Beyond Dwie Dusze Download PC - Pełna Wersja
Nowości Pełna Wersja Przygodowe

Beyond Dwie Dusze Download PC – Pełna Wersja – HIT

Beyond Dwie Dusze Download PC – pierwszy raz na PC , dostępna już u nas do pobrania z linku poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Beyond Dwie Dusze Download PC - Pełna Wersja

Beyond Dwie Dusze Download PC to instalator do przygodowej gry na platformę komputerów osobistych. Na naszej stronie od wielu lat publikujemy instalatory do najnowszych światowych produkcji, co stanowi gwarancje satysfakcji. Beyond Dwie Dusze Download to prosty instalator, który od użytkownika wymaga jedynie wybrania ścieżki instalacji gry. Instalator jest intuicyjny i z jego obsługa poradzi sobie nawet młodszy użytkownik PC. Instalator działa na systemie operacyjnym windows 8 oraz 10 i jest dostępny w polskiej wersji językowej tak jak i sama gra.

Warto nadmienić, że do uruchomienia instalatora Beyond Dwie Dusze Pobierz PC nie jest wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania wspierającego. W artykule prócz instalatora znajdziesz informacje o fabule, producencie, mechanice gry, dostępnych trybach rozgrywki oraz wymaganiach technicznych czy rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w produkcji studia Quantic Dream.

Producent Fabuła

Quantic Dream to studio, które wyprodukowało gry takie jak Fahrenheit, Heavy Rain czy Detroit: Become Human. Francuskie studio powstało w 1997 i z roku na rok rozwijało swoją koncepcję stworzenia gry o nieliniowej warstwie fabularnej z zachowaniem ciekawej, wciągającej, filmowej rozgrywki. Beyond Dwie Dusze to ambitna produkcja z rodziny przygodówek, która określana jest mianem interaktywnego thrillera (dreszczowca). Fabuła w grze przedstawia życie niejakiej Jodie Holmes, która od urodzenia związana jest z tajemniczą postacią – Aidenem.

Głównym celem bohaterki jest poznanie siebie, swoich możliwości i odnalezienie miejsca na świecie gdzie zostaniemy zaakceptowani. Nasza bohaterka decyduje o przebiegu rozmów oraz działań. Jodie całe życie mieszała u zastępczych rodziców na terenie bazy wojskowej gdzie potem skierowana została do badaczy, którzy nauczyli ją komunikować się z tajemniczym bytem tak by korzystać z jego spektakularnych umiejętności. Często podczas rozgrywki gra zwalnia (slow motion), a poprzez odpowiednie ukierunkowanie postaci wykonujemy czynność takie jak cios czy unik bądź ucieczka.

Beyond Dwie Dusze Download PC
Beyond Dwie Dusze Download

Mechanika

W Beyond Dwie Dusze twórcy skupiają naszą uwagę na ciekawej historii jednak na duża uwagę zasługuje mechanika gry, która wyróżnia się na tle podobnych produkcji. Podczas rozgrywki gracz obserwuje Jodie z widoku trzecioosobowego i kontroluje ją oraz w niektórych momentach rozgrywki Aidena. Pierwsza dusza, Jodie potrafi wchodzić w interakcje z przedmiotami, prowadzić dialogi oraz skutecznie eksplorować łatwo dostępne tereny.

Druga dusza – Aiden to byt, który posiada szereg specjalnych umiejętności, które pozwalają mu przenikać przez ściany, eliminować wrogów z zaskoczenia, opętywać oraz zapoznawać się ze wspomnieniami osób i przedmiotów, które mogą skutecznie naprowadzić nas na właściwą ścieżkę. W grze występują elementy sekwencyjne QTE, czyli minigra, w której gracz nie ma bezpośredniej kontroli nad działaniami postaci i musi naciskać kolejne przyciski by wykonywana akcja zakończyła się sukcesem. Mechanika ta została zaimplementowana by gracz mógł skupić się na spektakularnych, ważnych dla fabuły scenach, które sprawiają, że gra staje się interaktywnym filmem.

mirror-DOWNLOAD

Klikając w przycisk Download Mirror akceptujesz regulamin

Tryby gry

Pobierz Beyond Dwie Dusze Download to instalator, który udostępnia nam pełny dostęp do gry. Oznacza to, że użytkownik może prowadzić rozgrywkę w dostępnym trybie gry, jakim jest single player – dla jednego gracza. Jest to jedyny tryb dostępny w grze i nad jego rozwojem skupili się twórcy. Gra ma ciekawy charakter rozgrywki, który wciąga gracza na wiele godzin Jednym z powodów, dlaczego gra nie posiada trybu kooperacji jest np. fakt, że narracja w grze prowadzona jest w sposób nieliniowy. Warto jednak wiedzieć, ze na platformie PlayStation gracz ma możliwość ustawienia gry w taki sposób by historia prezentowana była w sposób chronologiczny.

Beyond Dwie Dusze Recenzja
Beyond Dwie Dusze za darmo

Beyond Dwie Dusze Download PC Kwestie techniczne :

W omawianej produkcji twórcy postawili na foto realizm, który widoczny jest w każdym momencie rozgrywki. Grafika robi ogromne wrażenie a dzięki perfekcyjnemu odwzorowaniu mimiki, ruchów i gestów postaci mamy wrażenie, że bohaterowie produkcji to prawdziwe istoty. Taki efekt został uzyskany przy użyciu technologii motion capture. Gra powstała na zaawansowanym silniku, co pozwala na płynną rozgrywkę przy zachowaniu świetnej grafiki. Na uwagę zasługuje także ścieżka dźwiękowa, ponadto głosu postaci użyczyła aktorka Ellen Page znana z Incepcji czy The Umbrella Academy.

Wymagania minimalne Beyond Dwie Dusze Pobierz :

– Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 64

– Kompatybilność z DX 11

– 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane Beyond Dwie Dusze Download :

– Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz lub AMD FX-6350

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R7 370

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 45 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • Beyond Dwie Dusze Download PC
  • Beyond Dwie Dusze Download
  • Beyond Dwie Dusze Pobierz PC
  • Download Beyond Dwie Dusze Pełna Wersja
  • Beyond Dwie Dusze Recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *