3

Call of Duty Advanced Warfare Download Pełna Wersja

Call of Duty Advanced Warfare Download

Call of Duty: Advanced Warfare - Gold Edition Xbox ONE

123,22zł - 62%
Kup Grę

Call of Duty: Advanced Warfare [Download][PC][PEŁNA WERSJA] [DOWNLOAD] [PobierzGry24.pl] Tylko Tutaj:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Jest to przykładowy film który pokazuje jak pobrać gry z naszej strony oraz jak je uruchomić wszystko dokładnie wyjaśnia, do każdej gry jest taki sam sposób instalacji aktywacji oraz uruchomiania:

No i jest, w końcu mamy szansę zagrać w najnowszą osłonę doskonale znanej wszystkim fanom FPS’ów serii Call of Duty. Najnowsza część strzelanki została stworzona w studiu Sledgehammer games, którego założyciele to byli pracownicy studia Visceral Games, panowie Glen Schofield i Michael Condrey. Jak możemy się domyślić, producenci zostali przy pomyśle przenoszenia rozgrywki w coraz to bardziej odległe i technologicznie zaawansowane czasy – w Call of Duty Advanced Warfare Download mamy roku 2054 i odnajdujemy się w roli jednego z oddziału świetnie wyszkolonych żołnierzy, których zadaniem jest zapanowanie nad chaosem mającym miejsce na rynku technologii militarnej, a wszystko to dlatego, że konflikt pomiędzy organizacjami tworzącymi i zaopatrującymi żołnierzy w najnowsze technologie wojskowe zaostrzył się i zaczęli ginąć ludzie. 

Futurystyczny obraz wojny przedstawiony w najnowszej części Call of Duty robi naprawdę piorunujące wrażenie. Gadżety jakie mamy do dyspozycji w tej odsłonie CoDa to np. takie zabawki jak jak egzoszkielet, który czyni żołnierzy niesamowicie silnymi, zdolnymi do skakania na dalekie dystanse, wspinania się po ścianach czy kamuflowania w zupełnie nowoczesny, futurystyczny wręcz sposób. Oprócz tego do otwartej jak i zamkniętej walki wkroczyły regularnie już używane miniaturowe drony, pojazdy poruszające się nad ziemią niczym poduszkowce oraz supermocne oslony zastępujące niegdyś nieodłączne elementy wojny jakimi były okopy.

Call of Duty Advanced Warfare Download Pełna WersjaCall of Duty Advanced Warfare Download

Call of Duty Advanced Warfare Download Full Version Informacje:

Główny wątek gry toczy się w roku 2052 i dotyczy w głównej mierze prywatnej korporacji o nazwie ATLAS, na której czele stoi Jonathan Irons (w grze zagrany przez Kevina Spacey’a). ATLAS Corporation na ogół zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem technologii militarnej a w głównym wątku gry korporacja za cel stawia sobie uratowanie ludzkości oraz infrastruktury po globalnym ataku terrorystycznym. Jako gracz wcielamy się w doskonale wyszkolonego żołnierza, który razem ze swoim oddziałem dąży do tego aby przywrócić ład i porządek na pogrążonej w wojnie ziemi.

Call of Duty: Advanced Warfare pozawala graczowi na dużo większą swobodę podczas gry. Misje mogą zostać wykonane za pomocą przeróżnych, dowolnie rozplanowanych taktyk i strategii. Oprócz tego mamy możliwość ulepszania naszego arsenału oraz umiejętności korzystania z niego. Podczas walki możemy korzystać z dobrze nam znanej, automatycznej broni palnej jak i z futurystycznych karabinów elektromagnetycznych. W grze mamy zarówno tryb single- jak i multiplayer dostępny dla gracza.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

POBIERANIE :

Aby pobrać Call of Duty: Advanced Warfare z naszej platformy free-gamingowej PobierzGry24.pl należy postępować według następujących kroków. Na początku należy kliknąć przycisk DOWNLOAD, który jest widoczny bezpośrednio w tym wpisie. Kiedy archiwum .rar zawierające zostanie w 100 procentach zapisane na dysku, należy je rozpakować i uruchomić instalator z rozszerzeniem .exe – prosimy nie obawiać się alertów antywirusa – zazwyczaj w przypadku gier z platformy free-gamingowej są to tzw. false positive. W następnej kolejności należy przeprowadzić proces instalacji, w którym będziemy mgli wybrać wersje gry w zależności od naszej platformy oraz zostaniemy poproszeni o aktywacje gry za pomocą klucza zawartego w pliku key.txt dołączonego archiwum. Po zakończeniu instalacji gra jest gotowa do uruchomienia, życzymy wspaniałej zabawy – PobierzGry24.pl Team.

PobierzGry24.pl

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *