Call of Duty Modern Warfare Download PC
Akcji Pełna Wersja

Call of Duty Modern Warfare Download PC – Pełna Wersja

Call of Duty Modern Warfare Download

Call of Duty: Modern Warfare Xbox ONE

199,43zł - 39%
Kup Grę

Call of Duty Modern Warfare Download PC dostępny już od dziś tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Call of Duty Modern Warfare Download PC już gotowe! Dzisiaj przedstawiamy wam jeden z najciekawszych i najbardziej pożądanych instalatorów na rynku. Każdy z nas słyszał o serii Call of Duty. Najznamienitsza seria o wojnie powraca częściowo do korzeni poprzez udostępnienie nam po raz kolejny nowoczesnej wojny. Instalator Call of Duty Modern Warfare Download to jeden z najlepszych sposobów na zagranie w tę grę. Udostępniamy wam nie tylko pełną produkcję, ale również dostęp do cracka, klucza seryjnego, wszystkich dodatkowych pliczków oraz sterowników, łatek i aktualizacji i wszystkiego, czego tak naprawdę potrzeba! Sprawdź już teraz czy najnowsza odsłona CoDa zaciekawi cię rozgrywką i fabułą!

Call of Duty Modern Warfare Download PC

Fabuła i producent

Za produkcję Call of Duty Modern Warfare odpowiedzialne jest znane i lubiane przez każdego fana serii CoD studio Infinity War. Tym razem w pracach pomogli im programiści ze studia Beenox Inc. Twórcy znani są przede wszystkim z początkowych edycji serii, to jest Call of Duty oraz Call of Duty 2. Jednakże, to seria Modern Warfare oraz po części Call of Duty Ghosts sprawiło, że gracze pokochali twórców.

Call of Duty Modern Warfare Download
Download Call of Duty Modern Warfare PC

W grze wcielimy się w elitarnego żołnierza sił specjalnych Tier 1 bądź w arabską żołnierkę. Gra oferuje nam niezwykle ciekawą fabułę oraz scenariusz opracowany niczym do filmu wojennego. Akcja gry toczy się głównie w 2019 roku, ale niejednokrotnie przeniesiemy się wstecz o kilkanaście lat, aby wziąć udział w walkach w retrospekcjach. Call of Duty Modern Warfare Pobierz to prosty i sprawdzony sposób na przetestowanie najnowszej gry spod szyldu Activision.

Call of Duty Modern Warfare Download PC Mechanika gry :

Grę obserwujemy tak jak zawsze z pierwszej osoby, a więc jest to typowy FPS. Po nieudanej próbie pozostawienia trybu fabularnego, producenci postanowili raz jeszcze skupić się na scenariuszu i upewnić się, że będzie to główny trzon gry. Z tego względu będziemy mogli wziąć udział w rozmaitych zadaniach i spróbować się w cichych i tajnych operacjach bądź w prawdziwej wojnie na otwartym terenie. Dodatkowo w grze będziemy mogli wcielić się w operatorów najróżniejszych machin wojennych, a na dodatek przyjdzie nam przetestować najnowsze gadżety, jakie żołnierze sił specjalnych wykorzystują w swoich misjach. Spróbuj Call of Duty Modern Warfare Download i sprawdź się w najnowszej odsłonie Call of Duty!

Gameplay :

Tryby gry

Klasycznie dla Infinity Ward, w grze będziemy mogli wziąć udział w jeszcze dwóch innych trybach. Oprócz opisanego trybu dla jednej osoby, producenci postanowili zaoferować graczom przetestowany tryb kooperacyjny zwany Spec Ops. W nim będziemy mogli razem z innymi graczami współpracować, aby zwyciężyć z innymi. Warto również zaznaczyć, że ostatni z trzech trybów, czyli tryb wieloosobowy, wzbogacony został o specjalny tryb wojenny. Na jednej mapie może wziąć udział aż 64 graczy, co z pewnością spodoba się osobom pragnących namiastki prawdziwej wojny.

Download Call of Duty Modern Warfare Pełna Wersja
Download Call of Duty Modern Warfare Chomikuj

Kwestie techniczne

Pod względem graficznym gra nie odbiega daleko od poprzedniczki. Warto jednak zauważyć, że produkcja bazuje na nowym silniku, który powstał w Krakowie w jednym z oddziałów studia Infinity Ward. Gwarantuje to nam wysoką jakość grafiki. Jeżeli chodzi o dźwięk, to oczywiście warto pamiętać o wykorzystaniu technologii Dolby ATMOS, która wspiera dźwięk i oddaje najrealistyczniejszy dźwięk wojny oraz militari.

To, co jednak zasługuje na szczególną uwagę, to o wiele lepsza gra świateł oraz dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Widoczne jest to podczas przerywników filmowych, które niesamowicie realistycznie oddają każdą postać oraz jej zachowanie, ruchy oraz mimikę. Oczywiście gra może się pochwalić również udziałem prawdziwych żołnierzy Navy SEALs, którzy wzięli udział w sesjach Motion Capture, dzięki czemu odwzorowanie ruchów prawdziwych żołnierzy jest jeszcze realistyczniejsze.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zanim zdecydujesz się skorzystać z Call of Duty Modern Warfare Pełna Wersja, zachęcamy cię do zapoznania się z dokładnymi wymaganiami gry. Wtedy będziesz dokładnie wiedzieć jakich ustawień oraz jakiej jakości grafiki spodziewać się po najnowszej grze z serii Call of Duty.

Minimalne wymagania gry:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon HD 7950
 • Pamięć RMA 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1660 lub AMD Radeon RX 580 4GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 12
 • 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *