1

Bus Simulator 16 Download Pełna Wersja PC

Bus Simulator 16 Pobierz

Bus Simulator 16 PC

16,14zł - 77%
Kup Grę

Bus Simulator 16 Download Pełna Wersja PC

Bus Simulator 16 Download Informacje o grze nasza opinia oraz link do pobrania:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Zdajemy sobie sprawę, iż niektóre nasze propozycje mogą wzbudzać zdziwienie, ale pamiętajcie, że staramy się, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie u nas. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy stworzyć Bus Simulator 16 Download . Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć się chociaż przez chwilę, jak kierowcy autobusów. Wiemy, że dla niektórych może być to dziwne, ale skoro mieliśmy już symulatory gospodarstw wiejskich, a nawet symulatory pracy drwala, to czemu by nie dodać symulatora jazdy autobusem?

Mamy nadzieje, że dzięki temu nasza strona będzie cieszyć się coraz większą popularnością, chcemy dotrzeć do jak największej ilości graczy, abyście mogli cieszyć się łatwym dostępem do waszych ulubionych gier. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami, więc pamiętajcie, że na nas możecie liczyć zawsze. Ponadto wszystkie rozwiązania technologiczne, jakie stosujemy, są przez nas nieustannie dopracowywane i sprawdzane, także nie musicie się martwić, że udostępniamy jakiekolwiek gry, które nie zostały przez nas wcześniej sprawdzone. Bus Simulator 16 Download jest kolejnym dowodem na to, że nie kierujemy się tylko i wyłącznie czołowymi grami, ponieważ wiemy, że wśród Was są gracze, którzy lubią sobie po prostu pograć w coś innego, niż wszyscy. Nie bójcie się, tak będzie zawsze, a na pewno dotąd, dopóki istnieć będzie nasza strona.

Bus Simulator 16 Download

Czego możecie spodziewać się po Bus Simulator 16? Na pewno tego, iż spełni wasze wymagania i oczekiwania. Nie jest to może coś doskonałego pod względem graficznym, ale jak zapewne wszyscy z Was wiedzą, nie o to chodzi w symulatorach. Najnowsza część wprowadza również kilka nowości, nie są one może przełomowe, natomiast na pewno umilą nam chwilę spędzone przed ekranem komputera. Otóż nie będziemy tylko i wyłącznie kierować autobusem, ale do naszych obowiązków dojdzie sprzedaż biletów pasażerom, oraz rozwiązywanie różnych problemów w losowych sytuacjach. Na pewno ciekawi Was lokacja, po której będziecie wozić podróżnych. Będzie nią Niemiecka metropolia. Nie musicie się więc martwić o nierówne drogi lub dziury w asfalcie.

Bus Simulator 16 Download nasza ocena oraz wymagania:

Co więcej, będziecie musieli dbać o swoją reputacje, ponieważ będziecie oceniani przez specjalny system. Uważajcie zatem na przepisy drogowe, punktualność, oraz inne czynniki, które będą na to wpływać. Co dostaniecie w zamian? Korporacja, w której będziecie pracować, dzięki waszej dobrej reputacji, będzie zarabiać, dzięki temu, co jakiś czas, będziesz mógł przesiadać się do coraz nowszych maszyn. Nie będziecie musieli przejmować się jazdą przez cały czas tym samym autobusem. Będzie to zatem całkiem niezłym czynnikiem motywującym do tego, aby po prostu się starać w czasie rozgrywki.
Na koniec warto wspomnieć, iż Bus Simulator posiada licencję jednego z największych producentów samochodów ciężarowych- firmy MAN. To powoduje, że gra ta przyciąga i będzie przyciągać prawdziwych fanów ciężkiego sprzętu.

Jakie wymagania sprzętowe powinien spełniać Twój komputer, jeśli chcesz skorzystać z Bus Simulator 16 Download ?
(Wymagania Minimalne)

– Procesor Intel Pentium Dual Core G6960 2.93GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core BE-2450
– Pamięć RAM:2 GB
– System Operacyjny Windows Vista / 7/ 8
– Karta Graficzna: (256) MB RADEON HD 3450 lub GeForce 7800 GS OC (256) MB
– Wolne miejsce na dysku twardym: 5 GB
Mamy nadzieję, że spędzicie wiele chwil z tym symulatorem, życzymy Wam świetnej zabawy i powrotu na naszą stronę po inne symulatory, lub gry.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

PobierzGry24.pl

One Comment

  1. Wszytstko dział pienknie polecam serdecznie 100% działa pobieraicie szypko najlepszy simulejtor ewer 100%legit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *