Nowości Pełna Wersja

Conan Exiles Download Pełna Wersja PC

Conan Exiles Download Pełna Wersja PC

Conan Exiles Download Pełna Wersja PC od dzisiaj dostępna u nas do pobrania , z linków które są dostępne poniżej razem z pełnymi informacjami o grze:

Conan Exiles Download to kolejna świetna produkcja studia FunCom, które to stworzyło już takie popularne tytuły jak Age Of Conan: Hyborian Adventures oraz Anarchy Online. Conan Exiles Download jest to na pewno ciekawa propozycja dla fanów survivalów ponieważ gra zakłada model RPG z otwartym światem wraz z elementami survivalu przez co tytuł na pewno wywoła wiele hałasu i będzie konkretną konkurencją dla takich gier jak Ark czy RUST. Gra swoja premierę miała w styczniu, 2017 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów tego typu rozgrywki. Na naszej stronie możesz pobrać tę grę w pełni za darmo z wieloma wersjami językowymi, w tym z lektorem polskim, przez co Twoja przygoda będzie o wiele ciekawsza i sprawi CI więcej przyjemności.

Conan Exiles Download

Conan Exiles Download swoja fabuła delikatnie odbiega od obecnie panujących gier o podobnym charakterze ponieważ przenosi nas w jasno określone uniwersum jakim jest fantastyczny świat Conana Barbarzyńcy, w którym to wcielamy się w role wyrzutka. Naszym głównym celem jest przeżycie. Akcja w Conan Exiles Download prezentowana jest z dwóch możliwych do wyboru perspektyw: z trzeciej osoby oraz z oczu bohatera. Cała rozgrywka w świecie Conana będzie nas zmuszać od czasu do czasu do przemierzania kolejnych terenów w poszukiwaniu nowych surowców, zwierząt oraz wielu innych potrzebnych do życia elementów. W trakcie przemierzania pustyni, kanionów oraz innych ciekawych lokalizacji takich jak ruiny możemy natknąć się na rozmaite inskrypcje, a także inne pozostałości po cywilizacjach np starożytne księgi.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Conan Exiles Download bardziej szczegółowo o grze , wymagania oraz recenzja:

Do naszego użytku został oddany rozbudowany tryb craftingu, który to wraz z rozwojem naszej postaci daje nam kolejne możliwości stworzenia nowej, lepszej i efektywniejszej broni czy mocniejszych konstrukcji, które ochronią nas przed napastnikiem. W Conan Exiles naszymi przeciwnikami są bandyci, wygnańcy, a także agresywne zwierzęta czy warunki atmosferyczne takie jak zamiecie śnieżne czy burze piaskowe. Każdego napotkanego przeciwnika możemy schwytać i poświecić ich w ołtarzu, aby otrzymać błogosławieństwo od bogów. To, co wyróżnia tę grę na tle innych gier survivalowych to fakt, ze w trakcie rozgrywki możemy spotkać sztuczną inteligencje NPC z których możemy zrobić swoich poddanych w roli żołnierzy czy budowniczych. Dodatkowo w grze widnieje wiele parametrów, które będą odgrywać kluczową rolę w trakcie naszych kolejnych starć, to na co trzeba zwrócić uwagę to między innymi kondycja psychiczna, jak i fizyczna. Gra dostępna jest w trybie multiplayer oraz singleplayer przez co sami decydujemy czy chcemy przemierzać ten otwarty świat w pojedynkę, czy z przypadkowymi graczami z całego świata lub przyjaciółmi. Bardzo miłe ze strony autorów gry jest możliwość założenia własnego serwera, w którym sami definiujemy warunki gry, poszczególny przypływ surowców czy szybkość craftowania danego przedmiotu.

Trailer:

Nasz instalator jest w pełni darmowy a aktywacja gry przebiega w bardzo prosty sposób, jedyne co musisz zrobić to pobrać pliki z naszego serwera i uruchomić go przez panel administratora. Użytkowanie naszego instalatora jest bardzo proste i intuicyjne i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania przez co nawet najmłodsze osoby mogą z niego korzystać. Przed pobraniem gry prosimy zapoznać się z wymaganiami dostępnymi na naszej stronie.

Dziękujemy za Waszą ogromną pomoc w utrzymaniu naszych serwerów, to właśnie dzięki wam, możemy zapewnić tak szybką możliwość pobierania.

Prosimy abyście w dalszym ciągu wysyłali propozycje kolejnych gier jakie mamy udostępnic na naszej stronie oraz o aktywne branie udziału w dyskusjach na naszym forum a także w sekcji komentarzy.

Minimalne wymagania wymagane aby uruchomić poprawnie Conan Exiles Download :

System: Windows 7 64 bitowy

Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz lub AMD FX-8150

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370

Pamięć RAM: 8 GB

Wolne miejsce: 25 GB

Rekomendowane wymagania Conan Exiles Pobierz PC:

System: Windows 7 64 bitowy

Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz lub AMD FX-9590

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 2 GB lub AMD Radeon R9 380

• Pamięć RAM: 16 GB

• Wolne miejsce: 25 GB

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *