0

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC

Car Mechanic Simulator 2018 PC

24,92zł - 73%
Kup Grę

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC więcej konkretniejszych informacji o samej grze oraz jej pobraniu:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Rozgrywka w grach symulacyjnych staje się z dnia na dzień ciekawsza, szczególnie kiedy weźmiecie pod uwagę coraz bardziej rozwijającą mechanikę. Symulator mechanika samochodowego, który za momencik opiszemy, został przygotowany w sposób rzetelny i bezproblemowy. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi nie tylko za Car Mechanic Simulator 2018 Download , ale również za inne interesujący aplikacje, które dostarczają wam pełne wersje gier już od wielu miesięcy. Dzisiejsza produkcja nie różni się niczym od pozostałych, jakże świetnie przygotowanych instalatorów. Car Mechanic Simulator 2018 Download PC zawiera w sobie wszystkie potrzebne pliki instalacyjne, a nawet dodatki typu DLC oraz spolszczony tekst, czyli polską wersję kinową. Jeśli pragniecie dowiedzieć się o grze więcej, zanim oczywiście przejdziecie do sekcji pobierania, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Car Mechanic Simulator 2018 Download PC

Fabuła gry

Jak się pewnie domyślacie, fabuła w grze symulacyjnej tak naprawdę nie istnieje. Mamy tu jednak dostęp do kariery, gdzie zaczynamy od mało wymagających napraw, a gdy nasz warsztat stanie się o wiele bardziej szanowany, to otrzymamy o wiele ciekawsze zlecenia. Dzięki Car Mechanic Simulator 2018 Download możecie sprawdzić się w roli mechanika i sprawdzić jak szybko naprawicie samochód oraz czy zrobicie to w ogóle w poprawny sposób.

Car Mechanic Simulator 2018

Mechanika gry i rozgrywka

Założenia serii pozostały takie same, czyli będziemy musieli naprawiać kolejne samochody, które pojawią się w naszym warsztacie. Jednakże, ta seria dostarczy nam o wiele więcej samochodów. Mamy tutaj do dyspozycji około czterdzieści pojazdów. Cały proces naprawy wygląda identycznie jak w warsztacie. Na samym początku będziemy musieli zlokalizować problem przez testowanie samochodu w danej sytuacji. Gdy to zrobimy, będziemy mogli zająć się wymianą części oraz oczywiście montażem nowych. Progres ten jest żmudny i żeby upewnić się, że zrobimy wszystko po kolei, musimy postępować zgodnie z instrukcjami. Po wszystkim, warto pamiętać o sprawdzeniu naszego pojazdu na torze wyścigowym, gdzie przetestujemy każdą zamontowaną część. Oprócz tego, nasz wehikuł może zostać przekolorowany na jakikolwiek kolor chcemy. Pozwoli to jeszcze bardziej poprawić jego wygląd. Chcecie sprawdzić tę grę? Możecie zrobić to dzięki Car Mechanic Simulator 2018 Pełna Wersja , bardzo rozwiniętemu instalatorowi, który może zrobić wszystko za was!

Car Mechanic Simulator 2018 Pełna Wersja PC

Tryby gry

Gdy mowa o trybach gry, warto zwrócić uwagę na fakt, że gra dostępna jest jedynie w trybie dla jednego gracza. Nie powinno nas to zaskoczyć, gdyż ciężko wyobrazić sobie symulator naprawy samochodu w trybie kooperacji czy w trybie dla wielu graczy. Jednakże gdy tylko będziemy mieć dostęp do Internetu, możemy oczywiście dzielić się naprawionymi samochodami oraz osiągnięciami, a także odblokowywać kolejne poziomy, gdzie coraz to nowsze i bardziej skomplikowane narzędzia będą do naszej dyspozycji. Car Mechanic Simulator 2018 Download PC to instalator, który oferuje grę z jednym trybem. Jest to jednak jedyny tryb w grze. Pomimo to, warto zwrócić uwagę na nasz instalator, gdyż pozwoli wam cieszyć się grą w Internetowej platformie cyfrowej.

Kwestie techniczne

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Grafika, jaką otrzymamy w grze Car Mechanic Simulator 2018 została o wiele poprawiona i nie bazuje na rozwiązaniach z poprzedniczek. Instalator Car Mechanic Simulator 2018 Download  pozwoli wam przetestować grę w pełni, z każdym dodatkiem. Audiowizualne otoczenie cieszy oko. Niektórzy fani serii mogą grę porównać nawet do RPGa lub gry akcji, gdzie grafika pełni całkowicie inną, znacznie ważniejszą rolę. Tutaj możemy co prawda podziwiać naprawiane przez nas auto, ale to tyle. Cieszy jednak fakt, że zostało ono tak szczegółowo przygotowane jak w grach wyścigowych czy wyżej wspomnianych gatunkach. Jest to oczywiście zaleta, ale nie musimy martwić się o zbyt wymagające ustawienia gry. Tekstury zostały przygotowane w zoptymalizowany sposób, dzięki czemu gdyż nie otrzymamy zawyżonych wymagań, z którymi nasz komputer miały problem. Warto jednak odnotować, że gra momentami przedstawia fotorealistyczną grafikę, która możliwa była właśnie przez nowy silnik graficzny.

W takim razie sprawdźmy czy pobieranie Car Mechanic Simulator 2018 Download  będzie miało sens!

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3 3.0 GHz lub jego odpowiednik AMD

– Karta graficzna 2 GB VRAM z serii NVidia GeForce GTX 660 lub jej odpowiednik AMD

– 4 GB pamięci RAM

– system operacyjny Windows 7 64 bitowy

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5 3.4 GHz lub jego odpowiednik firmy AMD

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 970 lub jej odpowiednik firmy AMD

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *