0

Borderlands 3 Download PC – Pełna Wersja

Borderlands 3 Download PC , już jest długo wyczekiwana gra przez wszystkich możliwa do pobrania poniżej razem z recenzja :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Borderlands 3 Download PC to instalator do trzeciej odsłony popularnej serii Borderlands. Na naszej stronie oferujemy w pełni legalne, działające instalatory do mniej lub bardziej popularnych tytułów. Instalator Borderlands 3 Download to nasze najnowsze dzieło, które gwarantuje permanentny dostęp do pełnej wersji gry i wszystkich dostępnych trybów gry. Instalacja gry nie jest kłopotliwa i sprowadza się do postępowania według wytycznych widocznych na ekranie procesu instalacyjnego. pobierzgry24.pl – Download Gry PC.

Dostępne są instrukcję w języku polskim oraz angielskim. Warto dodać, ze instalowana gra Borderlands 3 także dostępna jest w polskiej wersji językowej. Instalator Borderlands 3 Download PC jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym i nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Aplikacja jest wolna od wirusów i korzystanie z niej nie może skutkować blokadą konta. W przygotowanym przez nas artykule znajdziesz nie tylko instalator do gry, ale także zarys fabuły, mechaniki gry oraz dostępnych trybów rozgrywki.

Borderlands 3 Download PC - Pełna Wersja

Fabuła, producent

Za produkcje Borderlands 3 odpowiada amerykańskie studio deweloperskie Gearbox Software. Studio zyskało popularność dzięki serii Borderlands, ale także wydając takie gry jak Halo, Half-Life czy Duke Nukem Forever. Fabuła w najnowszej odsłonie Borderlands akcja rozgrywa się 5 lat po wydarzeniach, jakie miały miejsce w poprzedniej części gry. Głównym wątkiem fabularnym są obdarzone nadludzkimi mocami syreny.

Naszym głównym przeciwnikiem jest kult The Children of the Vault, na którego czele stoi Calypso Twins (dwójka bohaterów – Syren). Fanów serii ucieszy fakt, że w grze pojawią się znane twarze takie jak Brick, Lilith, Sir Hammerlock, Aurelia czy Vaughn. Warto dodać, że dostępne są także DLC, czyli dodatki do gry. Dostępne DLC pomogą nam zrozumieć, co działo się przez 5 lat naszej „nieobecności” z bohaterami serii i co doprowadziło do sytuacji, w której się znaleźliśmy. Przetestuj Borderlands 3 Pobierz PC już dzisiaj i walcz z syrenami!

Borderlands 3 Download

Mechanika gry

W Borderland standardowo już zabawę rozpoczynamy od wyboru naszego bohatera. Dostępne są 4 klasy, w których znajdziemy ekspertkę do walki wręcz (Syrena) – mechanika podobno do Bricka z pierwszej odsłony serii. Zakapturzony robot, czyli przywołujący stwory. Klasyczny i lubiany strzelec, który preferuje ostrzał i wymianę ognia z dystansu. Ostatnia postać to staruszek, który preferuje ciche zabijanie i wysługuje się na polu walki ciekawymi, destrukcyjnymi gadżetami. Widoczną zmiana jest przede wszystkim liczba umiejętności, jakimi dysponują nasi bohaterowie. W poprzednich częściach każdy bohater posiadał 1 umiejętność specjalna – w nowej odsłonie – przekonacie się sami korzystając z Pobierz Borderlands 3 Download !

W pojedynkę bądź z drużyną przemierzamy kolejne lokacje (w tym różne planety) i eliminujemy przeciwników wykonując tym samym misje główne i poboczne. Naszego bohatera możemy rozwijać nie tylko umiejętnościami pasywnymi, ale także ekwipunkiem, który w nowej odsłonie może być modyfikowany z pomocą dodatkowych części. Sam interfejs gry otrzymał niewielkie zmiany sprawiając ze nawigowanie w grze jest jeszcze bardziej intuicyjne.

Borderlands 3 Telecharger

Borderlands 3 Download PC Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Najnowsza odsłona słynnej serii Borderlands to strzelanka FPP wzbogacona o elementy RPG, która dostępna jest w wielu trybach rozgrywki. Przedstawiony świat eksplorować możemy w pojedynkę bądź z innymi graczami w maksymalnym składzie liczącym 4 graczy. Gra gwarantuje najlepszą zabawę w trybie dla wielu graczy, w którym każda potyczka zamienia się w krwawą bitwę z użyciem przeróżnego środka do walki. Instalator Borderlands 3 Download pozwala na rozgrywkę z innymi graczami jak w trybie dla jednego gracza. Wymagane jest jednak stałe połączenie internetowe by móc cieszyć się kooperacyjnym trybem gry.

Kwestie techniczne

Borderlands 3 oparte jest o Unreal Engine, co gwarantuje świetną grafikę przy zachowaniu płynności rozgrywki na każdym etapie gry. Produkcja została oparta na potężnym silniku a możliwości zmiany opcji rozdzielczości, szczegółowości zagwarantują nam możliwość uruchomienia gry nawet na gorszym sprzęcie komputerowym. Same wymagania techniczne sugerowane przez twórców nie są wysokie, należy jednak się z nimi zapoznać przed pobraniem gry. Instalator jest kompatybilny z każdym systemem, co niestety nie gwarantuje możliwości gry. Zalecamy by zaznajomić się z wymaganiami dostępnymi na stronie producenta gry Borderlands 3. Dostepne jest Borderlands 3 Spolszczenie dostępne na naszej stronie.

Wymagania minimalne gry:

 • Procesor Intel Core i3-560 3.3GHz lub AMD Phenom II X4 805
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 360X
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane gry:

 • Procesor Intel Core i5-4670K 3.4GHz lub AMD FX-8370
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 40 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Borderlands 3 Download PC
 • Borderlands 3 Pobierz
 • Borderlands 3 Do pobrania
 • Borderlands 3 Ściagni
 • Borderlands 3 Recenzja

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *