2

Bus Simulator 18 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry

Bus Simulator 18 Pobierz

Bus Simulator 18 PC

20,76% - 85%
Kup Grę

Bus Simulator 18 Download PC - Pobierz Pełna Wersja Gry

Bus Simulator 18 Download PC – Pobierz Pełna Wersja Gry wkońcu jest dostępny , wiemy czekaliście na to bardzo długi czas ale już dzisiaj możecie go pobrać , więcej informacji na dole strony i gra do pobrania poniżej:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Bus Simulator 18 Download wreszcie dostępny! Witajcie drodzy mili raz jeszcze na pobierzgry24.pl . Jeśli zastanawiacie się co takiego dziś możemy wam zaoferować, to jest to najnowszy symulator jazdy autobusem! Gra, którą za moment wam opiszemy, przygotowana została z myślą o graczach, którzy kochają symulatory prawdziwego życia. Nasza grupa zajmuje się tworzeniem cracków do gier i tym razem nie zawiedliśmy was, gdyż przygotowaliśmy dla was unikalny i jedyny w swoim rodzaju Bus Simulator 18 Download PC. Jeśli uważasz, że gra ta zainteresuje ciebie lub twoich bliskich, przetestuj ją już teraz!

Fabuła gry

Bus Simulator 18 to bardzo prosta, nieskomplikowana historia, w której wcielamy się w kierowcę autobusu. Gra pozwala nam na kontrolowanie każdego aspektu jazdy busem, zaczynając od skomplikowanej obsługi wszystkimi systemami oraz prowadzeniem pojazdu, skończywszy na mniej mechanicznym sprawach, lecz wciąż związanych z byciem kierowcą busa. Mowa tutaj o sprzedawaniu biletów, naprawie naszego pojazdu, dostosowanie się do warunków na drodze oraz oczywiście omijanie korków. Wszystkie te elementy zdecydowanie poprawiły rozgrywkę i sprawiły, że coraz to więcej osób chce przetestować Bus Simulator 18 Download PC. Jeśli jesteś jedną z tych osób, zachęcamy do przeczytania reszty artykułu!

Bus Simulator 18 Download PC Bus Simulator 18 Download

Rozgrywka i mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy powyżej, gra rozwinęła się i to bardzo. W porównaniu do poprzedniej edycji, która wydana została dwa lata wcześniej, mamy tutaj do czynienia z bardzo rozwiniętą mechaniką oraz wieloma nowościami. Na pewno na pochwałę zasługuje rozwój silnika gry. Jest on teraz realistyczniejszy i idealnie współgra ze światem gry. Nie będziemy zatem narzekać na problemy związane z błędami lub niedociągnięciami. Kolejną nowinką jest wprowadzenie dnia i nocy. Tryb ten jeszcze lepiej oddaje warunki, w jakich pracują kierowcy busów. Sama mapa w grze została powiększona. Oferuje ona teraz dwukrotnie większy obszar oraz wiele detali, których na próżno nam było szukać w wersji z 2016 roku. Te i inne innowacje oraz ulepszenia możliwe do przetestowania są dzięki Bus Simulator 18 Download !

Tryby gry

Zazwyczaj symulatory nie oferują nam wielu trybów gry. Ciężko nawet znaleźć podstawowy podział na tryb jednoosobowy oraz tryb multiplayer. Nie inaczej jest w przypadku Bus Simulator 18. Producenci postanowili poświęcić 100% swojej uwagi na dopieszczenie trybu solowego. Dlatego nie będziemy mogli przetestować naszych umiejętności kierowcy busa z innymi graczami – czy to konkurując z nimi w zwykłym wieloosobowym trybie czy w kooperacji. Nie oznacza to, że gra po jakimś czasie się znudzi. Podstawowy tryb przygotowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły, co na pewno urozmaici grę dla wielu z was. Jeśli chcielibyście skorzystać z okazji i przetestować tę grę, to polecamy zapoznać się z ofertą Bus Simulator 18 Download PC , którą już dziś dla was przygotowaliśmy!

Bus Simulator 18 Pełna Wersja PC Bus Simulator 18 Pobierz PC

Bus Simulator 18 Download Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Kwestie audiowizualne w symulatorze to zupełnie inna para kaloszy. Niektórzy recenzenci uważają, że symulatory powinny jak najlepiej oddawać rzeczywisty świat, oferując prawdziwy realizm, nawet pod względem widoków i dźwięku. Niektóre firmy jednak uważają, że symulator powinien przede wszystkim wierne odwzorowywać samą mechanikę. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie najnowszej części Bus Simulator postanowiły znaleźć stanowisko kompromisowe i przygotowali dla nas grę, która nie odstrasza efektami wizualnymi czy dźwiękiem, a przy okazji bardzo dobrze pokazuje nam świat kierowcy autobusu. Oczywiście należy pamiętać o tym, że nie będzie ten tytuł figurował na liście najpiękniejszych. Jednakże, ma to swoje zalety. Dzięki temu gra nie jest zbyt wymagająca, a wymagania Bus Simulatora 16 są bardzo podobne. Oznacza to, że nie musimy ulepszać naszego komputera, aby zagrać grę. Nie musimy nawet obawiać się o spadek FPSów – gra jest zoptymalizowana w bardzo dobrym stopniu i kompatybilna z różnymi wersjami systemów operacyjnych!

Jeśli chcielibyście sprawdzić wymagania gry i sprawdzić czy mówimy prawdę, to dostępne są one poniżej!

Bus Simulator 18 Do Pobrania

Wymagania minimalne gry Bus Simulator 18 Download :

– Procesor Intel Core i3-2120 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 960T

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 470 lub AMD Radeon HD 5870 1024MB

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 9

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

Wymagania rekomendowane gry Bus Simulator 18 Download :

– Procesor Intel Core i5-2550K 3.4GHz lub AMD FX-8320E

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870

– Pamięć RAM 8 GB

– Windows 7 64 bitowy,

– Kompatybilność z DX 9

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym HDD.

  • Bus Simulator 18 Download PC
  • Bus Simulator 18 Torrent
  • Bus Simulator 18 Utorrent
  • Bus Simulator 18 Pobierz PC
  • Bus Simulator 18 Pełna Wersja PC

PobierzGry24.pl

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.