2

Call of Duty WWII Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Call of Duty WWII Download

Call of Duty WWII Download PC gra jest już dostępna , oczywiście będzie ona aktualizowana aby można było grać online , pamiętajcie tylko my dajemy taka możliwość , życzymy miłej gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Witaj, jeżeli trafiłeś na naszą stronę po raz pierwszy to wiedz, że uzyskasz tutaj pełen dostęp do naszego własnego instalatora gry Call Of Duty WWII Download . W tym artykule przedstawimy Ci krok po kroku jak wygląda instalacja, instalator oraz sama rozgrywka. Zapoznasz się tutaj z fabułą, mechaniką gry oraz kwestiami technicznymi czy wymaganiami w kilka chwil. Nie potrzebujesz odwiedzać innych stron, ponieważ wszystko czego potrzebujesz znajdziesz u nas, w pełni za darmo. Instalator Call of Duty WWII Download PC to nasz autorski projekt. Tak jak w przypadku każdej innej gry zawsze podchodzimy do projektu indywidualnie. Zawsze staramy się, aby nasz instalator był intuicyjny oraz prosty w obsłudze. Tym razem nie było inaczej. Oferowany instalator jest kompatybilny z obecnymi standardami oprogramowani na platformie PC. W pełni zautomatyzowane aktualizacje, które sprawią, że gra zawsze będzie działać z obecnymi łatkami czy hotfixami. Wypróbuj go sam i pobierz go już teraz aby wcielić się w rolę żołnierza WWII.

Call of Duty WWII Download PC

Fabuła gry

Call OF Duty WWII to kolejna część najbardziej popularnej serii FPS-ów. Za stworzeniem tego dzieła stoi studio Sledgehammer Games, które na swoim koncie ma między innymi Call Of Duty Advanced Warfare z 2014 roku. Gra swoją oficjalną premierę ma 2017 w Lisopadzie, jednak obecna wersja gry dostępna jest na naszej stronie już teraz. Fabuła gry jak się można domyślać z samego tytułu osadzona została w czasach II wojny światowej. Gracze podczas przechodzenia kampanii należeć będą do słynnej 1 Dywizji Piechoty (ang. Big Red One). Nasz niewielki oddział stanie u boku wojsk brytyjskich oraz będzie wspomagać francuski ruch oporu. Zjednoczenie to jest zgodne z hasłem, że na wojnie nikt nie walczy sam, a dzięki temu gracze będą mogli spojrzeć na konflikt z wielu perspektyw oraz brać udział w kluczowych bitwach. Instalator Call of Duty WWII Download pozwoli ci zagrać w tę grę!

Call of Duty WWII GRA PC

Mechanika gry

Call of Duty WWII Download udostępnia nam grę, której widok na cała akcję mamy z perspektywy pierwszej osoby, czyli FPP. W fabule już wspomnieliśmy o tym, że będziemy uczestniczyć w kluczowych bitwach konfliktu, przez co odwiedzimy takie miejsca jak Ardeny, Paryż oraz inne lokacje. Zatem przyjdzie nam walczyć nie tylko w ciasnych uliczkach oraz również otwartych terenach. Arsenał broni, jaki występuje w wyżej omawianej produkcji naprawdę robi wrażenie. Poszczególne elementy broni, odrzut czy też inne parametry zostały idealnie odwzorowane. Całość prezentuje się naprawdę świetnie zarówno wizualnie jak i od strony technicznej. W trakcie rozgrywki będziemy mogli skorzystać nie tylko z pistoletów czy karabinów maszynowych, ale również z broni typu miotacza ognia czy wyrzutni. Ciekawą zmianą w systemie rozgrywki jest fakt, że aby zregenerować zdrowie czy amunicję musimy poprosić o to naszego towarzysza. Nie uświadczymy w tej części Call Of Duty automatycznej, praktycznie natychmiastowej regeneracji zdrowia jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry.

Download Call of Duty WWII Pełna Wersja PC

Call of Duty WWII Download PC Tryby gry:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Standardowo dla serii Call Of Duty mamy do zabawy kampanie fabularną dla jednego gracza oraz wiele wariantów wieloosobowej rozgrywki online. Kampania, o której już wspomnieliśmy opisując fabułę na pewno będzie dla nas dobrym wprowadzeniem oraz będzie stanowić swoisty samouczek. Zalecamy przejście kampanii, aby poznać poszczególne lokacje oraz rodzaje broni i ich atrybuty. Zaowocuje to stanowczo w trybie dla wielu graczy, który dla większości graczy stanowi główna rozrywkę i to właśnie tutaj spędzają swój cały czas doskonaląc swoje umiejętności strzeleckie. Prócz podstawowych trybów gry wieloosobowej, nowa część została wzbogacona całkowicie nowym trybem, jakim jest „Wojna”. Tryb gry zombie, w którym będziemy walczyć z zombiakami, również występuje w tej produkcji. Ciekawostką jest fakt, że będziemy mogli z góry określić nas styl gry wybierając klasę taka jak np. żołnierz piechoty, snajper, spadochroniarz czy czołgista. Call of Duty WWII Download jest instalatorem, który dostarczy ci każdy z trybów. To wszystko oczywiście występuje zarówno w kampanii jak i w rozgrywce multiplayer.

Call of Duty WWII Torrent

Kwestie techniczne

Nowa część serii standardowo już oferuje nam naprawdę wysoki poziom oprawy graficznej. Ogromne nasycenie szczegółami oraz nawet najmniejszymi elementami sprawia, że gra wygląda bardzo realistycznie i pozwala nam się jeszcze bardziej wczuć w rolę żołnierza. Świetny soundtrack, który towarzyszy nam w trakcie rozgrywki dodaje temu tytułowi charakteru. Call Of Duty WWII Download PC, który oferuje pełną wersję gry sam w sobie nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Gra natomiast ze względu na to co oferuje wymaga odpowiedniego sprzętu. Ze szczegółowymi wymaganiami oraz rekomendacjami sprzętowymi można zapoznać się na stronie producenta.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3-3225 3.3GHz lub AMD FX-4300

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7850

– 8 GB pamięci RAM

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Call of Duty WWII Download PC
  • Call of Duty WWII Torrent
  • Call of Duty WWII utorrent
  • Call of Duty WWII Crack
  • Call of Duty WWII Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *