0

Control Download PC – Pełna Wersja – Recenzja – Link

Control Download PC jest już dostępna u nas , nowa gra twórców Remedy Entertainment staje dla was otworem :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Control Download PC - Pełna Wersja - Recenzja - Link

Witaj na naszej stronie gdzie przedstawiamy najnowszy instalator Control Download PC . Instalator ten powstał z inicjatywy naszych specjalistów, którzy uwielbiają przygodowe gry akcji. Naszą misją od wielu lat jest dostarczanie najlepszych gier dla naszych czytelników. Instalator Control Download to już nasz kolejny produkt, dzięki któremu uzyskasz nielimitowany, nieograniczony dostęp do pełnej wersji gry studia Remedy Entertainment. Gra swoją premierę ma 27 sierpnia 2019 roku na platformy PC, PS4 oraz Xbox One. W wersji gry na platformę PC tytuł uruchomimy z poziomu platformy STEAM, z której korzysta coraz więcej graczy. Warto wiedzieć, że instalując grę z pomocą Control Download Pobierz bez problemu przypiszesz grę do swojego aktywnego konta STEAM. Pozwoli to cieszyć się ciągłym wsparciem producenta o kolejne aktualizacje.

Fabuła gry i producent

Studio odpowiedzialne za produkcje Control na swoim koncie ma wiele znanych i lubianych tytułów. Wśród nich czołówkę zajmują Alan Wake oraz Quantum Break-z tych nowszych oraz oczywiście Max Payne I i II. Twórcy gry przygotowali dla nas niesamowicie interesujący produkt i dzięki Control Pobierz PC , możecie sprawdzić się w tej roli już teraz!

Control Download PC - Pełna Wersja
Control Download PC

Sama fabuła przenosi nas w stworzony na potrzebę rozgrywki świat science fiction gdzie wcielamy się w role kobiety. Jesse Faden, bohaterka, której losami kierujemy udaje się do tajnej organizacji FBK, czyli Federalne Biuro Kontroli. Nasza bohaterka już na starcie rozgrywki jest świadkiem inwazji mocy nie z tego świata. Po śmierci dyrektora organizacji Jesse przejmuje kontrolę nad organizacją i od teraz to my decydujemy, jakie będą kolejne kroki agencji. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem bohaterki jest zniszczenie przeciwnika, który zagraża naszemu istnieniu.

Control Download Mechanika gry :

Control to gra, w której akcje obserwujemy zza pleców naszej bohaterki-Jesse Faden. W trakcie rozgrywki korzystamy z futurystycznego pistoletu, który odgrywa rolę broni uniwersalnej. Dzieje się tak dlatego, że posiada wiele funkcji, gdyż mamy możliwości zmiany kształtu broni zyskując przy tym nowe umiejętności takie jak telekineza, możliwość dosłownego rzucania przeciwnikami oraz obiektami. Rozgrywka największy nacisk kładzie na dynamicznej walce z kolejnymi przeciwnikami korzystając z otoczenia i omawianej wcześniej broni specjalnej. Dodatkowo przydatne okazać się mogą zdolności specjalne oraz pozostały ekwipunek, który możemy modyfikować na wiele sposobów.

Tryby gry

Gra Control, którą otrzymasz korzystając z instalatora Control Pełna Wersja , pozwoli na cieszenie się całą dostępną oficjalnie treścią gry. Twórcy oferują jedynie tryb dla jednego gracza, który jest niezwykle rozbudowany i zapewnia zabawę na wiele godzin. O ile nie ma tutaj trybu wieloosobowego, to nie powinno to wpłynąć na odbiór gry. Jest to spowodowane oczywiście faktem, że twórcy poświęcili bardzo dużo czasu na dopracowanie trybu dla jednego gracza. Dlatego warto przetestować grę oferowaną przez instalatora Control Do pobrania !

Control Download

Kwestie techniczne

Control to trzecioosobowa strzelanka, która charakteryzuje się ciekawą mechanika rozgrywki. Dla niektórych graczy jednak sama mechanika gry czy fabuła nie wystarcza. Warto zatem wiedzieć, jak dobrze została zaprojektowana gra pod względem graficznym. Control będzie obsługiwać ray tracing, czyli techniki śledzenia promieni w grach komputerowych. Sprawia to, że odbicia w lustrach, taflach wody i innych będą realistycznie odwzorowane. Control oferuje ogromny świat, który dopracowany jest w każdym szczególe. Dzieje się tak dlatego, że większość dostępnych na ekranie elementów możemy używać lub modyfikować. Szata graficzna robi ogromne wrażenie.

Control Gra Download

Dynamika rozgrywki, mnogość efektów wizualnych i wysoka szczegółowość terenu i obiektów nie obciążają procesora dzięki czemu gra jest płynna nawet na gorszym komputerze. Ścieżka dźwiękowa w tym muzyka towarzysząca nam podczas przemierzania kolejnych lokacji jest świetnie dopasowana. Znacząco wpływa na klimat rozgrywki pozwalając wczuć się jeszcze lepiej w styl prezentowaną historię. Pod względem wymagań, gra z pewnością zaskoczy swoją przystępnością na nieco słabsze maszyny. Oczywiście powinniśmy pamiętać, że jest to nowa produkcja i pewne ograniczenia są.

Wymagania minimalne Control Download :

– Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz lub AMD FX-8350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260X v3

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 10 64 bitowym

– Kompatybilność z DX 12

– 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz lub AMD FX-8370

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 980 Ti 6GB lub AMD Radeon R9 FURY X 4GB

– 16 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 10 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 12

– 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Control Download PC
  • Control Torrent
  • Control Pełna Wersja
  • Download Control PC
  • Control Recenzja Gry

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *