Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download PC
Nowości

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download PC

Call of Duty: Modern Warfare 2 Download

Call of Duty: Modern Warfare 2 PC

92,27zł - 1%
Kup Grę

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download PC

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Każdy fan strzelanek ucieszy się na wieść o Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download . Jest to najnowszy instalator naszego autorstwa, który raz jeszcze pozwoli nam wcielić się w legendarnych żołnierzy sił specjalnych wojska brytyjskiego oraz amerykańskiego. Odświeżona edycja jednej z najcieplej przyjętych produkcji w ostatnich latach to powrót do czasów, w których niemalże każdy z nas bawił się świetnie grając w serię Call of Duty. Miało na to wpływ świetna fabuła, niezwykle dopracowana mechanika walk, intuicyjny system oraz niezapomniany tryb wieloosobowy. Dzisiejszy Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download PC gwarantuje dostęp do pełnej, oryginalnej wersji gry MW2 Remastered, dlatego przetestuj tę produkcję już teraz.

Fabuła gry i kilka słów o producencie

Infinity Ward od dłuższego czasu zmagało się z powrotem na udaną ścieżkę. Niedawne odsłony gier z serii Call of Duty, które oferowały nam futurystyczne walki, nie przypadły wielu osobom do gustu. Złe oceny, gorsza sprzedaż oraz zwolnienie dwóch kluczowych programistów sprawiło, że niegdyś najlepszy deweloper strzelanek stracił na jakości, a gry utraciły najciekawsze i najbardziej wyróżniające się cechy. Ostatnio jednak mieliśmy do czynienia z remasterami, które w idealny sposób odświeżyły najlepsze części cyklu oraz zaoferowały nam niesamowitą frajdę.

W odświeżonej wersji Call of Duty: Modern Warfare 2 po raz kolejny wcielimy się w postac legendarnych żołnierzy sił specjalnych. Tym razem nie będziemy jednak kontrolować Soapa, aczkolwiek jego podwładnego – Roacha. W grze będziemy świadkami międzynarodowego konfliktu pomiędzy dwoma supermocarstwami – Rosją oraz Stanami Zjednoczonymi. Jest to przy okazji jedna z najbardziej kontrowersyjnych części Call of Duty ze względu na legendarną już misję na lotnisku. Zachęcamy do przetestowania Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Pobierz już teraz!

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download PC Mechanika gry

W CoD MW2 otrzymujemy taką samą mechanikę oraz kontrolę. Jest to zatem bardzo dobra wiadomość ze względu na to jak intuicyjna rozgrywka w drugiej części Modern Warfare była. W grze otrzymujemy szereg misji, które mają swój charakterystyczny liniowy tryb. Jednakże, wprowadzenie zaawansowanej sztucznej inteligencji pozwoliło twórcom na zrezygnowanie ze skryptów, które po dojściu do pewnego punktu lub osiągnięciu celu wyzwalały kolejne, niekończące się fale przeciwników.

W grze oprócz Roacha będziemy mogli jeszcze wcielić się w trzech innych bohaterów, a widowiskowość oraz oskryptowane filmowe akcje dopełniają grę oraz gwarantują niezapomniane przeżycia. Jeśli i ty chciałbyś sprawdzić się w roli żołnierza sił specjalnych bądź zwykłego szeregowca wysłanego na wojnę totalną z Rosją, to skorzystaj z Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Torrent już dziś!

Tryby gry

Twórcy odświeżonej wersji Call of Duty Modern Warfare 2 zdecydowali się zaoferować nam jedynie tryb jednoosobowy. Jest to z jednej strony bardzo dobra wiadomość. W ten sposób instalacja gry za pomocą Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered PC będzie bardzo prosta, szybka i obędzie się bez zbędnych problemów.

Warto jednak zauważyć, że nie otrzymamy tutaj ani trybo kooperacyjnego ani tak uwielbianego trybu wieloosobowego, który stanowi niezwykle istotną część każdej gry spod szyldu Activision. Jeśli jednak zależy wam wyłącznie na trybie jednoosobowym, to Remastered Edition gry zdecydowanie przypadnie wam do gustu.

Kwestie techniczne

Pod tym względem gra wyróżnia się na tle poprzedniczki. Przede wszystkim zastosowano tutaj nowszą wersję silnika autorskiego. Oznacza to, że nie tylko animacje oraz wykonanie postaci uległo polepszeniu. Całe środowisko prezentuje się o wiele lepiej. Na uwagę zasługują także animacje. Gra jest pod każdym względem schludniejsza oraz o wiele precyzyjniej przygotowana. Oznacza to że twórcy dołożyli wszelkich starań, aby ich najnowsza produkcja odzwierciedlała to, że jest to gra na miarę 2020 roku.

Ścieżka dźwiękowa uległa również poprawie. Nie jest to oczywiście tak słyszalna poprawa jak w przypadku zmian wizualnych, aczkolwiek dźwięki broni, dialogi oraz środowisko ma o wiele ciekawszą głębię.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor Intel Core i3-530 2.9GHz lub AMD Phenom II X4 810
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTS 450 v4 lub AMD Radeon HD 7850
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

 • Procesor Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz lub AMD Athlon II X3 415e
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 265
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 55 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Download
 • Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Pobierz
 • Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *