Nowości Pełna Wersja

Call to Arms Download Pełna Wersja PC

Call to Arms Pełna Wersja PC

Call to Arms Download Pełna Wersja PC gra dostępna dla was do pobrania z linków dwóch które znajdziecie poniżej strony z recenzja gry:

Call to Arms Download wreszcie dostępny! Co nam oferuje?

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Oferuje nam grę strategiczną, która skupia naszą uwagę na współczesnych konfliktach zbrojnych na świecie. Digitalmindsoft studio, które stoi za produkcja tego tytułu współpracowało przy projekcie Men of War. Gra swoją premierę w wersji wczesnego dostępu miała w 2015 roku, a pełna wersja gry dostępna jest do pobrania od 2017 roku. W dzisiejszym artykule uzyskasz dostęp do tej niesamowitej strategii za darmo a dodatkowo otrzymasz pełen pakiet DLC.

Call to Arms Download Call to Arms Download Pełna Wersja PC

Co nieco o grze

Call to Arms Download to jak już wspomnieliśmy strategia czasu rzeczywistego, w której możesz grać w pojedynkę przeciwko sztucznej inteligencji. Twórcy udostępnili tryby gry dla wielu graczy, dzięki czemu możesz stanąć ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi i walczyć przeciwko innym graczom. Możesz także zawiązać sojusz ze sztuczną inteligencją. W grze występują dwie frakcję, którymi możemy walczyć, a każda z nich posiada unikalne budynki. Każda ze stron posiada specjalne jednostki zarówno artyleryjskie, jak i lądowe i powietrzne. Dla każdej frakcji zostały przydzielone bronie ręczne w ilości 60 sztuk, które możemy dowolnie modyfikować w zależności od naszych upodobań. W trakcie rozgrywki zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu możemy zmieniać tryb gry z podstawowego, typowego dla strategii na widok charakterystyczny dla gier akcji. Dzięki takiej mechanice będziemy mogli z łatwością prowadzić zaawansowane strategie. Tryb akcji pozwoli nam wcielić się w dowolną jednostkę, możemy np. kierować danym czołgiem i ostrzeliwać jedną lokalizację, przez co nasz atak może być jeszcze skuteczniejszy.

Perspektywa w grze jest uzależniona tylko i wyłącznie od preferencji gracza. Warto podkreślić, że gra działa na ulepszonym, znanym silniku z gry Men Of War, co gwarantuje nam płynność rozgrywki oraz bardzo zadowalającą jakość grafiki.

Call to Arms Download Co oprócz gry otrzymacie po skorzystaniu z naszych usług?

Nasz profesjonalny zespół przygotował specjalnie na Wasze prośby tę świetną strategię wraz z dodatkami DLC. Dzięki temu, że do podstawowej wersji gry otrzymasz możliwość instalacji pełnego pakietu DLC otrzymasz wiele ciekawych i jakże przydatnych funkcji w grze. Pomijając nowe mapy, pojazdy, bronie oraz mnóstwo usprawnień dla interfejsu gry, oraz HUD otrzymasz permanentny bonus doświadczenia. Po każdej wygranej potyczce otrzymasz dwa razy więcej doświadczenia niż osoby, które nie posiadają pakietu DLC.

Ważna informacja! Aby gra działała poprawnie wymagane jest posiadanie konta na platformie STEAM. Nasz instalator automatycznie generuje unikalny klucz, który możemy przypisać do naszego darmowego konta. Po przypisaniu gry uzyskujemy dostęp do pełnej zawartości Call to Arms Download  oraz do dodatków, jakie otrzymujemy na STEAM. Są to karty kolekcjonerskie, osiągnięcia, statystyki gier oraz ilość graczy online, forum gry, warsztat, sklep z dodatkowymi funkcjami oraz skórkami. Dodatkowo do naszego użytku został oddany bardzo prosty edytor map, w których możemy stworzyć nasz własny, unikalny scenariusz do gry ze znajomymi.

Jak działa Call to Arms Download i jak przebiega proces instalacji tejże gry?

Instalator do gry, który możesz pobrać na naszej stronie jest bardzo prosty w obsłudzę i wymaga od Ciebie jedynie czytania ze zrozumieniem. Postępowanie zgodnie z zaleceniami na ekranie również będzie kluczowe, aby proces instalacji przebiegł pomyślnie. Uprzedzając wasze pytania; instalator nie wymaga specjalistycznych programów, aby działał poprawnie, jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym Windows oraz direct X. Instalator dostępny jest w języku polskim, oraz angielskim.

Przed pobraniem gry, koniecznie zapoznaj się z wymaganiami minimalnymi oraz rekomendowanymi:

Minimalne wymagania systemowe dla Call to Arms Download :

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Karta Graficzna: 1 GB GeForce GTX 480 lub Radeon HD 5850

Miejscy na dysku HDD: 30 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

Rekomendowane wymagania systemowe dla Call to Arms Download :

Procesor: Intel Core i5 2.6 GHz lub Intel Core i5-4570 3.20 GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Karta Graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 960M, 2 GB GeForce GTX 760/ Radeon R9 270X

Miejsce na dysku HDD: 35 GB

System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7/ 8

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *