0

Call of Cthulhu Download PC – Pełna Wersja Pobierz PC

Call of Cthulhu Download PC - Pełna Wersja Pobierz PC

Call of Cthulhu Download PC – Pełna Wersja Pobierz PC na dole znajdują się linki oraz nasza opinia informacje , oraz recenzja gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 8MB + 4.04GB
Release: Cyanide Studio
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

Drodzy fani gier komputerowych. Mamy dla was specjalną niespodziankę – przygotowaną od serca przez programistów Pobierz Call of Cthulhu Download to instalator, który ma za zadanie dostarczyć wam zarówno niezapomnianych emocji w postaci kompletnej wersji gry i niesamowicie łatwej instalacji, jak i bezpieczeństwa, które w dzisiejszych czasach niejednokrotnie było zaniedbywane. Strona nasza gwarantuje wam dostęp najróżniejszych gier, zawsze z możliwością wyboru polskiego języka – przeważnie w wersji kinowej, a czasami nawet z dubbingiem. Jakość oferowanych przez nas usług nie uległa zmianie od samego początku. A jeśli uległa, to tylko najlepsze. Świetnym przykładem jak dużo osób zawierzyło naszym serwisom jest fakt, że od samego początku z naszych instalatorów skorzystało szerokie grono ludzi. To samo tyczy się Call of Cthulhu Download PC ! Jeśli chciałbyś sprawdzić kolejny instalator naszego autorstwa, to zapraszamy do przetestowania, gdyż już teraz jest dostępny!

Call of Cthulhu Download PC Call of Cthulhu Download

Fabuła

Dzięki Call of Cthulhu Download , masz możliwość wzięcia udziału w niezwykle interesującej historii, w której najważniejsze jest zbieranie poszlak i dociekanie prawdy. Gra to połączenie gatunku RPG z detektywistycznymi elementami, gdzie skupiamy się nie tylko na zwiedzaniu niezwykle interesującego świata, ale również na prowadzeniu śledztwa i łączeniu różnych wątków w jedną, logiczną całość. Historia przedstawiona w grze Call of Cthulhu jest bardzo mroczna, podchodzi nawet pod horror. Wcielamy się w postać detektywa o imieniu Edward Pierce. Jego celem jest wyjaśnienie tajemniczej śmierci artystki Sary Hawkins oraz całej rodziny. Jednakże, z czasem zamiast odpowiedzi, detektyw znajduje coraz więcej pytań oraz zagadek do rozwiązania. Wraz z rozwojem akcji, dowiemy się, że za wszelkimi zagadkami może stać prastara istota.

Mechanika gry

Produkcja przygotowana przez studio Cyanide Studio przedstawia wydarzenia z pierwszej perspektywy. Jest to tak zwany GPP. Akcja gry skupia się na dwóch aspektach – eksploracji przeróżnych miejsc oraz znajdowaniu poszlak. Następnie poszlaki te będziemy próbować poskładać w jedną całość. W grze należy jednak uważać na poziom zdrowia psychicznego naszego bohatera. Otóż z czasem będziemy zagłębiać się w tajemnice spowite mrokiem oraz strasznymi istotami. Jeśli nie chcemy doprowadzić detektywa do szaleństwa, musimy stopniowo wdrażać postać do niesamowitego świata spowitego mrokiem oraz niebezpieczeństwami. Gra oferuje nam również interakcję z NPC, postaciami komputerowymi sterowanymi za pomocą bardzo dobrze rozwiniętej sztucznej inteligencji. Jeśli chciałbyś wdrożyć się w świat gry, zachęcamy do skorzystania z Call of Cthulhu Pełna Wersja !

Download Call of Cthulhu Pełna Wersja Download Call of Cthulhu Za darmo

Tryby gry

Dzięki Call of Cthulhu Download PC , gra dostępna dla naszych użytkowników jest w pełni kompletna i oferuje wszystkie opcje. Pomimo tego, że mamy tutaj do czynienia z trybem gry jednoosobowym, możliwe jest dzielenie się swoimi osiągnięciami oraz chwalenie się progresem w grze przez Steam i inne oficjalne źródła. Tryb pojedynczy jest niezwykle rozbudowany i pozwoli nam na zwiedzanie świata oraz poznanie wszelkich zakątków, co tak naprawdę zajmie nam więcej niż kilkadziesiąt godzin. Oznacza to, że nawet jeśli nie będziemy mogli przetestować innych trybów, ten jeden, niezwykle dopracowany, dostarczy zabawy na bardzo długo. Jeśli zatem chciałbyś sprawdzić się w tej produkcji, przetestuj już teraz Call of Cthulhu Pobierz PC i sprawdź się w nowym świecie. Sprawdź się w uniwersum, które od dziesiątek lat zachwyca każdego fana grozy.

Call of Cthulhu Download PC – Pełna Wersja Pobierz PC Kwestie techniczne :

Producenci ze studia Cyanide świetnie utrzymali atmosferę gry wprowadzając mroczną i ponurą stylistykę. Możliwe to było poprzez zastosowanie ciemnych kolorów. Takie oszczędne zastosowanie palety razem ze świetnie skomponowaną ścieżką dźwiękową dostarczyło nam grę, która świetnie oddziałuje na nasz stan psychiczny i na to jak postrzegamy każdą, nawet najmniejszą zagwozdkę. Jest to zatem świetna gra, która jednak wymagać będzie od naszego komputera dosyć dobrego osprzętu. Z tego właśnie powodu zalecamy każdemu zapoznać się z minimalnymi wymaganiami komputerowymi oraz tymi rekomendowanymi, aby upewnić się, że Call of Cthulhu Download PC  pozwoli wam uruchomić grę bez żadnego problemu.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-650 3.2GHz lub AMD Athlon II X4 610e

– Karta graficzna NVidia GeForce GT 640 v3 lub AMD Radeon HD 5570 1024MB

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-4430 3.0GHz lub AMD FX-8300

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270X

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Call of Cthulhu Download PC
  • Call of Cthulhu Pobierz PC
  • Call of Cthulhu Pełna Wersja
  • Call of Cthulhu Recenzja
  • Download Call of Cthulhu Pełna Wersja Gry

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.