpływ na tak znaczące poprawienie grafiki miało wprowadzenie lepszych efektów cząsteczkowych. W połączeniu z całkiem nowym systemem oświetlenia oraz innymi nowinkami technicznymi (w tym skorzystanie z motion blur, ray tracing czy wprowadzenie wolumetrycznej mgły) gra oferuje nam bardzo wysoki poziom grafiki. Ma to oczywiście wpływ na wymagania sprzętowe. Z tego względu warto zapoznać się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami zanim przejdziecie do pobrania instalatora Crysis Remastered Download PC .

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i5-4590 3.3GHz lub AMD Ryzen R3 1200
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 Ti lub AMD Radeon R9 370 (OEM)
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane dla Crysis Remastered Pobierz :

 • Procesor Intel Core i5-6500 3.2GHz lub AMD Ryzen R5 1400
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon R9 390X
 • Pamięć RAM 12 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Crysis Remastered Pobierz
 • Crysis Remastered Download
 • Crysis Remastered Pełna Wersja
 • Crysis Remastered Do pobrania

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *