0

Black Ops IIII Download PC – Pełna Wersja Gry – Torrent

Black Ops IIII Download PC - Pełna Wersja Gry - Torrent

Black Ops IIII Download PC – Pełna Wersja Gry od dzisiaj dostępna dla was , razem z recenzja gry :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Panie i Panowie karabiny w dłoń i do boju! Szturmem weźcie naszą stronę by pobrać nasz fantastycznie działający instalator Black Ops IIII Download PC . Tak jak wielu z was, jesteśmy entuzjastami całej serii Call of Duty, więc przyłożyliśmy się do przygotowania tego produktu. Cały nasz zespół pracował w pocie czoła, aby każdy kto zdecyduje się pobrać tą grę z naszej strony był w pełni zadowolony z jej działania. Co więcej, nie będzie musiał szukać po dziwnych stronach internetowych jakichkolwiek aktualizacji, plików czy też odpowiedniego cracka do naszej wersji gry. Na naszej stronie po pobraniu Black Ops IIII Download , nic więcej was nie obchodzi jak sama instalacja gry i w końcowym tego rezultacie dobra zabawa. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany drogi graczu czy warto pobrać tą grę zachęcamy do zostania z nami jeszcze chwile i doczytanie co gra oferuje.

Fabuła Gry

Black Ops IIII Download PC dostarcza wam kolejną odsłonę popularnej serii strzelanek tworzonych przez studia Sledgehammer Games, Infinity Ward, oraz Treyarch. Ponownie osadzona w przyszłości jest oczywiście kontynuacją kultowej już części Black Ops II, lecz tym razem wizja świata jest jeszcze bardziej ponura. Fabuła przenosi nas do wydarzeń spomiędzy drugiej i trzeciej podserii Black Ops. W porównaniu do poprzednich edycji, autorzy postanowili przygotować dla nas jedynie tryb gry wieloosobowej oraz tryb współpracy, znany wszystkim jako zombie mode. Nie oznacza to jednak, że nie uświadczymy tutaj żadnego scenariusza. Dodając przeróżne tryby gry online, fabuła skupi się na poznawaniu Specjalistów. Dzięki temu będziemy mogli bez problemu zagłębić się w oferowany przez autorów świat.

Na samym początku gry jedna z drużyn wysłana na misje, odłącza się od wszystkich bez żadnego wyjaśnienia. Chwile później dochodzi do największego w historii wycieku tajnych danych. Nikt nic nie wie, a naszym zadaniem jest odszukanie zaginionych kompanów i rozpracowanie całej sprawy.

Black Ops IIII Download PC Black Ops IIII Pełna Wersja

Mechanika Gry

Co ciekawe, kampania w grze dostarczona przez Call of Duty Black Ops IIII Download doczekała się prawdziwej innowacji. Możemy ją przejść standardowo, w pojedynkę, ale mamy możliwość również przebrnięcia przez całą kampanię w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie czterech graczy. Kolejną innowacją jest w trybie kooperacyjnym zabawa na wspólnym ekranie, co z pewnością da dodatkowe wrażenia z gry. jako nowość w tej części, podczas rozgrywania fabuły mamy do czynienia z otwartą mapą, a same misje rozpoczynamy znajdując się w specjalnym lobby. Tam też gracze mogą przygotować się do zadania, wybrać odpowiedni ekwipunek, wydać odpowiednio punkty umiejętności, czy zapoznać się z zebranym materiałem analizy misji. Rozgrywka w tej grze przebiega w bardzo dynamiczny sposób, a kilka dodatkowych ruchów jak strzelanie pod wodą czy bieganie po ścianach albo dzięki zamontowanemu na plecach żołnierza silnikowi, pogłębia wrażenie ponadprzeciętnego tępa akcji.

Tryb Gry:

Co się tyczy trybu multiplayer, jest on niezwykle dopracowany. Mamy przyjemność wcielenia się w jednego z dziewięciu niezwykłych specjalistów, z których każdy posiada własną unikalną dodatkową broń oraz specjalną umiejętność. Oczywiście polecamy przetestować również tryb zombie oraz specjalny tryb, który zastępuje nam tym razem tryb jednoosobowy, a to wszystko w Black Ops IIII Download !

Black Ops IIII Download Gra PC

Black Ops IIII Download PC Kwestie techniczne:

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Od strony graficznej w Black Ops IIII Download , które znajdziecie na pobierzgry24.pl gra prezentuje się nad wyraz dobrze, choć warto jednak zauważyć, że w porównaniu do swojej poprzedniczki nie różni się znacząco. Jest to dobra wiadomość, gdyż jak pamiętamy Call of Duty: Black Ops II zachwycało nas innowacjami graficznymi. Animacja postaci jest bardzo płynna, a przerywniki w postaci cutscenek zrealizowane zostały z rozmachem i wykorzystaniem w pełni silnika gry. Gdzie spektakularnych scen, które cieszą oko zarówno w kampanii jak i w innych trybach nie brakuje. Jeśli chcesz poczuć się jak futurystyczny żołnierz i pomóc uczynić świat lepszym, nie zwlekaj tylko pobierz pełną wersje gry z pobierzgry24.pl!

Wymagania minimalne:

 • Procesor Intel Core i3-530 2.9GHz lub AMD Phenom II X4 810
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 470 lub AMD Radeon HD 6970
 • Pamięć RAM 6 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8120
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 760 Palit JetStream lub AMD Radeon R9 270X Sapphire Dual-X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Black Ops IIII Download PC
 • Black Ops IIII Pełna Wersja
 • Black Ops IIII Do pobrania
 • Black Ops IIII Ściagni
 • Black Ops IIII Pobierz PC

PobierzGry24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *