0

Car Trader Simulator Download PC – Pełna Wersja — Link

Car Trader Simulator Download PC informacje o grze , recenzja , link do jej pobrania oraz więcej ważnych informacji :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Car Trader Simulator Download PC - Pełna Wersja -- Link

Czy chciałeś kiedyś spróbować swoich sił jako handlarz samochodowy? Car Trader Simulator Download PC to instalator, który nie tylko pozwoli ci sprawdzić się w tej roli, ale również wciągnie cię dzięki swojej nietuzinkowej mechanice! Przygotowaną produkcję pochwalić można przede wszystkim za bardzo realistycznie oddany świat handlarza samochodowego oraz to, w jaki sposób profesja ta zarabia. My, jako twórcy tego instalatora, możemy pochwalić się ponad przeciętną wiedzą programistyczną, która była niezbędna do zaprogramowania w pełni działającego instalatora. Dzięki temu, korzystając z instalatora Car Trader Simulator Download będziemy mogli nie tylko mogli przetestować podstawowe funkcje gry, ale również zapoznać się ze wszystkimi opcjami oraz możliwościami, jakie symulatora handlarza samochodowego oferuje. Jest to zatem instalator przygotowany od podstaw z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości serwisu poprzez bezproblemową rozgrywkę.

Car Trader Simulator Download PC Fabuła gry oraz producent :

Car Trader Simulator to polski twór, przygotowany zarówno przez polskiego dewelopera, jak i opublikowany przez polską firmę. Live Motion Games do spółki z wydawcą PlayWay, osobami odpowiedzialnymi za wydanie takich gier jak na przykład Car Mechanic Simulator, Truck Mechanic, czy Symulatory Farmy, postanowili przygotować nam grę, która opowie nam o jednej z ciekawszych profesji, jaką jest handlowanie samochodami. W grze wcielamy się w dealera, który kupuje uszkodzone samochody używane, a następnie po naprawie je sprzedaje. Wszystko zależy od nas. Możemy zdecydować się zarówno na to, żeby kupić pawie nowy samochód o delikatnych uszkodzeniach czy niemalże zabytkowy pojazd mocno rozbity. Wykorzystując podany instalator, Car Trader Simulator Pełna Wersja PC , możemy już dziś sprawdzić się w roli handlarza i sprawdzić jak dużo zarobimy na danym zakupie!

Car Trader Simulator Download
Car Trader Simulator Download PC

Mechanika gry

Pod względem rozgrywki, warto wspomnieć o tym jak całość gry przebiega. Przede wszystkim rozpoczynamy nasze zmagania z raczej małą sumką pieniędzy. Za tę kwotę będziemy musieli nie tylko kupić samochód, ale również sprowadzić go do serwisu, naprawić, a następnie wystawić na sprzedaż. Warto dodać, że w zależności od miejsca, w którym dany samochód się znajduje, zapłacimy więcej bądź mniej za lawetę. Oprócz tego, po zakupie możemy wybrać czy dane uszkodzenie naprawimy w autoryzowanym serwisie obsługi, u mechanika znanego ze swojej rzetelności, czy w najtańszym warsztacie, jaki znajdziemy. To wszystko zależy od tego jak bardzo jesteśmy w stanie zaryzykować, naprawiając samochód po taniości.

Gdy tylko naprawimy samochód, będziemy musieli go odpowiednio zareklamować. Mamy tutaj do dyspozycji różne sposoby reklamowe, które pomogą nam w sprzedaży. Gdy tylko wystawimy ogłoszenia, klienci zaczną dzwonić. Kolejną niezwykle ważną i jakże istotną częścią gry jest odpowiednie wynegocjowanie ceny. Oczywistym jest, że klient będzie chciał kupić samochód jak najtaniej. To od nas zatem zależy, żeby sprzedać samochód z odpowiednim zyskiem. Car Trader Simulator Pełna Wersja to instalator, który pozwoli ci sprawdzić jak dobrze negocjujesz cenę i jak dobrym handlarzem tak naprawdę jesteś!

Car Trader Simulator Pobierz PC

Tryby gry

Twórcy zdecydowali się skupić na przygotowaniu gry dla jednego gracza. Oznacza to, że nie będziemy mogli przetestować swoich umiejętności handlarza w starciu z innymi graczami. Nie jest to jednak do końca minus tej gry, gdyż dzięki ograniczeniu trybów gry do jednego, twórcy mogli poświęcić swój czas na dopracowanie tego trybu, a co za tym idzie na przygotowanie go jak najlepiej tylko mogli.

Kwestie techniczne

Kolejną, dosyć ważną rzeczą związaną z grą Car Trader Simulator jest oczywiście wzięcie pod uwagę kwestii technicznych. Ze względu na dosyć prostą i niewymagającą oprawę graficzną, gra nie potrzebuje najnowszych komputerów do uruchomienia. Co więcej, po włączeniu produkcji, będziemy mogli nie tylko cieszyć się z produkcji na wysokiej klasy sprzęcie, ale również na starszych, nieco mniej wydajnych komputerach. Gra została przygotowana na podstawie prostej, dwuwymiarowej grafiki. Dzięki temu jest ona przejrzysta i gracz może skupić się na strategicznych i ekonomicznych elementach, pokazując wszystkim jak dobrym handlarzem jest. Skorzystaj z instalatora Download Car Trader Simulator Pobierz PC i sprawdź już dziś z jak bardzo interesującą grą mamy do czynienia!

Minimalne wymagania Car Trader Simulator Download :

 • Procesor Intel Core i3 3.1 GHz lub jego odpowiednik AMD Phenom II X3 2.8 GHz
 • Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c
 • System operacyjny Windows 7/8/10
 • 4 GB pamięci RAM

Zalecane wymagania do gry:

 • Procesor Intel Core i5-2300 lub jego odpowiednik AMD Athlon X4 760K
 • Karta graficzna kompatybilna z DirectX 11
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • 8 GB pamięci RAM
 • Car Trader Simulator Download PC
 • Car Trader Simulator Pełna Wersja
 • Car Trader Simulator Do pobrania
 • Car Trader Simulator Ściagni
 • Car Trader Simulator Torrent
 • Download Car Trader Simulator Pobierz PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *